Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blackmoto


blackmoto
senior tag

Tetszett!
Köszönöm! :R

(#2) ijjájom


ijjájom
csendes tag

Köszönöm, nem csalódtam! :C :R
Nem tudom miért, egyszer csak a versolvasás közben azon kaptam magam, hogy rap stílusban olvasom a versed!
Szerintem a rappelők is szívesen vennéd a verseid!
Örültem, hogy megajándékoztál minket ismét!

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#3) Ipse89


Ipse89
tag

Fasz@ kis vers így reggel :R
Durva, ahogy Petőfi és József A. "motívumok" benne vannak, nem tudom, hogy ezek szándékosan, vagy csak spontán kerültek ebbe a versbe, de le a kalappal :R

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#4) szablya válasza Ipse89 (#3) üzenetére


szablya
tag

Az egész spontán (na jó, főleg az eleje). Beszéltem azzal a bizonyos lánnyal, és hát... inkább csak kifakadás volt. Utána muszáj volt valamit csináljak, hát írtam, belevezettem a dühömet, ez általában megnyugtat, írás közben lehiggadok, és a végén már nem is akarom olyan nagyon kinyírni magamat. Ezért csinálom.
Aztán láttam, hogy egész jó lett, és beküldtem címlaposnak.

Köszönöm a dicséretet mindenkinek :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#5) wiggen123


wiggen123
aktív tag

Nekem is tetszett. Köszi! :R

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#6) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Basszus! Ez egyrészt nagyon jó, másrészt nagyon durva!
Ráadásul hasonlóképp érzek én is. Emiatt különösen nagy hatással volt rám.

:R

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#7) Zwiebel


Zwiebel
tag

Nagyon jó, így tovább :C

Egy új fogalmat szeretnék alkotni: ProG(r)a(m)mer

(#8) gamerkiller válasza szablya (#4) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Az írás nekem tetszett, de ez a hozzászólás kicsit beteg.. Hidd el jót tenne neked egy pszichológus..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9) Geri Bátyó válasza gamerkiller (#8) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Már ne is haragudj, de nem pszichológus kell neki, hanem bátorítás és néhány jó szó.
És nem az, hogy lebetegezd!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#10) 04ahgy válasza Geri Bátyó (#9) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Neked kéne kicsit – nickedet talán meghazudtolva – kevesebbet játszani. Verset olvasni biztosan nem tudsz. Egy vers, tudod, nem az, ami szóról szóra le van írva. Egy vers mögöttes tartalommal bír, egy vers metaforák, és egyéb költői eszközök halmaza. Át kell érezni.

Ez a vers, megsúgom, nem szól másról, mintsem az írója szerelmes. Nem veszélyes önmagára, nem veszélyes a társadalomra, csak leírta, hogy mennyire szerelmes. Ennyi.

Amúgy nagyon szép vers, csak így tovább.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#11) thumb


thumb
aktív tag

Tyű ez tényleg dúrva volt de ugyanakkor nagyon jó nagyon sokmindent kifejez amit pl. én le sem tudtam volna írni vagy meg sem tudtam volna fogalmazni. Grat!

A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

(#12) szablya válasza 04ahgy (#10) üzenetére


szablya
tag

Írója kétségbeesett, veszélyes önmagára, a verset lehet szó szerint is értelmezni. :DDD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#13) Geri Bátyó válasza 04ahgy (#10) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Gyanítom, hogy ez nem nekem szólt, hanem az előttem szólónak.

De amúgy szablya barátunk időnként valóban kicsit suicid. Ezért kell kicsit bátorítani, mert nem reménytelen eset. Nagy szíve van és rendkívül tehetséges.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#14) Sotho


Sotho
őstag

Indulatvers. Kicsit nagyon direkt. Erre monják, hogy a kevesebb több, ha a "durva" indulatszavak egymás után rakása , halmozása sem hozza meg a kívánt lelki békét, élj vakami szokatlan szóképpel metafórával (mittudoménmivel :DDD )stb, az üt igazán.

Átvitt értelemben való lelkesedésedért mert szívből jött a dolog én erre a versre 3,5 pontot adok! :))

(#15) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Ez eszméletlen...... :Y :Y :Y
szablyám, biztos vagy te benne, hogy annyi vagy, amennyinek mondod magadat? ;):P

A hideg kirázott komolyan.... :B :B :Y
A prózát mindig is jobban kedveltem, mint a verseket.... :U de aztán jöttél te....
és azt hiszem nagy hatással vannak rám a műveid.... Nagyoon nagy hatással...:K;)
Megszeretteted velem a verseket!
Köszönöm, hogy vagy és hogy ilyeneket alkotsz! :R:R
♥♥♥

Egyszer még híres lesz ez a fiú.....meglátjátok;)

(#16) Geri Bátyó válasza művésznő4 (#15) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ezt mondom én is! Zseni ez a gyerek!

Én is 16 voltam, amikor elkezdtem verseket írni, csak nekem nincs ekkora tehetségem.
Ne kételkedj! A szerelem és a csalódás nem életkor függvénye. A tehetség meg tehetség és a zsenialitás zsenialitás!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#17) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Szart se tudtok,csak képzelitek.
szablya írásaiban a 20 évvel ezelőtti érzéseimet látom végre írásba-szóba öntve!
Ha lesztek valaha is legalább fele olyan szerelmesek,mint ő,akkor talán tényleg érteni fogjátok az egészet.Addig meg úgyis csak azt látjátok,hogy szép és jó vers.De hogy mi van mögötte...azt kevesen tudják igazán.

Gratulálok;jöjjenek a címlapos verseid még! :R

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#18) szablya


szablya
tag

Köszönöm mindenkinek!
Egymást ne szóljátok meg :N

LamerGyuri: Most egy novellát szeretnék, már egy ideje. Bár még nem fogtam neki, szóval ha addig valami hasonló inger jön, talán azt is kiírom magamból. Remélem nem.

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#19) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

A megszokott színvonalú "szablya-alkotás". :R Jó volt olvasni. Gratulálok.

[ Szerkesztve ]

(#20) Atis707


Atis707
tag

Nem bántásként, de a szerelmeseket sose fogom megérteni. Főleg azokat akik egy elérhetetlen lány iránt vágyakoznak mikor akár az 'orruk előtt' van akár az igazi. Azt megértem, hogy kell idő mire elfelejti az ember, de néha túl sok időt áldoznak a dolognak, később sztem még jobban bánni fogod az elvesztett időt.

Ha mégis beletiportam a lelki világodba még 1x elnézést.

[ Szerkesztve ]

(#21) tibi666 válasza Atis707 (#20) üzenetére


tibi666
senior tag

ezt csak az tudja átérezni, aki volt már hasonló cipőben.

(#22) TheDragon007 válasza tibi666 (#21) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Szerintem már marhasokan voltak hasonló cipőben, köztük én is.
A megoldás viszont nem a siránkozás és a versek írása, hanem a tükörbenézés és a személyiség fejlesztése.

szablya: Nekem is tetszett a vers, főleg mert változatos nyers szavakat használsz :R
De a végére sztem nem illenek a puhap*cs (Csernus óta szabadon) sorok.

Ezekre gondolok:
Utószor súgod, utószor kérded, miért nem szeretett téged?
És ha éppen, épp másnak karjaiban lenne, barna szeme másra nevetne...
Érezné, hogy aki igazán szerette, most halt meg érette?

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.