Hirdetés

2019. október 23., szerda

Gyorskeresés

(#1) Fejvadi

Fejvadi
(veterán)

Ahogy látom még a hír se mozgatta meg senki fantáziáját.

(#2) macskea válasza Fejvadi (#1) üzenetére

macskea
(őstag)

Ugyan ezt akartam írni, most meg tulajdonképpen bűntudatom van amiatt, hogy feleslegesen duplázom meg a téma iránti látszólagos érdeklődnést. :)

A másik oldalról meg érdemes azon elgondolkodni, hogy a mai innovációk vajon mennyire vannak az emberekért, mennyire van rájuk valóban szükség meg irántuk érdeklődés. Ez egy félig-meddig szakmai portál, és kb senki le se sz@#ja a dupla kamerát. :S

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#3) Gixxer88 válasza Fejvadi (#1) üzenetére

Gixxer88
(őstag)

Igény van a dupla kamerás rendszerekre,de ahogy én látom szinte csak gyártói oldalról, "Nehogy mán lemaradjunk és a miénkbe ne legyen!" ,a felhasználókat viszont annyira nem mozgatja meg ez a 2 kamerás dolog túlságosan.

(#4) RaveForce válasza macskea (#2) üzenetére

RaveForce
(veterán)

az sem mellékes, hogy ez a hír, bocsánat pletyka, már megjelent korábban, ki is lett beszélve, ez a kis szösszenet meg semmi konkrétat nem ad hozzá az eddigiekhez, a jelenlegi trend, hogy a hírek 90%-a pletyka, de hogy ugyanaz a pletyka több soron is lejön... :(((

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#5) slimshady válasza Gixxer88 (#3) üzenetére

slimshady
(senior tag)

A felhasznalokak nem is a kamerak szama, hanem a kepminoseg szamit, amit a gyartok kulonbozo modon (mint pl. dupla hatlapi kamera) szeretnenek javitani. Nekem mondjuk az OIS hianya fajo, ami ennel a megoldasnal nincs.

üdv.: SlimShady

(#6) #67656192

(törölt tag)

Igen, ez tusztán kivehető a kommnetek számából.

(#7) Dr. 444Hertz

Dr. 444Hertz
(őstag)

+1 komment, hogy népszerűbbnek tűnjön a cikk :DDD

Amúgy viccen kívül: két ###-m lenne, nem biztos, hogy jobb lennék az ágyban. Ugyanez igaz a kamerára is.

Soulworker JP <3

(#8) Goblin12 válasza Dr. 444Hertz (#7) üzenetére

Goblin12
(őstag)

Még is csak 2 lyukat tömsz be :D

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.