Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

ezt mondjuk soha nem tudtam elképzelni h lehet játszani konzolon fps-t stratégiát meg rpg-t
lehet egyszer ki kellene próbálni
bár ez szerintem nem mostanában lesz megoldható :(((

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#2) szaszlaci válasza Speeedfire (#1) üzenetére


szaszlaci
addikt

FPS-t szerintem sokkal élvezetesebb joypad-el, mint egérrel.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#3) rumkola válasza szaszlaci (#2) üzenetére


rumkola
veterán

tutira, főleg auto aimmal :DDD

(#4) Thodeus válasza szaszlaci (#2) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Véleményem szerint is élvezetesebb, auto aim nélkül is tökéletesen lehet vele játszani. Meg kell szokni ennyi, mintahogy anno az egeret is megkellett.

(#5) Dj Polc válasza Thodeus (#4) üzenetére


Dj Polc
tag

Megszokás után meg auto aim nélkül is simán(úgy élvezetesebb) bár én ezzel a top 10-el nem értek 1-et.

(#6) eeXaa válasza szaszlaci (#2) üzenetére


eeXaa
addikt

...lehet, hogy élvezetesebb, de ugyanakkor pontatlanabb is....

(#7) szaszlaci válasza eeXaa (#6) üzenetére


szaszlaci
addikt

Persze, hogy pontatlanabb. De nem a szórakozás miatt játszol? :) (Márha nem az a cél, hogy a multi játéktér sztárja légy..)

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#8) eeXaa válasza szaszlaci (#7) üzenetére


eeXaa
addikt

...passz ...kinek mi.... sztem fps csak bill. mause...

(#9) Morden24 válasza Speeedfire (#1) üzenetére


Morden24
nagyúr

Szerintem az FPS nem para. Ráadásként nekem valahol tetszik (multi okán is), hogy itt nem igazán játszik szerepet, hogy valami állat 30ezret költött egy egérre, 10ezret egy egérpadra és ilyen-olyan felbontásjavító hack-el tolja a dolgot. Persze ez inkább csak részletkérdés, de valahogy szimpatizálok ezzel az uniformális kontroller-dologgal :)

RTS-t nem tudom, majd nemsokára érkezik meg a Halo Wars-om, akkor majd megmondom :)

Sectumsempra - For Enemies

(#10) A.tessz válasza Speeedfire (#1) üzenetére


A.tessz
senior tag

Én kipróbáltam , fpst meg a stratégiát is.
Fps killzone 2 , stratégia red alert ultimate edition , ami azt illeti a stratégia még egész jól van kitalálva, azt hittem az a problémásabb, de azzal még elboldogultam , az fps viszont nagyon sok kellemetlenséget okozott. (mondjuk Pc-hez vagyok szokva tehát nem olyan meglepő)

(#11) A.tessz válasza Dj Polc (#5) üzenetére


A.tessz
senior tag

Én sem értek egyet , szerintem a konzol listáról lehagyni a Resident Evil 5-öt bűn!
Javítsatok ki , ha tévedek! :))

(#12) Blaise


Blaise
veterán

Hát nemtom :D

A ps3 listád erősen multiplatformos. Én mondjuk hiányolom belőle az Uncharted szériát.

(#13) fekeandras válasza szaszlaci (#2) üzenetére


fekeandras
őstag

Én PSX-en (analóg joy-al) játszottam anno Medal of Honort. Nagyon de nagyon szar volt... :K

(#14) Dj Polc válasza A.tessz (#11) üzenetére


Dj Polc
tag

A 360 listában a gta IV-el meg a COD 4-el értek egyet csak.

(#15) elithun


elithun
őstag

PS2nél Crash és Tekken sehol :( :O
Hű,de kiakadtam a Liberty City Stories-on mikor megvettem 10ezerért és kiderült, hogy GTA3 átrajzolva. :W

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#16) gubacsino válasza eeXaa (#6) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Talán "pontatlanabb" .... Nem annyira mint sokan gondolnák. Mert míg a "WASD" PC-n digitális. Konzolon az is analóg :)
És teszem azt, egy Mini UZI nál nem mindegy!!! :) Egy Kar98k -nál persze számít, de hol van már a COD2 ? És a WWII? A közeljövőt tekintve a MODERN WAR lesz az irányadó (BF BC2, MOH)
És még figyelembe kell venni hogy konzolos - konzolos ellen játszik. Tehát mindenki "egyenlő" esésjel indul. (nincs ám 8000 DPI -s ionlézeres szuperegér :)
A hárdver az adott. Ha "pontatlan" akkor mindenkinek az.

- Nem neked szól. De valaki elmondhatná már, mért szálka a PC gémer szemében a konzolos FPS ? (Black, HALO, Killzone?)
Nézzen utána aki akar, az eladási adatoknak. A Multiplay ben játszott óraszámnak. Ha életképtelen lenne az irányítási módszer, nem ilyen megdöbbentő számokkal találkozna...
Ja és a konzolos BF BC2 béta tesztje már befejeződött a Pc -st még el sem kezdték...
Persze azért fejlesztenek elsőnek konzolra AAA -s címeket mert totál irányíthatatlan...

UI:
(Az AIM -ot minden normális játékban ki lehet kapcsolni. Azt a Casual player-eknek , meg a PC-röl betanulóknak találták ki.)

(#17) elithun válasza gubacsino (#16) üzenetére


elithun
őstag

Nekem is van konzolom, én logikusabbnak tartom, hogy az FPS játékok PC-re jöjjenek ki, mégpedig a reakcióidő miatt, PC körbenézni a másodperc töredéke alatt lehetséges, konzolon ez több idő, nehéz pörgősen játszani, legalábbis nekem. Több, mint 1 FPS játékom van konzolra,de a véleményem szerint logikusabb PC-re kiadni őket. Visszafele is igaz, szerintem értelmetlen volt a Street Fighter 4-et PC-re adni, a verekedős játékok olyan konzolosak inkább...

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#18) gubacsino válasza elithun (#17) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Egyéni képességgel nem áll módomban "vitát" nyitni.
Hogy kinek mi "logikus" és mi nem, megint csak relatív megítélés kérdése.
Viszont itt egy "ismert" videó ahol a fiúk, egy nem annyira "pörgős" reakcióidőben "lassú" és "pontatlan" játékmenetet mutatnak be.

http://www.youtube.com/watch?v=x7OzYnKfIBo&feature=PlayList&p=F14E29E93AA3B699&index=8

No comment........

[ Szerkesztve ]

(#19) gubacsino válasza elithun (#17) üzenetére


gubacsino
aktív tag

És egy másik a "pontatlanságról" és a "lassúságról" Sniper -al .....

[link]

Tudod nem az a baj hogy van egy vélemény.
Sőt!!! Az a jó ha minél több és változatosabb az. A gond akkor van, amikor egy közel 10 éve elterjedt tévhitet, "böfögnek" fel újra és újra. Ami már akkor nem teljesen állta meg a helyét. Mára meg egyszerűen nevetséges. Újra és újra "belebotlok" a "droidok" véleményébe, akik érveket nem, csak kijelentéseket hoznak, és azt is csak mások gondolataiból... (nem rád értettem)
De amikor egy "PC" -s olyan kijelentéseket tesz: "Márpedig FPS -t nem lehet konzolon játszani" Az ahhoz hasonlatos, mikor egyik népcsoport, "faj" kirekeszti a másikat. Vallási, bőrszín, politikai, földrajzi stb. különbségei miatt. Ezt hívják rasszizmusnak.
És igen, ezt akár hogy is csűrjük - csavarjuk nem más mint, a "gémerek" közötti rasszizmus. :(( És mint minden ilyen ellen, ez ellen is küzdeni kell.

Most azt mondod, "ez meghibbant" hogy jön ide ez.
Valahol valamikor, el kell kezdeni ledönteni egy "mítoszt" Nálam most érkezett el az idő. Most lett elegem az állandó "fikázásból" ennyi.

(#20) elithun válasza gubacsino (#19) üzenetére


elithun
őstag

Én magam is megveszem a konzolomra az FPs játékokat, csak úgy, mint PC-re is. Én, mint átlag user, mivel nem érzem magam kiemelkedőnek, úgy veszem észre, hogy számomra könnyebb az FPS játékokat PC-n játszani, természetesen hozzá lehet szokni, és ki lehet belőle hozni a legjobbat,de ha már van valami ahol "fáradtság" nélkül is megvan akkor ugye minek szenvedjek. :)) , ebből következik, hogy aki mégis konzolon FPS-ezik az tud valamit...főleg ha jó benne. :)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.