Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mepet


mepet
addikt

"Árakról egyelőre nincs hivatalos információ."

Lehet jobban is járunk. Igazából az Asetek féle Corsair H20-as mikor 5-10e között ment az aprón, na az reális volt... :U

(#2) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Kicsit bazári az a blokk.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#3) CMST2015


CMST2015
tag

:D az ám a minőségi zsugor csövezés :D a torz mánia is topon van nehogy szétszedjék XD + a talpra forrasztót extra réz lap :D

[ Szerkesztve ]

(#4) TaaT válasza mepet (#1) üzenetére


TaaT
veterán

"az Asetek féle Corsair H20"

H50? [link]

Give them hell Ukraine!

(#5) Massmurderer


Massmurderer
őstag

"A hűtők különlegességének a hatszögletű keresztmetszettel ellátott blokk számít, ami meglehetősen méretes, viszont kapott RGB megvilágítást."
Világitás mennyivel tesz rá a hütésre,már csak úgy kiváncsiságból megkérdezem.Gondolom nem mindenkinek van plexi oldalas háza,akkor ök mit nyernek a világitással pl.Mert az árba tutti benne van extraként az a világitás,aminek valjuk be haszna,értelme nincs.

(#6) mepet válasza TaaT (#4) üzenetére


mepet
addikt

De, rosszul emlékeztem, ez az! Ez volt a legelső itthon kapható kompakt vízhűtés, gyorsan meg is vettem. Aztán szépen bebizonyította, hogy olyan erős, mint egy tizedannyiba kerülő léghűtő. Azután megfejeltem két durva PAPST ventivel, amitől sokkal hangosabb lett, mint akármelyik léghűtő, de így sem hozta még egy csúcs léghűtő teljesítményének felét sem, pedig drágább volt, mint egy csúcs Noctua vagy Alpenföhn...
És akkor még a gyakori pumpa meghibásodásokról szót sem ejtettem, mert nálam nem fordult elő, még előtte megszabadultam tőle.

Nekem többet nem lesz kompaktom, de jöjjön valaki és mentse meg a Jonsbót vagy mit és okosítson ki, hogy nem, ezek már nem ilyen gagyik! :B

(#7) -Skylake-


-Skylake-
addikt

Na veeegre mar, csak betomtek ezt a piaci rest is. Nagyon kellett mar a verfrissites, eddig csak olyan ~15-20 csont ugyan olyan aio viz volt a piacon, igy mar legalabb van megegy. Arrol nem is beszelve, hogy mennyire junik, a cikk is irja milyen fasza hatszog, de legalabb rgb, az jot tesz a melegnek meg termeszetesen az fpsnek is. Komolyan mondom beszarok, hogy jelenik meg egy ilyen ? Otthon ul a pista , bongeszi az amazont : "dikkma mindenki aio vizet gyart (akarom mondani cimkez ugye) , csak kene csinalni egyet nekunk is nem ?" De.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#8) Pete55555 válasza -Skylake- (#7) üzenetére


Pete55555
addikt

"dikkma mindenki aio vizet gyart (akarom mondani cimkez ugye) , csak kene csinalni egyet nekunk is nem ?" De.

Akár hiszed, akár nem, ez pontosan így működik...

...Szeretem leracsniztatni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.