Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Ha egyszer visszamennek iPhone 12 Pro-rol akkor a jelenlegi felhozatalbol csak SONY-ra, es en eddig vedtem oket az arazassal, hogy ugyanoda araznak ahova a tobbiek... DE 1400 EURO???? Mennyi ulnek forditva azon a lovon, dragabb mint a 13 PRO es kozel ketszerese mint az iPhone 13? NORMAAALIS? Optikai zoom ide vgay oda, 10 eve kovetem a Sony telefonok kameras kepessegeit, pontosan tudom hogy jo esetben hozza majd az iPhone 12 szintet, de a 13-at nem. Ja persze manualban, bindzsizgetessel ugy nagy kiraly, a userek 0.1%nak oriasi game changer lesz, este automataban meg elhanyod magad.
Raadasul ha jol latom Snapdrtagonbol se a TSMC-s hanem a s*msungos melegedos lesz.

De legalabb mar ok is pofatlan rairjak hogy 5000mAH, pontosan lehet tudni hogy ez a S*msungal es Huaweinel stb. is kamu, eddig a Sony visszafogta magat de most mar ok is beszalltak ebbe. Aztan meg lehet nezni majd hogy ugyanolyan uzemido mint az elodnel, hat persze hogy az a vastagsag se valtozott (8.2mm).

Tenyleg siralmas ami Android fronton megy, nincs egy kompromisszum nelkuli telefon amibe ne lehetne belekotni.

nozs23: Nem egetnek penzt, mar 2 eve profitot termel a mobilos ag is, mondjuk minimalisat. Azt csinaltak hogy bealltak egy evi kb 3-4 millios eladasi szamra, a koltsegeket megvagtak annyira hogy profitabilis legyen. Keveset adnak el de az visszatermeli a beelrakott keves penzt.

zozzo72: Mar kb 2 eve kilepett, 3 modell van, 1 nagykijelzos flagship 1 ,,kompaktabb" flagship (ne nevezzuk komapktaknak, kompakt a 13mini esetleg a 13pro), es a felso kozpekategorias 10 vonal. Marmint arazasban felso kozepkategorias, fotozasban meg mondjuk also kozep.

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.