Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Akkor ezt az összes bada platformos teló megkapja?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Csak így tovább és minél előbb. Jó lesz ez.

valami

(#3) Straw válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


Straw
senior tag

Nagyon remélem! :D

[ Szerkesztve ]

42

(#4) VD válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


VD
őstag

Akkor nem csak nekem nem egyértelmű. :B

Sajnos viszont a samsung eddig support munkásságát nézve, valszleg ha valaki 2.0 BADA-ra vágyik az kénytelen lesz új készüléket is venni. De ne legyen igazam!

(#5) Straw válasza VD (#4) üzenetére


Straw
senior tag

Szerintem ha versenyképessé akarják tenni, akkor még az elején komolyan mögé kell állni, szóval mivel nincs olyan sok badás gép, elvárható lenne hogy mindenre kitoljanak egy frissítést.

42

(#6) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Végre, ez jó hír, a kérdés hogy mikor, viszon ha a wave-re nem lesz elérhető a frissítés és ezért új telót kell venni, akkor úgyérzem hogy az enyém a samsung székházának ablakán keresztül fogja befejezni pályafutását :DDD

(#7) JMC


JMC
tag

Egyelőre BADA 1.2 sincs még hivatalosan egyik régióban se a Wave-re, egyébként meg a Samsungnál illik fenntartásokkal kezelni a dátumokat. Hozzá kell tegyem én lennék a legboldogabb, ha a Samu rámcáfolna...

(#8) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Szerintem meg ha a T-s Wave-re több mint fél év után kiizzadnak egy árva frissítést, illetve nemis frissítést, hanem bugmentesítés nekem már elég is lenne, utána pampogjanak innovációról.

Emiatt nálam exponenciálisan csökken az egész Samsung megítélése, és ezek után akkor veszek Samsungot ha kinő a harmadik fülem. Pedig már egyszer megjártam a használhatatlan 70 ezres DVD felvevőjükkel ami kb minden huszadik divx file-t tudott élvezhető minőségben lejátszani, persze a dobozon akkora DivX logó volt hogy lelógott. Csak azt hagyták le róla hogy max a divx3 a támogatott abból is csak egyféle pass, amit már múzeumban sem használnak.

(#9) Varszegig válasza osztraksajt (#8) üzenetére


Varszegig
veterán

a t-nél reklamálj, a saját logójuk beletétele miatt nincs neked fw frissítésed. Különben szinte mindegyik szervizben lefrissítik neked a t-s fw-t.
(A samfirmware.com szerint megkérdezték a twitteren hogy lesz-e 2.0 a 8500-as wave-re, és ez volt a válasz:
Justin Hong answered him and say this:
Definitely, we're considering its upgrade in bada 2.0 design. Thanks. )

(#10) Teaway válasza VD (#4) üzenetére


Teaway
veterán

Ez pontosan így lesz: Bada 2.0 = új készülék :W

A régikre mi értelme lenne? Senki nem venné az újakat...

Nincs itthon csokid??

(#11) Karma válasza Teaway (#10) üzenetére


Karma
félisten

Mondjuk ha az ertelmet keresed, mi ertelme a WaveWQ eszkozoknek, plane ilyen horror aron? Masik dolog, az Apple is kiadja az ujabb OS-eket ket evig visszamenoen, lehet a Samsungnal is elofordulhat, hogy van egy minimalis eszuk es ezt is lemasoljak.

A 2.0 mindenre gyogyirt iger, ami jelenleg kritikus hibaja a platformnak.
Mas szoval a platform egyetlen remenye.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#12) baleee89


baleee89
aktív tag

mekkora lehúzás ez istenem! szerintem emiatt amúgy sokan nem fognak újból samsungot venni többek között én se! mondjuk SE mobilt se ott is "elég" cigányság megy!

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#13) Brutális eb válasza baleee89 (#12) üzenetére


Brutális eb
addikt

Egyik kutya másik eb a moto is szépen elintézett pár telefont frissítés ügyileg.Htc sem adta oda a fél éves készülékének a friss sense-t.

10 millió 2011 első felében?
Kicsit mertek nagyot álmodni. :F

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#14) peterk


peterk
senior tag

Nekem kicsit korainak tűnik a jövő év eleji dátum. Inkább jövő év nyara, de inkább ősze valószínűbb. Ne legyen igazam.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#15) Lotusomega válasza Varszegig (#9) üzenetére


Lotusomega
senior tag

És akkor szépen ugrott is a gari nem? Amúgy nevetséges hogy a t-nek enniy ideig tart kiadni a firmet szinte az összes telójukhoz :W

(#16) Varszegig válasza Lotusomega (#15) üzenetére


Varszegig
veterán

ha szervizben csinálják, akkor nem ugrik a gari.

Teaway: Biztosan lesz új készülék is, biztosan azon debütál a 2.0. Aztán onnantól majd kiderül, hogy lesz-e frissítés a régiekre.

[ Szerkesztve ]

(#17) Ricardo


Ricardo
félisten

Kíváncsian várom. Ha nem frissítik a már meglévő készülékeket, akkor sok vevőt elbukhatnak.

(#18) LA_COSTE válasza Ricardo (#17) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Mintha már most is elég sokan fontolgatnák, hogy elegük lett a platformból.

(#19) maxim7


maxim7
csendes tag

Remélem, hogy legalább a két vezető mobiltelefon megkapja majd a frissítést, az S8500 és az S8530. Valószínűleg az S8500-as mindenképpen megkapja, hiszen eddig nem kapta meg sem a bada 1.1, sem pedig az 1.2-öt... bár én csak találgatok. Majd kiderül... ;)

(#20) baleee89 válasza Brutális eb (#13) üzenetére


baleee89
aktív tag

Mondjuk a htc CSAK senset nem adta oda! de legalább frissítés jön "időbe".

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#21) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Na csak így tovább, én bízok ebben az op.rendszerben, remélem nem rontják el. :R

PS4

(#22) roti86


roti86
őstag

Az lehet az egyetlen mentsvára a platformnak, ha a korábbi készülékek is megkapják a 2.0-t. Továbbá hasznos alkalmazások ezerrel!

(#23) leslieke válasza Teaway (#10) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A 2.0 elérhető lesz az S8500-re is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24) Willie válasza leslieke (#23) üzenetére


Willie
őstag

Ez mennyire biztos? :D

(#25) Bukoba válasza Willie (#24) üzenetére


Bukoba
tag

Semennyire. Biztos akkor lesz, ha már kijött.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.