Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sza_Sa


Sza_Sa
senior tag

Érik egy tábla vétele, pont jó lenne. Elő nem venném az E6420-at!

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#2) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Attól tartok, hogy ezzel lőttek a kedvező árnak is. A régi verziót azért még megtartják vajon?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#3) alevan


alevan
őstag

A külseje nem tetszik, 4.3 semmi érdemlegeset nem hoz az OpenGL-en kívül, de ár-érték arányban nem lessz rossz vétel.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#4) edward2 válasza Tigerclaw (#2) üzenetére


edward2
addikt

Minden ár hivatalos. $229/$269/$349

Régi verzió kuka.

(#5) TK36


TK36
aktív tag

Jónak tűnik. Nekem tetszik. Majd egy teszt is jöhetne.

A cikk gyorsan íródott. Egy-két helyen névelő hiba.

(#6) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A fa alá (nem úgy :D ) pont jó lesz, az árra addigra ha lehet ezt mondani még kedvezőbb lesz. Érdekelne milyen vezetékmentes töltő lenne jó hozzá. :U

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#7) gszabyka


gszabyka
csendes tag

Gyenge a vas benne .. :/

(#8) atus72


atus72
senior tag

Hát ha az Apple tenyleg nem csinalja meg az iPad mini retinas valtozatat akkor lehuzhatja magat, akkor ezt kell venni helyette :)

(#9) zseko válasza atus72 (#8) üzenetére


zseko
veterán

Szép és jó, de 7" még mindig kicsi és használhatatlan méret normális netes élményhez. Meg a többihez. Egyébként faja.

HR24.hu

(#10) edward2 válasza gszabyka (#7) üzenetére


edward2
addikt

Tegyél bele több szenet hátha erősebb lesz.

(#9) zseko: attól függ mihez használod. Meg kell érteni egyéni preferencia kérdése. Nem tetszik akkor vegyél Nexus 10-et.

[ Szerkesztve ]

(#11) Tigerclaw válasza atus72 (#8) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

HD ide vagy oda, a mini az ára miatt még annyira se versenyképes, mint a rendes iPad. Úgy néz ki az Apple-t megfogta a konkurencia az áraival. A prémium szegmensben nincs már hova bővülniük, a value szegmenshez meg nem értenek...vagy nem akarnak érteni.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#12) XCube


XCube
tag

Remélem az új 4.3 végre megoldja a Galaxy Nexus -om problémáit.

"A lótrágya jól tüzelt, ám a ló népének még volt mit tanulnia a szellőztetésről, kezdve a szó jelentésével."

(#13) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Eddig azt mondtam nem kell nekem tablet, de ezzel megvettek kilóra! :Y :C

⭐ Stella

(#14) SzlobiG válasza gszabyka (#7) üzenetére


SzlobiG
félisten

(#13) radi8tor1 Szintén. :K

[ Szerkesztve ]

(#15) Aethel


Aethel
aktív tag

Lehet beérett a régi cseréje? Őszintén megmondva nem érzem egyáltalán szükségét..annyival nem ad többet, a micro SD pedig még mindig fájó pont :S

egy kis észrevétel ha szabad :B : "továbbá jelentés extra"

[ Szerkesztve ]

(#16) atus72 válasza zseko (#9) üzenetére


atus72
senior tag

Hidd el utazashoz, vagy ha gyorsan meg kell nezni valami akkor kivalo eszkoz, en rendes ipaddal nyomom de huzamosabb ideig hasznalni nem lehet ezert is varom a minit csak az meg ha nem retinas lesz akkor nem cserelem le. A 600gr szemben a 300grammal nagyon sokat jelent es a vastagsag is nagyon ott van es az ara is barati.

(#17) vlevi válasza edward2 (#4) üzenetére


vlevi
nagyúr

Az lenne a jo, ha ez lenyomna a regi arat, de rendesen. Mert akkor tuti vennek egyet a regibol ajandeknak.

(#18) Khelben


Khelben
nagyúr

Ezt mégis hol lehet megfogni? A 7.7-es tabnak se túl kényelmes a fogása, pedig kétszer ilyen vastag a kerete....

(#19) edward2 válasza vlevi (#17) üzenetére


edward2
addikt

Tudtommal jó ideje mindenhol ölik a készleteket.

(#20) zseko válasza edward2 (#10) üzenetére


zseko
veterán

Persze, nem is mondtam hogy rossz, csak hogy az én számomra nem megfelelő. Próbáltam 7"-et, de se netre nem volt jó nagyítás nélkül, se pdf-es könyveket, egyebeket olvasni, arra is kicsi. Na meg a videózás is kicsit még mindig egérmozi. Így most egy 10-es van, ez jó mindenre, egyedül hurcolászni nem :N Na meg gépeléskor nagy. Egy 8"-os, 16:10-es, minimum 1280x800-as ips paneles lenne jó, de ilyen meg nincs :(

(#16) atus72: Nem is vonom kétségbe, hurcolászáshoz szerintem is ez a legjobb, kicsi, könnyű, könnyen elfér majdnem bárhol.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#21) Drachoo válasza gszabyka (#7) üzenetére


Drachoo
senior tag

Cseréld műanyagra... :D

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#22) Geller72


Geller72
veterán

"és a mikrofon sem hiányzik."
- A mostaniból sem. Apropó. Nexus 7 eladó lehet.. :D ;] :P . Érdeklődni privátban. 3 hónapos. ;).

(#23) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Hogyhogy nem Snapi 800-at kapott?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#24) Sonja


Sonja
veterán

Ez a SlimPort ugyan az, mint az MHL? Ehhez külön kell egy SlimPort átalakító (ez), vagy az MHL-es is jó hozzá? :F Most hallok erről a SlimPort-ról először, ezért a kérdésem. :B :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#25) DopeBob


DopeBob
addikt

Kár, hogy ez a 7" terjed el... 7.9 - 8 vagy mi a köv sokkal jobb lenne. Azt még lehet egy kézben is tartani, ha itt nem lenne olyan vastag a káva, maga a gép se lenne sokkal nagyobb... kár (mondom ezt boldog Nexus 7 tulajként)

MZ/X

(#26) tdk.112


tdk.112
aktív tag

323 pixelt sűrít egy hüvelykes területbe

Mondjuk ez nem terület, hanem csak egy vonal. :) Egy négyzetcolnyi területen ugyanis 323^2, vagyis 104 329 pixel van.

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#27) vlevi válasza edward2 (#19) üzenetére


vlevi
nagyúr

Azt nem értem, mindenütt "refurbished"-et emlegetnek. Ennyire hulladék minőségben gyártják, hogy ennyi a selejt, amit újra össze kell rakni? Vagy ide, keletre másfélét már nem is hoznak? :DDD

Ez a méret dolog tényleg igazi macera. Nekem is 10"-s van, mert én is úgy voltam vele, hogy a 7 az kicsi a pdf-hez, satöbbi. És tényleg kell akkora méret (és a FullHD), de szinte csak a pdf-hez. könyvet olvasni, leveleket átnézni a 7 is jó méret. Meg azért az is számít, hogy egy 10"-s az már inkább 60-70 deka, míg a 7" méretűek ennek inkább a fele.

[ Szerkesztve ]

(#28) szeksziboj


szeksziboj
tag

120k Huf lesz nálunk kb :U

QR kódot hogyan szoktak beolvasni a mostani boldog Nexus 7 tulajok? :P

[ Szerkesztve ]

(#29) Perillustris válasza atus72 (#16) üzenetére


Perillustris
senior tag

ipaddal nyomom de huzamosabb ideig hasznalni nem lehet

Miért nem lehet? :U

Perillustris

(#30) Drachoo válasza szeksziboj (#28) üzenetére


Drachoo
senior tag

Majd kiderül ha megjelenik.

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#31) vlevi válasza szeksziboj (#28) üzenetére


vlevi
nagyúr

"120k Huf lesz nálunk kb :U"

Az hogy jött ki? Azt olvastam, hogy 229/269/349 dodó, amit nálunk ÁFA, Vám miatt €-ban kell számolni, de úgy is 70/80/105 ezer környékére jön ki. Persze a legnagyobb, 3G-s az már tényleg határeset, közel van a 120-hoz, de szerintem nem lesz annyi.

(#32) #59070464 válasza gszabyka (#7) üzenetére


#59070464
törölt tag

LOL

(#33) szeksziboj válasza Drachoo (#30) üzenetére


szeksziboj
tag

Már kiderült... 350x300(nálunk euró a dollár ugye)+a szokásos jómagyar árrés=120k (3G-s verzió)

Amúgy nagyon egyszerű a válasz miért nincs benne kártyaolvasó.
1. 2-300 Ft-ot spórol a gyártó/készülék.
2. Így ha kell a tárhely (márpedig kelleni fog) majd a jó kis guglidrájvot használják, amiből szép mennyiségű személyes adatot lehet lenyúlni a titokszolgáknak ;] (amiből jut persze konc a guglinak is a reklámtéma miatt de ez az alap persze a többi csak extra)

[ Szerkesztve ]

(#34) tdk.112 válasza vlevi (#31) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Úgy, ahogy a 200 dolláros első generációs Nexus 7 is 75 ezerről indított. A 230 dolláros akkor nem valószínű hogy 75 alól fog indulni. Ennyi.

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#35) Drachoo válasza szeksziboj (#28) üzenetére


Drachoo
senior tag

Qr kódot? Talán kamerával? :)

[ Szerkesztve ]

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#36) Drachoo válasza szeksziboj (#33) üzenetére


Drachoo
senior tag

Sry lejárt a szerk. idő.

Elég egy otg kábel is... Majd rádugsz olyan háttértárat amit akarsz.

[ Szerkesztve ]

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#37) Balinov


Balinov
félisten

azt lehet tudni valahonnet, hogy Usankaban melyik kereskedelmi lancnal lehet boltban megvenni?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#38) tdk.112 válasza Balinov (#37) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Vagy egy fél tucatban, de pl. Best Buy, Office Depot.

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#39) szeksziboj válasza Drachoo (#35) üzenetére


szeksziboj
tag

Hát ezaz, kincs ami nincs :P De majd az új tudja ezt is, a 3# gen. meg kártyaolvasót is kap ;]
Valamit nagyon eltanultak sokan az almás cégtől, ami nincs az nem hiba hanem fícsör, és önigazolásképp ezt szajkózzák a fanboyok is :P

[ Szerkesztve ]

(#40) Drachoo válasza szeksziboj (#39) üzenetére


Drachoo
senior tag

Már hogyne lenne??? Most olvastam le vele egy kódot... Te milyen készülékről beszélsz? Az előlapi kamera kiválóan beolvasta.

[ Szerkesztve ]

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#41) Balinov válasza tdk.112 (#38) üzenetére


Balinov
félisten

:R bestbuynal megtalaltam

Kollegam kinnvan NY-ban, remelem 30-a utan jon csak vissza...mar rairtam FB-n. 32gb-os fifi 205€-re jonne ki

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#42) szeksziboj válasza Drachoo (#40) üzenetére


szeksziboj
tag

De miért spóroltak a hátlapin nem értem, nem egy nagy ügy lett volna :U

(#43) Balinov válasza szeksziboj (#42) üzenetére


Balinov
félisten

most oszinten, lattal mar masokat 7/10"-s tablettel fotozni? En sajnos igen, otromba egy latvany.

Amugy nekem a jelenlegi N7-nel nem hianyzik, skype-ra, hangouts videohivasra a front is tokeletesen jo. Talan az uj N7-be egy picit nagyobb fizikai meretu kamerat pakolnak hatulra, igy a nagyobb szenzormeret miatt nem lesz mobilosan zajos a kep

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#44) Drachoo válasza szeksziboj (#42) üzenetére


Drachoo
senior tag

Ezt már sosem tudjuk meg, a helye ott van az alaplapon. Úgy indult, hogy lesz benne.

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#45) radi8tor válasza Drachoo (#44) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem akarták az összes patront elsütni 2012-ben. ;)

⭐ Stella

(#46) erdoke


erdoke
titán

Jobb egykezes használat? WT(Yeti)F? :F:Y

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#47) Drachoo válasza radi8tor (#45) üzenetére


Drachoo
senior tag

Lehet, bár én örültem volna neki. :)

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#48) Geller72


Geller72
veterán

Apropó. Nekem még nem jött a "régi" nexusra update, ahogy a cikk is említi. 4.2.2 van.

A méretről. Nekem a 10" nagy. Gépelni baromira béna. Volt ilyenem, két hétig volt meg. Cipelni szintén szar. Ez egy zsebben elfér, ahova a 10-est nem vihettem be, oda ezt simán. egy nagy telónak nézik sokan.:D. Az akkuidő baromira tetszik. Van egy Samu Galaxy 2-m is, de ez sokkal jobb, pedig egy árban voltak. Az igaz, hogy az sd hely és a hátlapi kamera, vmint a hdmi hiányzik nagyon, ez az oka annak is, hogy a samut még nem adtam el.

[ Szerkesztve ]

(#49) Drachoo válasza Geller72 (#48) üzenetére


Drachoo
senior tag

Nem is fog rögtön megérkezni mindenkinek egyszerre. De ha türelmetlen vagy már letölthető a google oldaláról és telepítheted is.

Nekem a kamera hiányzik csak. Az jó lenne néha napján. Tárhelyet filmeknek egy otg+ssd biztosítja. :)

[ Szerkesztve ]

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#50) Rebourne válasza Drachoo (#49) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Volt nálam egy Nexus 7 fél napra, de nem sikerült beüzelmelni USB-s háttértárat vagy flash-t OTG kábellel. Sőt, a Nexus Media Importer app se installálódott fel rá valamiért, nem kompatibilis eszköz, vagy valami hasonló kifogással. Van valami trükk a beüzemelésben (rootolás kizárva)? Nem kerestem utána sokat a neten, de hasonló problémára nem találtam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.