Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lemusz


lemusz
addikt

Örülök az anti laggnak, de csgoban többszáz fpsnél valszeg lópikulát se fog gyorsítani. Pubgben viszont jól jöhet. [link]

(#2) Duck663


Duck663
őstag

"Az E3-on szintén bemutatott Radeon Image Sharpening (RIS) szűrő is a fentiekkel kézen fogva jön a fejlesztés alatt álló csomagban, ugyanakkor ez már csupán a Radeon RX 5700-as sorozatú grafikus vezérlőkkel fog működni, viszont aktiválható DirectX 9, 12 és Vulkan API-val is, de csak Windows 10 operációs rendszeren."

Hogy fulladnátok meg egy kanál vízbe! (Igen még mindig rendkívül imádom a Winfoskupac 10-et, sőt egyre jobban.)

"Saber Interactive, Luminous Productions, a Codemasters, az Ubisoft, a WB Games, a Capcom, a Stardock, a Unity, a Rebellion, a QLOC, a Teyon, a Gearbox Software, a Shiver Games, a 11 bit studios, a Croteam, az EXOR Studios, valamint a NetherRealm Studios." Hol az EA?

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#3) Steven válasza Duck663 (#2) üzenetére


Steven
addikt

kíváncsi vagyok mikor , le cseng a win 10 is mint a többi öreg os és lesz mondjuk win 20 hány user fog károgni a változás miatt....

:D

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#4) Silεncε válasza Duck663 (#2) üzenetére


Silεncε
őstag

Akárhogy is kapálóztok, nem fognak egy idén 10 éves rendszerhez támogatást írni. El kell fogadni, a Win7 a múlt, nincs már egy egész éve hátra, ennyi időre pénzkidobás az AMD-nek portolni. Nem tökéletes a Win10, ez tény, de lassan nem marad más választás (főleg, hogy az AMD elvágta a Win8.1 supportot is)

(#5) Beretvás válasza Steven (#3) üzenetére


Beretvás
addikt

Az összes IS..:D

(#6) kikikirly válasza Duck663 (#2) üzenetére


kikikirly
senior tag

Radeon Image Sharpening:
Kinagyítva is alig van különbség,pedig FullHD 27 colon nézem és lehet benne görgetni szóval több képpontból áll mint a monitorom felbontása,de én csak 1920x1080 nyi képkockát látok.Azt igy belenagyitva sincs szinte semmi különbség.Még jó hogy minimális teljesítmény igénye van. ;]
Good job AMD. :C

(#7) koby11h válasza Beretvás (#5) üzenetére


koby11h
aktív tag

Senki, a Windows 10 az utolsó Windows, ha nem tudnak már mit fejleszteni rajta, akkor a Microsoft letörli a forráskódját és mindenki át fog állni OSX-re vagy Linuxra...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#8) Silεncε válasza kikikirly (#6) üzenetére


Silεncε
őstag

Ennél már csak az lenne szebb, ha nem csinálna semmit, de bekapcsolva felezné az FPS-t ;]

(#9) Dragon3000 válasza kikikirly (#6) üzenetére


Dragon3000
veterán

Nem nagyítottam a képeken semmit, de az alapból látszik, hogy on-nál élesebb a kép, de kérdés, hogy mennyire van belenyúlva az alap képbe.

(#10) Duck663 válasza Steven (#3) üzenetére


Duck663
őstag

Bár jönne egy Win "20" vagy valami, de ezt a 10-es irányt már nagyon elengedhetnék. A mindenféle akciók ellenére is nyögvenyelősen sikerül csak terjeszteni, ideje lenne már elgondolkozniuk, hogy mi a .....ért állnak ellen a felhasználók, illetve menekül vissza aki teheti.

(#4) Silenc3Hun: Ez az, hogy nem marad más választás, nem azért kezdik el használni, mert jó, hanem mert nincs más!

(#6) kikikirly: 32"-on vagyok, úgyhogy látom, hogy mekkora a különbség, a köveknél azért szépen látszik, mozgás közben jobban érdekelne.

[ Szerkesztve ]

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#11) Dragon3000 válasza Duck663 (#10) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ugyanez ment az xp-ről való váltásnál is. Nekem jobban tetszik a 10, mint a 7 és sokan vannak még így, persze ettől még az ellenkezője is igaz.

(#12) Duck663 válasza Dragon3000 (#11) üzenetére


Duck663
őstag

Kinek mi, használd egészséggel, csak nekem ne kelljen. Én az XP-hez nem ragaszkodtam, sőt a Vistahoz sem, azokról gyorsan tudtam és akartam is váltani, mert éreztem a fejlődést, azt hogy valami jobbat akarnak csinálni, jónak éreztem az irányt is. Most egyik sem igaz, se az irányt nem tartom jónak, sem a fejlődést nem érzem, az pedig hogy valami jót akarnának, na azt meg aztán végképp nem. De ahogy írtam, kinek mi.

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#13) kikikirly válasza Dragon3000 (#9) üzenetére


kikikirly
senior tag

Én belenagyítás nélkül tényleg szinte semmit nem látok. Belenagyítva látom a különbséget,de olyan minimális hogy gameplay közbe kizárt hogy észrevegyem.Lehet vaksi vagyok. :DDD

Fidelity FX meg Post Process eljárás,szóval nem extra lövedék becsapódás, vérporlasztó stb effektet,hanem szebb csillogást, egyéb leképzés javító eljárásokat.Ha kreálnak valami valami jó minőségű,de FPS takarékos élsimítást, van értelme.Egyéb dolgoknak magam részéről feleslegesnek tartok,leképzésre így is gyönyörűek a játékok,kétlem hogy utólag berakott effektekkel érdemi javulást tudnak elérni(értsd normál gameplay közbe is észreveszem,nem csak valami kimerevített és/vagy belezoomolt Screenshoton).

[ Szerkesztve ]

(#14) Archttila válasza kikikirly (#6) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

törölve

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#15) Archttila válasza kikikirly (#6) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

törölve

retkes motor...

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#16) schawo válasza Duck663 (#12) üzenetére


schawo
titán

:DD

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#17) Pipó


Pipó
őstag

Csodadrájver 4.0

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#18) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Mindez erkezik linuxra is? Vagy legalabb egy control center wattmannal?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#20) #21346560 válasza Silεncε (#8) üzenetére


#21346560
törölt tag

(#21) Csapoati válasza Duck663 (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Egy gamer már csak a DX12 hiánya miatt sem használ mást, mint Windows 10-et. Én is imádtam a Win 7-et, de már 2016-ban elengedtem és nem is bántam meg.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#22) Dragon3000 válasza kikikirly (#13) üzenetére


Dragon3000
veterán

34 colon látom a különbséget, de mint írtam is kérdés mennyire piszkálták meg az alapképet, meg kérdés, hogy mozgás közben ebből mi vehető észre.

(#23) kikikirly válasza Dragon3000 (#22) üzenetére


kikikirly
senior tag

Egyről beszélünk. :R

(#25) Predatorr válasza #32839680 (#19) üzenetére


Predatorr
őstag

Az összes gagyi céges gépen, meg a nem annyira gagyi otthoniakon is gond nélkül felmentek az update-ek. Igaz, otthoniakon csak teszteltem, inkább frissen telepítek félévente minden új windowst. Lehalás és usb probléma sem volt. Valamit mindig elronthatok! Megj: magam állítom be a tűzfalat (még a szükségtelen win programokat is blokkolom), nem teszek fel inkompatibilis vírusirtót, és eleve minden MS kémtevékenység tiltva van, így bizonyára nem tudják, hogy az én gépemet, is bugozni kéne.
Nem kell az nV ahhoz, hogy az AMD szar meghajtókat írjon, vagy hogy gyenge, cserébe nagy fogyasztású VGA-kat gyártson.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#27) Cathulhu válasza kikikirly (#13) üzenetére


Cathulhu
addikt

kellett eleget jobbra balra kattintanom mire feltunt nekem is, de utana mar nem lehet nem eszrevenni, pedig nem is a nagyitott kepeken csinaltam. A kontrasztosabb teruletet nezd, ahol pl a sziklakat feny eri. Ezen a kepen nagyon szembetuno a kulonbseg, mintha egy detail level kulonbseg lenne koztuk, az eredeti mosott vacaknak tunik utolag.
Es ennyit a marketingrol, mert masreszrol az ilyen postprocess effektek eleg rosszul is elsulhetnek, kulonosen a sharpening, ha rosszul lovik be (sajat tapasztalat pl a nokia 9 jpeg over sharpeningje a frissites elott), szoval szkeptikus vagyok, mint ahogy a DLSS-sel is, az is csak marketing maszlag.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#28) nonsen5e válasza #32839680 (#26) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nekem 17134-ről nem akar frissülni. :DDD

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#29) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Jöhetne inkább komolyabb radeon frissítés július 7.-n.

(#30) Duck663 válasza Predatorr (#25) üzenetére


Duck663
őstag

Én több éve telepítettem utoljára a Win7-et, mégis minden flottul és gyorsan működik. :)

Az AMD és sz@r meghajtó kapcsán meg, szóval, április elsején kicsit túl vagyunk már.

(#19) morgyi : Nem ismerem az OSX-et. (Láttam már, de nem használtam.) A Windows az Windows, lehet újítani, de nem szerencsés, drasztikusan más irányokat venni, mert az a felhasználók elpártolásához, vagy megrekedéséhez vezethet, mint most is, nem akarnak váltani, mert az a drasztikusan más irány sokaknak egyszerűen nem tetszik.

Az teljesen igaz, hogy az update bugos, ebben egyet kell hogy értsek, olyan másfél hónapja elkezdtem frissíteni a Win7 mellé feltett 10-est, az pedig miután kiírta, indítsam újra, többet nem indult el. Helyreállítani pedig nem lehetett. Azóta nem is foglalkoztam vele, mégis minek? A 7-es évek óta flottul működik, a 10-nél meg egy nyomoronc frissítést sem tudnak normálisan összerakni.

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#32) Sinesol


Sinesol
veterán

+1
Nagy ritkán belefutok Win7-es gépekbe, borzalom használni, buta, nehézkes rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#33) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Lehet tudni hogy eyefinitben mit fog tudni az új driver? Mert a 19-es driverek katasztrófák, a 18-as működik játék alatt igen szépen, csak windowsban villog a 3 monitor. Ha kikapcsolom az eyefiniotyt, akkor semmi gond nincs vele. Szóval egy bug az egész...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#34) Cyberboy42 válasza lemusz (#1) üzenetére


Cyberboy42
senior tag

Nem véletlenül fel se hozták a CS:GO-t. Alapvetőleg cpu limit van abban a játékban, gpu oldalról már nincs hova gyorsítani.

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#35) Akula válasza Dragon3000 (#22) üzenetére


Akula
őstag

vannak azért érzékeny szemű vérpistikék.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#36) NandoXXL válasza Predatorr (#25) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Miért nem lehet örülni egy csomó új dolognak? A késleltetés jól hangzik.

A másik:

(#37) zef


zef
tag

Én erre vágynék nagyon, de egyelőre csak a Linuxos NV driver támogatja:

Nonblurry Fullscreen Upscaling at Integer Ratios

Így pl a 1080p-s felbontás a 2160p-s képernyőn úgy nézne ki, mintha egy 1080p-s moncsim lenne.

Tuti megoldható, mert a BIOS setup-nál nincs bilinear/*.* filter AMD kártyákon, szép pixeles ahogy kell.

(#38) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A Fidelity fx jól hangzik és a RPM miatt hátha gyorsulnak is vele az újabb játékok.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#39) awexco


awexco
őstag

NGG-t elengedték ?

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#40) Mecs


Mecs
csendes tag

A frissítés mindig jól jön főleg a játékok miatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.