Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cythyel


Cythyel
senior tag

Egyik legjobb harcrendszerrel ellátott (Phantasy Star Online 2 mellett) mmorpg, de sajna a fejlesztők 2013 nyarán megölték ezt a játékot... Ha még valaki játszani akar ezzel, akkor is jobban jár az amcsi szerverekkel mint az európaival.

(#2) #52588800 válasza Cythyel (#1) üzenetére


#52588800
törölt tag

Nem a fejlesztők ölték meg, hanem EU -ban a kedves Gameforge.

(#3) Silεncε válasza #52588800 (#2) üzenetére


Silεncε
őstag

A Gameforge amilyen játékhoz hozzányúl, annak annyi...

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

PC-n imádtam...elég sokat toltam. Konzolon viszont nem játszanék vele szerintem :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Jó látni, hogy ha ritkán is, de átkerül konzolokra is 1-1 MMORPG.

Ez egy egyedi kiadás lesz saját szerverekkel, konzolra átírt vezérléssel, UI-val?

Ha több ilyen átkerülne konzolra, nem kellene PC-t tartanom játékra, de ez szerintem nem fog egyhamar megtörténni.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#6) Raysen623 válasza Tigerclaw (#5) üzenetére


Raysen623
addikt

Ezzel én is így vagyok, de ehhez nekem a wow és swtor kellene konzolra... :DDD Azt meg ugye nehéz lenne átültetni, bár csak szándék kérdése szerintem. Tetszik ahogyan wow-nál radikálisan lefaragták a skillek számát.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#7) Tigerclaw válasza Raysen623 (#6) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Én is olyan MMO-kkal játszok, amiknél elég esélytelen az konzolra való átültetés. Az azért elég csúnya lenne, ha Diablósítanák a WoW-ot. Azzal meg is ölnék végleg. Inkább a konzoloknál kellene támogatni a billentyűzetet/egeret, vagy bevezetni egy sok gombos MMO-s kontrollert.

Sajnos eddig csak JRPG szerű MMO-k kerültek a konzolokra, amiket nem csípek. Egyedűl talán az ESO érdekelne, de azt sem dicsérik.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#8) Cythyel válasza #52588800 (#2) üzenetére


Cythyel
senior tag

tény, eu-ban failforge ölte meg, de ha belelátsz a Tera-ba egy kicsit is és toltad legalább 2 évig, akkor tudod miről írtam elsőre is, nekme bő 3 év van mögöttem, 2 eu, többi na szerveren...

(#9) #52588800 válasza Cythyel (#8) üzenetére


#52588800
törölt tag

Preorderes digital collectorom volt EU -ban mikor kijött. Engem egyedül az zavart az egészben, mikor a +15el kitolták a farmolást és erre még a Gameforge rátett egy lapáttal. Na ott eléggé kettészakadt a mezőny, mert a p2w csókák öntötték bele a pénzt rendesen az RNG dobozok által. Én ekkor hagytam abba, nem volt se időm se kedvem ennyit grindelni. Ismerősök még átmentek NA szerverre, ott azért volt jó pár event, ahol egész gyorsan fel lehetett húzni +15re a geart.

(#10) Cythyel válasza #52588800 (#9) üzenetére


Cythyel
senior tag

gond ott kezdődött mikor az Argon WAr történeti szál véget ért és hozták az Alliance content-et... jött a bam nerf, avatar fegyverek, már ott 60as szintig csak szólózásról szólt az egész game, ez pedig 2013 nyarán következett be... majd jöttek a race locked class-ok, reaper még ok volt a saját történetével, de a többi nagyon gáz lett, nem is beszélve a fél évenkénti grindfest-ről, kaptunk +5 szintet később, de egy olyan szar történettel, aminek se füle se farka a korábbi történésekhez... BlueHole Studios-nak ott volt a kezében Shandra Manaya utolsó mondata, amiből kiváló történetet lehetett volna kreálni, de elbaszták... mindezt összeadva, 2013 nyarán halt meg a Tera...

[ Szerkesztve ]

(#11) #52588800 válasza Cythyel (#10) üzenetére


#52588800
törölt tag

Őszintén szólva én örültem a content nerfeknek (balder hard idején sok embert bannoltak a kaia buff exploit miatt, mert normálisan nem birták lenyomni), sőt annak is, hogy a csodálatos class balanceok miatt nem kellett 3-4 hétig szintezni, hanem 2 délután alatt meglett a karakter. A gender lock is érthető, ázsiai szervereken a játékos bázis 95% -a elin, castanic és elf female volt. Innentől fogva kb nem volt kinek megrajzolni a sok animációt. A történethez nem tudok mit hozzá szólni, semmire sem emlékszem már belőle.

(#12) Cythyel válasza #52588800 (#11) üzenetére


Cythyel
senior tag

én meg nagyon nem örültem mikor bam nerf, avatar fegyók és hasonlók jöttek, jó nehéz volt a Tera ahogy annak lennie kellett, egy elitebb game volt, nem az a könnyű casual... nem volt sosem gondom a hard mode instákkal soha, egyedül Manaya Core volt necces, de ha elkaptad a fonalat, sima ügy volt... abban meg nincs semmi élvezet ha 2 nap alatt kimaxolsz egy karaktert, nem tanulod meg használni nehezebb helyzetekben és csak raid wipe lesz endgame instákban... én egy megbecsült warrior voltam Fraya szerveren, holott a warrior egy eléggé lenézett class volt, mégis akik ismertek, tudták hogy rám lehet bízni a feladatot, olyanokat vittem véghez totál random raid-ekben, amikre top endgame raid guild-ek is elismerően néztek és nyilatkoztak, de ez ebben a lekönnyített 6 havi grindfest Tera-ban már túl könnyű...

(#13) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ez is olyan F2P, ahol rád kényszerítik a vásárlást?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#14) #52588800 válasza Cythyel (#12) üzenetére


#52588800
törölt tag

Elfogadom, hogy valaki a kihivást a szereti (én semi-casual vagyok).

Viszont a túl nehéz játék meg az üzletnek nem tesz jót.

(#15) #38167040 válasza Sirandrish (#4) üzenetére


#38167040
törölt tag

meméé? :)

(#16) Ganzer


Ganzer
aktív tag

Nekem még lemezen van meg a Tera :) néha visszatérek rá, lehet kipróbálom most az amcsi szerót. Zerker ftw :D

[ Szerkesztve ]

(#17) Cythyel válasza Ganzer (#16) üzenetére


Cythyel
senior tag

eu-n digital ce, amcsin lemezes founder verzióm van, 4-5 havonta ránézek hogy haverok játsszák e még, de ennyi, warrior allstar :P

(#18) Ganzer válasza Cythyel (#17) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Digital ce-t utólag upgradeltem az eus verzióhoz. Mennyire játszható az amcsi szeró pc-n?

(#19) Sirandrish válasza #38167040 (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem is tudom..egy ilyen Action MMO-nál azért nekem hiányozna az egér.
A main karim priest volt, és igencsak tizedmásodperceken múlott hogy megmentem-e a csapattársaimat, vagy elhullunk a francba :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20) Cythyel válasza Ganzer (#18) üzenetére


Cythyel
senior tag

eu-ba 80msec körül volt a ping-em, amcsiba 120-150 általában, de 200 körül is lehetett játszani, csak hozzá kellett szokni, pedig a warrior az eléggé gyors és még így is volt hogy elkaptam pár erősebb ütést...

(#21) Ganzer válasza Cythyel (#20) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Aha. És ott is legyengítették a BAM-eket, illetve köcsög avatar weaponok vannak?

(#22) Cythyel válasza Ganzer (#21) üzenetére


Cythyel
senior tag

mindenhol, ami KTera-ra bekerül, az idővel megjelenik eu/na szerókon is, ezért is hagytam abba még 2015 novemberében, most pso2 japó 2es hajón tengetem napjaim

(#23) Ganzer válasza Cythyel (#22) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Kösz az infót, asszem akkor hanyagolom egy időre a játékot. :)

(#24) Cythyel válasza Ganzer (#23) üzenetére


Cythyel
senior tag

nm
végülis ha nem gáz neked hogy fél évente grindfarm hadjáratra vagy kényszerülve, akkor egy viszonylag okés játékot kapsz, de ha 1- kihagysz egy visionmaker vagy regents szett farmot, következőhöz már valszeg nem leszel eléggé erős...
pso2-n nincs ilyen gond, ott akár 1 éves szettel is jól el lehet lenni, csakhát max japó szerveren lehet ellenni, nincs angol kiadás, marad a fanfordítás

(#25) nonsen5e válasza Tigerclaw (#7) üzenetére


nonsen5e
addikt

Csak a fejlesztőkön múlik, hogy adott játékba bekerül-e a KB+M támogatás (PS-re legalábbis), a WoW-hoz pedig van egy addon, amivel meglepően kultúráltan lehet - bár megszokást igényel - irányítani a játék minden funkcióját kontrollerrel is. Egyáltalán nem lenne lehetetlen az irányítás.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#26) carl18


carl18
addikt

Játszottam vele, nagyon jó játék, na ezt megéri kiadni konzolra! :) Én nagyon imádom, csak hát optimalizálás nem a legjobb. :DD

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#27) Redlight2 válasza Cythyel (#17) üzenetére


Redlight2
tag

Nem adod el az amcsit? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.