Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

Az éjszakás műszak csodákat tud tenni. Az ember nappal félig éberen alszik éjjel félálomban dolgozik. Értelme olyankor nincs se a munkának, se a szabadidőnek.

(#2) kraftxld válasza Kisgépkezelő (#1) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Szerintem tök jó az éjszakai termelés, ilyenkor lehet haladni a dolgokkal, bár hajnal 3-4 fele szokott lenni egy "af*szomazegészbe inkább alszok egész héten" holtpontom, de már jól tudom kezelni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

13 még gombócból is sok...
Egyszer kértek csak, hogy egy héten a hatodik nap után nyomjak le egy hetediket is 12 órában természetesen, részemrõl felmondás lett a vége egy hónapon belül.
Mindennek és mindenkinek van egy határa.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#4) C4mp3r


C4mp3r
addikt

nekem ez a 41. napom, eleg gaz ha mar most kivagy :)) en csak a meleget ruhellem nappal, alig tudok elaludni este meg alig tudok felkelni

(#5) BoB válasza C4mp3r (#4) üzenetére


BoB
veterán

Hol dolgozol? :Y

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#6) Kisgépkezelő válasza kraftxld (#2) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Hát én ahol eddig éjszakáztam ott nagyjából úgy ment, hogy a délutános betermelte a többletet, a délelőttös behozta a lemaradást, az éjszakás meg elvolt mint a befőtt. :)

(#7) kraftxld válasza Kisgépkezelő (#6) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Hát, felénk nem, mivel az itteni éjszaka az ott nappal ahová dolgozok, és keményen csak azt fizetik ki amit ki tudok számlázni az ügyfélnek, úgyhogy nincs herélés :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#8) C4mp3r válasza BoB (#5) üzenetére


C4mp3r
addikt

balaton parti hotel. megszakadni nem kell de neha nagyon sok a hulye, foleg hetvegen

(#9) Klaus Duran válasza kraftxld (#2) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Zsinórban harmadik heti esti 12-nél már semmi nem tud zavarni Főleg ha csak 4 órát tudsz aludni mert iskolába is kell menni. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#10) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Hu akkor sokat bírsz! Én ha szolicserébe vagyok és dupla éjszakás vagyok már csöppet nyűgös vagyok. Az a heti 2 éppen elég.

(#11) Lars


Lars
őstag

Mindenhez hozzá lehet szokni, én 15 éve dolgozok váltó műszakban ( vagy folyamatosban, ahogy tetszik ).
Van amikor az ember nem tudja miért csinálja, és iszonyatosan megterhelő tud lenni. Viszont megvan az előnye is, kevesebb találkozás a vezérkarral :D

(#12) 7


7
addikt

2 évet dolgoztam egy 24/7-ben dolgozó csapatnál 3 műszakban. Akadtak olyanok, akik már évek óta nyomták, és elbúcsúztunk nem egy embertől, akik egy-két hónap alatt kikészültek tőle. Nem mindenki alkalmas rá, de nekem szerencsém volt, és nagyon kellemes emlékek fűződnek hozzá. :)

[ Szerkesztve ]

(#13) Kolondrum válasza Lars (#11) üzenetére


Kolondrum
félisten

+1

(#14) rdt89


rdt89
addikt

Akkor te nyertél, mert nekem ma volt a 9.-ik és pont letelt. :D

(#15) addamka


addamka
őstag

Ma volt 10 éve, hogy elkezdtem váltotthéten 12 órásba dolgozni, még most sem cserélném el :)
1 hét 12 óra végig (egyik héten nappal, egyiken éjjel, dolgozunk hétvégén és ünnepnapon is), 1 hét szabad közötte. Kiveszek egy hét szabit, 3 hétig nem kell a közelébe mennem a melónak, tiszta nyári szünet feeling :DDD

Persze a szívás olyankor van mint most, hogy a kocsi lepihent a szervizbe, ilyenkor a 2x45 perc bejárásból lesz 2x2 óra 15 perc, de a főnök is megmondta, minek költöztem sz@r helyre :P

Alvás munkahéten kb. napi 4 óra, ha nappal pörgés van, simán kibírom, éjjel meg tudok a saját céges projektekkel haladni.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#16) konikan


konikan
aktív tag

Köszönöm a válaszokat. Egyszer minden véget ér, a meló is letelt végül. Jövő héten délelőtt leszek, így kicsit jobb lesz. Jó látni, hogy más is keményen húzza igát, építi a jövőjét. :B

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#17) Kisgépkezelő válasza konikan (#16) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ááá nem úgy van az. Én húzom az igát és a főnökeim jövője épül. :D

(#18) Klaus Duran válasza Kisgépkezelő (#17) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

+1 :C

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#19) konikan válasza Kisgépkezelő (#17) üzenetére


konikan
aktív tag

Jobban belegondolva igen :C Amikor néha kicsit elegem van belegondolok, és a vége mindig az, hogy: Szakmai tapasztalatnak jó lesz, csak még egy kicsit.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#20) sg22


sg22
senior tag

nekem 2 nap reggeles (07:00-15:00), utana 2 nap delutan (15:00-23:00), vegul 2 nap ejszaka (23:00-07:00).
Ez a 6 nap lemegy zsinorban aztan 4 nap szunet. Mostanaban havonta 1x 5 nap szunetem is van, eleg jo, mint egy szabadsag :) meg masfel ora es vege a rotationomnek es vegre pihenhetek. Ez a mai utolso nap nagyon megterhelo volt, szarul aludtam nappal most :(

what should I do about this?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.