Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah1976


twollah1976
őstag

Biztos jo lehet, hogy balrol, jobbrol kapja az ember a szemebe a fenyt ezerrel.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2) Reggie0 válasza twollah1976 (#1) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem kell mindig mennie. Szerintem azert van, hogy ha ejjel reszegen kimesz a hutohoz a kovetkezo sorert, akkor visszafele iranyba tudj allni.

(#3) Segal válasza Reggie0 (#2) üzenetére


Segal
veterán

:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4) XuChi


XuChi
addikt

Nagyon bóvlik ezek a géjmer asztalok. Egy értelmes darabbal nem találkoztam még.

(#5) Duree


Duree
veterán

Istenem gamer név alatt eladják a kétszeres áron a dolgokat, ennek sohasem lesz vége úgy látszik. Várom a gamer alsó gatyát.

duree54

(#6) Duree válasza XuChi (#4) üzenetére


Duree
veterán

Nem is fogsz, erre a vonalra csak a gyártóknak van szüksége a vaskos bevétel miatt.

duree54

(#7) Amerigo49


Amerigo49
csendes tag

Minden panel lakásba 3 ilyen kaffa asztalt! :D

(#8) Reggie0 válasza Duree (#6) üzenetére


Reggie0
félisten

Igazabol az RGB csikot rakhatnak az asztal hatso elehez alulra, es akkor kellemes ambilighthoz hasonlo hangulatvilagitast tudna produkalni a falakon. Arra azt mondanam en is, hogy oke, kene. Meg legalabb lenne feny az asztal alatt, ha a gepet/kabeleket kell piszkalni. De ez az arcbavilagitos modi eleg bazari.

UI: Amugy ezt az asztallabat kb 35-40ezer forintert lehetett venni tavaly, egy asztallap 10-20-bol megvan. Ez a 100+-os ar eleg nagy lehuzas.

[ Szerkesztve ]

(#9) Duree válasza Reggie0 (#8) üzenetére


Duree
veterán

Ebben tökéletesen igazad van.

duree54

(#10) dagonya


dagonya
aktív tag

hiányolom még az edzett üveg asztallapot, hogy az igazi gaymer láthassa is ahogy az ergébé csicsapicsára veri alatta

(#11) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Mar egy ideje gondolkodok en is szamigogep asztal vasarlason, de en az alatakithato allo/ulo asztalokban gondolkodok. Sajnos a legtobb kifejezetten draga, a motoros mozgatasuak meg meregdragak.

Nalam fontos kovetemeny a meretes asztallap. Egy standard 60cm -es asztallap nem eleg mely tobb szempontbol. Mar egy atlag monitor, billentyuzet eseten is alig marad hely, de a jovoben konnyen lehet hogy nagyobb monitor esetleg 4k-s TV kerulhet hasznalatba. Ezek egyreszt meg nagyobb helyett vesznek el melysegben, masresz a nagy meret miatt novelni kell a nezesi tavolsagot is.

Ami legolcsobbat talaltam az Ikeban az 80 cm mely, ami jo lenne. Kezzel tekeros a magassag allitas, ami nem olyan cool, de talan elfogadhato, mert nap kozben azert nem fogom oda vissza tekergetni. A kb. 60k-s ar lehetne olcsobb, de tekintve hogy a motoros verziok vagy 100k-val dragabbak, talan elfogadhato Amikor ilyen arcedulakat latok fapadosnak tuno asztalokon, mindig ez jut eszembe: [link]

Ilyen allo/ulo asztalokrol is johetne hir/teszt kesobb.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#12) Reggie0 válasza Tigerclaw (#11) üzenetére


Reggie0
félisten

Loctek asztallabbol van eleg olcso. Kulfoldon en 40khufert vettem a legegyszerubbet. Hatranya, hogy legfelso allasban nem olyan stabil, mint elvarnam.

Amugy gondolkodj forditva. Gondolj bele, hogy mennyi penzt elkoltesz konyhara, konyhai eszkozokre meg ilyen hulyesegekre, amire alig van szukseg. Az iroasztal elott pedig ott ulsz egesz nap, az egeszsegedre is komoly hatassal van. Ezert nem erdemes pont ezen sporolni. Az asztal legyen allithato.

[ Szerkesztve ]

(#13) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nekem az a problémám az efféle asztalokkal, hogy nem kényelmesek számomra. Ugyanis ahol kellő magasságban van számomra a billentyűzet és az egér, az asztallap magasságnak túl alacsony. Ami meg jó lapmagasságnak, az már túl magas nekem az említett perifériák használatához. Azt mondták már nekem, többen is, hogy idejét múlt a klaviatúra tartó, de ennek ellenére olyan asztalt csináltam magamnak, ami azzal van szerelve, mert kényelmesen magamra húzom és elérem, és a monitor is kellő magasságban van, nem kell alá raknom a Háború és békét. Mondjuk nem világít, az igaz.

(#14) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Ahogy látom a budget jelentős részét itt is az asztal ergébésítése vitte el. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.