Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fattyu


fattyu
veterán

Olyan szín nincs amit heteró is megvenne?

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#2) TeeJay


TeeJay
félisten

jó lenne már egy kis powerbank teszt 15-20 résztvevővel hogy lássuk mi az igazság ezekből a rájuk írt hatalmas számokból és melyikben van hulladék cella hulladék elektronikával

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#3) GIJoe válasza TeeJay (#2) üzenetére


GIJoe
addikt

A Xiaomi power bankja 25$ körül van, LG akkuk vannak benne...

(#4) Crytek válasza TeeJay (#2) üzenetére


Crytek
veterán

Xiaomi 10400-as van havernak és 4x fel tudja tölteni a teloját teljesen ami 2xxx-es.
Nem olyan rosszak ezek ha olyan helyen vagy ahol nincs konektor vagy hosszabb távra biciklizel és telóval méred a témát oda tökéletes.
Ezermillió féle fajta van a napelemestől kezdve a lassan már ufo alakúig minden kivitelben...

Next PC Upgrade: 2022

(#5) Zirowe válasza Crytek (#4) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Jaja, nekem is van egy xiaomi, rendesen megközelíti a ráírt értéket. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6) TeeJay válasza GIJoe (#3) üzenetére


TeeJay
félisten

akkor az a tuti továbbra is, én is hallottam róluk hogy jó áron adnak nagyon jót de kitudja van-e azóta még jobb tudású.

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#7) SP!T válasza fattyu (#1) üzenetére


SP!T
addikt

Mi bajod az elsővel? Az már túl heteró? :U

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#8) satz18


satz18
őstag

Én kínából 50k-sat vettem 6k-ért, eddig 1szer kellett tölteni.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#9) xtevo


xtevo
őstag

Urak!
Erősen filózok én is egy ilyen powerbank vételén. Főleg egy régebbi Prestigio e-book olvasót 3274B és egy Alcatel Idol S telót kéne töltenie, csak magyarországi forrás jöhet szóba, és legkésőbb jövő hét közepe. :D Mit tudtok ajánlani? Wayteq/Yoobao ? PQI ? Prestigio ? Melyik a jó vétel?

(#10) nonsen5e válasza satz18 (#8) üzenetére


nonsen5e
addikt

Mármint ötvenezer milliamperórásat? Kíváncsi vagyok az gyakorlatilag mennyi. Linket tudsz dobni? :)

Meg hányszor töltöttél vele milyen aksit?

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#11) imibogyo


imibogyo
veterán

(#1) fattyu: Pedig a rózsaszín verzió pont passzolna az Orion TV-hez. ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#12) erdoke válasza TeeJay (#2) üzenetére


erdoke
titán

Igen, egyszer már felvetettem, és javasoltam a teszt végére egy táblázatot, amiben van kapacitás/tömeg arány is. Ez a 10400 mAh a 260 g mellett elég jónak tűnik, de lehet, hogy van még jobb. Egy 8000 mAh környéki tűnik optimálisnak, lehetőleg 200 g alatt. :K

A legjobb aláírás a héten

(#13) TeeJay válasza erdoke (#12) üzenetére


TeeJay
félisten

már az is elég lenne ha mindet szétkapná valaki és kiderülne hány darab és milyen cellák vannak benne
illetve hogy az elektronika mennyire jó vagy kontár munka. jelenleg tényleg azt a Xiaomi tűnik legjobbnak
ráadásul az ára is szuper, csak hát ez is olyan mint minden, évente sokat fejlődik és jó tudni mi a bestbuy.

ebay-ről pont ezért nem merek rendelni mert akkora mAh értékeket hazudnak meg annyit hamisítanak hogy ember legyen a talpán aki ki tudja deríteni mivel járt jól és mivel vágták át rendesen

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#14) zka67 válasza nonsen5e (#10) üzenetére


zka67
őstag

(#15) Akula válasza imibogyo (#11) üzenetére


Akula
őstag

:DDD

Amúgy mennyi az élettartamuk ezeknek? Meddig lehet használni őket?

[ Szerkesztve ]

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#16) Crytek válasza Akula (#15) üzenetére


Crytek
veterán

Mint bármely más aksi szerintem.
Majd kérdezgetem havert neki van-e valami nyavalyája már.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#17) Crytek válasza satz18 (#8) üzenetére


Crytek
veterán

Az engem is érdekel mennyi idő volt feltölteni illetve hányszor tölti újra a tlefonodat ?
Szétnyitottad már megnézni esetleg milyen aksi van benne? (Xiaomiban LG)

Next PC Upgrade: 2022

(#18) GZoli7


GZoli7
senior tag

Lehet ilyeneket építeni is. Ebayen, webshopokban rengeteg féle tokot lehet kapni elektronikával.
1,2,3,4,5,6 cellásakat, különböző formával. Mindenki olyan cellát rak bele, amit akar. Az átlagos jó minőségű cellák 2600mAh, ebből jön ki a 10400mAh 4 cellából. Akinek ez sok épít 3 cellásat 7800mAh-val.
Én már építettem kb 10-et, mindenféle színben és formában. Gyakorlatilag az akksi minősége határozza meg, hogy mennyire lesz jó.
Bontott Sony/Samsung akkuim vannak, hozzák a rájuk írt értéket.
Persze az ultrafire és társaik 6000-esei mind kamuk.

[ Szerkesztve ]

(#19) nubreed válasza fattyu (#1) üzenetére


nubreed
veterán

A szürke szerintem teljesen vállalható. A többi tényleg "érdekes".

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#20) elistvan válasza fattyu (#1) üzenetére


elistvan
senior tag

A szürke és a fehér is teljesen jó.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#21) kromatika válasza elistvan (#20) üzenetére


kromatika
veterán

Nekem is bejönnek.

(#22) Lomha 8V válasza GZoli7 (#18) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Úgy van. Nekem 18650-ben a legnagyobb egy kékeslila Samsung, 3000mAh-s, ennél többet nemigen tudnak még. De ezt sem éri meg megvenni, mert csak 400mAh-el erősebb a rózsaszínnél, de sokkal drágább.

(#23) duke válasza zka67 (#14) üzenetére


duke
aktív tag

Nem semmi, hogy mar hol tartanak hazugsagban a kinaiak. 4-5 ezer forintbol jo esetben 4 akku cella jon ki, amibol talan osszejon max 10000 mAh. Meglepne, ha azok az 50000 mAh-asnak hirdetett powerbankok ennel tobbet tudnanak.

(#24) fi:zi'k válasza Akula (#15) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A Xiaomi pb leírás szerint 300 ciklust bír, ami mondjuk a Mi3-at feltételezve mellé ~900 feltöltést jelent a telefonnak. Átlagos használat mellett ez szerintem 4-6 évet jelenthet.
Kínában ráadásul csak 10-12 USD körül mérik. :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.