Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Az már nem rossz :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Khhmmmm.....

Ahogy látom avulnak a Giga, Kolosszális, Mega és Brutál jelzők...

A kolosszális számomra a 20000 mAh akksis cuccok jelentik.

Ez megint csak "közepesen nagy".

:D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3) Atlantis


Atlantis
veterán

Csak nehogy ebbe is öngyújtó funkció kerüljön. :)

Amúgy csak hajrá, minden többlet számít(hat)...mondjuk nem mindenáron, péklapát készülékméret inkább ne társuljon hozzá.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4) jacis válasza Polarstar (#2) üzenetére


jacis
nagyúr

Bármit raknának bele Neked az sem lenne jó. Mindig lesz aki nyavalyog valamiért.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#5) atike


atike
nagyúr

Bár mindenki növelné...

(#6) #24536576 válasza Atlantis (#3) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nem érzed cikinek, hogy még mindig itt tartasz?

(#7) Atlantis válasza #24536576 (#6) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem érzed cikinek, hogy nem tudsz értelmezni egy smiley-t?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8) jacis válasza Atlantis (#7) üzenetére


jacis
nagyúr

Szerintem már viccnek is ciki ezt leírni.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#9) Polarstar válasza jacis (#4) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Valamit benéztél.... A jelzőkkel meg a fogalmakkal van gondom, nem a mobillal. Ez nem a gyártóról szól, és nem arról, hogy én mit vennék.

És mi ez a kacsa a profilképen?? :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10) kekedi válasza jacis (#4) üzenetére


kekedi
senior tag

Szerintem meg igaza van.
Az S11e akku bejelntését is felfújták.
Hűű meg haa, meg mekkora nagy előre lépés. Aztán ott volt a lényeg, hogy a kijelző is nagyobb lesz (meg ugye a készülék is), egro emiatt fér bele nagyobb akku. Vagy is semmivel sem fogja tovább bírni, mert a kijelző majd leszívja.

Vagy mondom másképpen.

Ha az S12be beleraknak egy 6000-es akkut és egy 9colos kijelzőt akkor annak örülnöm kéne majd, mert nagy az akku? A kijelzőhöz képest pont nem nagy.

Majd ha egy 6-6,5 kijelző mellé raknak egy 7000-es akkut akkor majd elájolok a hírtől (kivéve ha addigra nem lesz 32 magos processzor, 2 videókártyás, 7G-s, meg 360Hz-es kijelző, mert akkor megint ott vagyunk ahhol a part szakad. :D )

[ Szerkesztve ]

(#11) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

egyre jobban úgy tűnik nekem, hogy SAMU x XIAOMI kollabról van szó
az előzetes render alapján a készülékházak nagyon hasonlítanak a mi note 10-el, és most kapja ezt a nagy akksit, hasonlóan nagyot mint a xiaomi.
Persze lehet semmi sincs, de ezek így feltűntek. :F

[ Szerkesztve ]

-

(#12) jacis válasza kekedi (#10) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem látom mi a probléma azzal, hogy ebből hírt csinálnak?!
A jelzőkön való rugózást sem értem mire jó.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#13) Atlantis válasza jacis (#8) üzenetére


Atlantis
veterán

Mint tudjuk, az ördög éber fajta és mikor legutóbb nagy akkufejlesztést harangozott be a Samsung, hát nem lett jó vége....akármilyen régen is történt, a helyükben inkább óvatosan kezelném az ilyen szivárogtatásokat.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#14) #24536576 válasza Atlantis (#7) üzenetére


#24536576
törölt tag

Inkább az a gáz, hogy azt se tudod mit akarsz írni. :C

(#15) #24536576 válasza Atlantis (#13) üzenetére


#24536576
törölt tag

Note 9-ben már 4K aksi van, a 10-ben még nagyobb. Szóval még mindig nem tudod miről beszélsz. :D

[ Szerkesztve ]

(#16) aelod válasza GoldhandRent (#11) üzenetére


aelod
veterán

Xiaomi rakott már 5"-ba is 4000-es akkut..

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#17) Polarstar válasza aelod (#16) üzenetére


Polarstar
nagyúr

egen.... Meg 4500-öst nyomógombos Philips-be. :DDD két hét üzemidővel.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18) Atlantis válasza #24536576 (#15) üzenetére


Atlantis
veterán

Ne haragudj, nem tudok erre a szintre lesüllyedni, érezd magad nyugodtan a "vita" győztesének. Szép napot!

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#19) prolad


prolad
őstag

Szépen alakul az s11 széria, jó akku, jó kamerák, jó méret, csak így tovább. Már csak jó szoftver kell.

(#20) atike válasza prolad (#19) üzenetére


atike
nagyúr

...meg még jobb DeX ;)

(#21) aelod válasza Polarstar (#17) üzenetére


aelod
veterán

Nem igazán értem ez most mi akart lenni.
Csak azért írtam mert egy péklapát méretű telefonba nem nagy truváj belerakni a 4-5e akkukat. 6-7e már indokolná a szalagcímeket. :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#22) prolad válasza atike (#20) üzenetére


prolad
őstag

Akár, az eddig kimaradt.

(#23) joey04


joey04
titán

Helyes, ez jó irány. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) GoldhandRent válasza aelod (#21) üzenetére


GoldhandRent
őstag

én meg nem az akku méretéről beszéltem, hanem hogy gyanúsan ugyan azt csinálja mindkét cég, és esetleg valami együttműködés van a háttérben

-

(#25) Polarstar válasza aelod (#21) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Xioami előtt 10 évvel is volt igazi brutál üzemidő és nem csak nagy akksi. Ez lett volna a téma.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#26) minek?:S válasza jacis (#12) üzenetére


minek?:S
őstag

Pedig igaza van Polarstar kollégának. Azért az 5k mAh egyáltalán nem kolosszális.. legfeljebb egészen nagy(az ilyen címekre mondják azt, hogy clickbait). Ha végre elérné az 5 számjegyet az akkutelep mérete, az indokolná a kolosszális jelzőt.

Ettől függetlenül örvendetes hír. Jó lenne már arról beszélni, hogy az átlag üzemidő minimum 2-3 nap.. Ahogy Atlantis-nak is igaza van, hiszen talán a világ addigi legjobb telefonját vágta haza az egész "aksi-mizériásdi". Remélem tényleg tanultak abból a hibájukból és ez már tényleg jól fog elsülni. :)

Üdv.:M.

(#27) hemaka


hemaka
nagyúr

Gondolom az 5G miatt így kb annyit fog kibírni, mint a mostaniak 4G-n. Mondjuk az itthoni felhasználóknak jó hír, mert mi a normális 5G lefedettségtől még igen messze vagyunk.

(#28) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Samsung (flagship) akkukhoz képest kolosszális :K
Csak ne menjen a súly és vastagság rovására ha kérhetem.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#29) doooo válasza pusszycat (#28) üzenetére


doooo
veterán

El sem tudom képzelni mi másnak a rovására mehetne... ezért tartunk itt, ahol, mert a súly és a vastagság a lényeg nagyon régóta. Ha abszurd kis helyre akarsz nagyobb aksit beszúrni, akkor jön a Note7. Nem mintha az idei csúcs Samsungok (vagy épp az A70) olyan vastagok és nehezek lennének, megfelelő méretű akku mellett is...

(#30) Schuler888 válasza atike (#20) üzenetére


Schuler888
senior tag

En egy windows10 for ARM-nek is nagyon tudnek orulni, ha mar akkora nagy cimbi a samsung es a microsoft

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#31) pusszycat válasza doooo (#29) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Talán ebben már a grafénes akksi lesz.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#32) Schuler888 válasza pusszycat (#31) üzenetére


Schuler888
senior tag

Hat a grafen alapu cucc az 5000mAh sokszorosa lesz es valszeg leghamarabb a note11 ben de inkabb az s12ben fog debutalni

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#33) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

Kilogo kameramodul helyett lehetne normalis meretu az akksi es az asztalon sem billegne mint Bartos negy liter Koccintos utan.

De az irany jo. Mondjuk az Asus iden is tudott 6k-sat belerakni, szoval most csak utana megy az s szeria a kotelezoknek. (Akksi, kijelzo)

Csak az a retkes gloryhole tunne mar el.

(#34) minek?:S válasza pusszycat (#31) üzenetére


minek?:S
őstag

Én is úgy tudom, hogy minimum N11, de inkább S12-ben debütálhat a grafénes aksi.. nameg, ha nem akarják a harmadik évtizedet is egy kis aksi fiaskóval kezdeni, akkor nem sietik el feleslegesen :U

NecroPedo +1

Üdv.:M.

(#35) Teal'C


Teal'C
addikt

Felhívnám a figyelmet erre 2016 5000mA
Én szeretem a Samsungot, de a cikk írójától megkérdezem mi a kolosszális ebben?

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#36) Schuler888 válasza Teal'C (#35) üzenetére


Schuler888
senior tag

A clickbait a kolosszalis benne :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#37) Teal'C válasza Schuler888 (#36) üzenetére


Teal'C
addikt

:K :C

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#38) jacis válasza minek?:S (#34) üzenetére


jacis
nagyúr

"Én is úgy tudom" - honnan tudod?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#39) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Valamivel etetni kell az éjjel is zabáló Exynosokat. Inkább arról énekeljenek, mikor hoznak s-szériás telefont snapdragonnal €urópába, mert ez így csak a snapis chinaphone-okkal szembeni leégés ellen lesz jó.

#35: +1.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#40) Schuler888 válasza t72killer (#39) üzenetére


Schuler888
senior tag

Nem lesz mar sajat mag. Ugyanugy referencia arm magokat fognak osszepakolni ahogy a qc

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#41) t72killer válasza Schuler888 (#40) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az jó, akkor remélhetőleg visszatér a jó színvonal:R Ez az igp-re is vonatkozik?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#42) Schuler888 válasza t72killer (#41) üzenetére


Schuler888
senior tag

Arrol AMD-s osszeforras varhato. Ettol en spec sokat varok

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#43) #24536576 válasza Atlantis (#18) üzenetére


#24536576
törölt tag

Örülnél, ha süllyedned kéne hozzám. :U

(#44) ricsike_p20 válasza minek?:S (#26) üzenetére


ricsike_p20
tag

Elsülni? :DDD Bocs, de nem lehetett kihagyni, megyek és beállok a sarokba, feltartott kézzel. :D Amiben teljesen egyetértünk, szerintem mindannyian, hogy tényleg "talán" a világ addigi legjobb telefonja lehetett volna a Note7... :K

Huawei P8-9-10-20_____ Galaxy S10e,.. S20 FE 5G,.. S21FE - i13mini - i14.

(#45) Schuler888 válasza ricsike_p20 (#44) üzenetére


Schuler888
senior tag

Az is volt, usaban volt <40 panasz tobb tizmillio darabbol, itt magyarorszagon, sot a forumban is hasznaltak tartósan mindenfele baj nelkul.. csakhat a media felfujta ezert lett belole cirkusz..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#46) minek?:S válasza Schuler888 (#45) üzenetére


minek?:S
őstag

Na ja.. aztán meg N5 aksival simán ment.. de ugye az emberi hülyeség túl nagy. :U

Üdv.:M.

(#47) pusszycat válasza Schuler888 (#45) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tudom ki hogy van vele, én nem szívesen hordanék a tököm mellett egy robbantgató telefont. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#48) bandigyerek válasza pusszycat (#47) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Ez pont arra lesz jó, hogy annyit bírjon, mint az előző. Samu elengedhetetlen szolgáltatások a memóriában, 120Hz kijelző, 5G antennaerdő.
(viszont ezek a nyálgépes "kolosszális, villantott..." dolgok nagyon nem állnak jól a Ph! család cikkeinek. Túl sok Blikket olvastok fiúk-lányok)

(#49) t72killer válasza bandigyerek (#48) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igen, és 10évnyi okostelefon-korszak után se közelítjük meg a butafonok készenléti idejét.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#50) kekedi válasza pusszycat (#28) üzenetére


kekedi
senior tag

"Csak ne menjen a súly és vastagság rovására ha kérhetem."

Bár menne. Komolyan mondom.
Ott van egy Samsung S6-om. Simán elviselnék plusz pár mm-ert csak hogy ne kelljen naponta kétszer töltenem.
De nem. inkább olyan telefonokat gyártanak amit ketté lehet törni két újjal (pl. alma).
Vagy fél téglát (energizer).
És biztos nem csak én lennék vevő egy picit vastagabb telóra (nyílván nem hagynám el a vékony fajta telefonok lehetőségét, mert azt is megértem)

(#51) Linkin1994 válasza kekedi (#50) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Lehet 7000 mah is ha az optimalizálás megint Samsung-os lesz :DDD

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#52) pusszycat válasza kekedi (#50) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Samsung S6 az már megette a kenyere javát, ilyen korban szinte kötelező a napi 2x töltés. (bár lehet volt benne akku cserélve)
Az s9+ -om 190 gramm + tok 20-25 gramm már elég mackós így is, nem kéne nehezebb.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#53) kekedi válasza pusszycat (#52) üzenetére


kekedi
senior tag

Jó, igen ez igaz. De alapból nem volt kiemelkedő akku téren. (volt már csere, de a sz*rnak egy pofon. Valószínűleg az akku is ott pihent a polcon már egy ideje)
És tudtomal az S9/S9+ se dicsekedhet akku terén

Linkin1994: Igen abban még fejlődniük kell. :)

(#54) jacis válasza Linkin1994 (#51) üzenetére


jacis
nagyúr

:C :U

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#55) BloodRay


BloodRay
veterán

Nem igazán értem miért kellene elájulni ettől az akksitól, úgy hogy bekerül 2 erős fogyasztó majd az új készülékekbe??
120Hz + 5G és jó ha valamivel jobb üzemideje lesz egyáltalán mint a 10-es szériának...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#56) enzahobi válasza BloodRay (#55) üzenetére


enzahobi
aktív tag

Az a 120hz valszeg opcionálisan kikapcsolható lesz. 5g-t se kell elsődleges hálózazi preferenciának állítani. Nagyon jó az irány ekkora tepsikbe minimum kéne legyem az 5000es akksi.

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#57) pusszycat válasza enzahobi (#56) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Eleinte amúgy is ritkán fog 5G lefedettségbe ütközni, meg gondolom ha nincs adatforgalom nem fogyaszt az sem, mikor meg van az meg csak pár sec.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#58) jacis válasza BloodRay (#55) üzenetére


jacis
nagyúr

Ha ezek mellett annyit bír majd mint az S10+ akkor már rendben vagyunk.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#59) enginev3.0


enginev3.0
félisten

És így is pont annyit fog tudni mint az eddigiek

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#60) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Jó ez az 5000es akksi, de azért a kolosszálístól messze van. Plusz nagyobb, éhesebb kijelző, stb, aztán majd ez is csak egy átlagos üzemidőt fog hozni. Mindenesetre pakolgassák csak a nagyobb teljesítményű akksikat a telókba szaporán.

(#61) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Jöhetne 15.000-es aksival is. Nem bánnám ha megint kibírná egy hétig a teló, mint régen.

(#62) pusszycat válasza Dr. Akula (#61) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Régebben, akkoriban mikor bírta 1 hétig a monokróm vacak, mikor yt. meg videohívásról is csak álmodott a kis nyomorult, mikor a GPS nem mondott neki semmit ugyan mi fárasztotta volna le az akksit? :n is várom a 15000 akksit de 8 mm vastagságban a telefonnal együtt persze. Kíváncsi vagyok mit tud a grafénes akku domborítani. :) :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#63) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Most meg nagyobb aksit kell bele rakni és kész. Nincs hely neki? Régen 3x vastagabb telefonnal se nyafizott senki hogy jaj vastagabb mint egy papírlap. Ugyanakkor az meg nem zavar senkit hogy olyan széles hogy 2 kézzel lehet csak fogni. Csinálják vastagabbra, máris megvan a hely az aksinak, ilyen egyszerű. Legalább nem fog lekonyulni magától ha a sarkánál fogod meg.

(#64) minek?:S válasza pusszycat (#62) üzenetére


minek?:S
őstag

Én örülnék, ha végre leszoknának a vékonyításokról, mert igazából előnnyel nem jár. Már lassan 3 hete használok Mi 9T-t tokkal együtt és bár eleinte furán vastag volt, ma már el sem tudnék képzelni kényelmesebbet, sőt, mikor haverom P30-át megfogom, rendesen félek tőle, nehogy összetörjem. Ha végre lennének vastagabb telefonok, akkor a kamerákat sem kéne kiemelni, jobb akku idő is nyerhető lenne(ettől függetlenül még lehet próbálkozni a grafénnel(sőt), meg hasonló újításokkal, mert kell). Ráadásul akkor több telefon engedhetné el az idióta noccsot is, mert lenne több hely a pop-up kamerának. Nem beszélve arról, hogy esetleg valami hűtésben is lehetne gondolkodni egy két melegedősebb darabnál, illetve komolyabb keret is elférne benne, meg egyéb olyan megoldás, ami a strapabíróságát tudja növelni egy telefonnak(nem egy telefont láttam meghajlítva). Nyilván a ló túloldalára sem kell átesni, hogy ne férjen el a zsebben(de ilyen szemszögből inkább a folyamatos képernyő növekedés ami itt probléma lesz és nem a vastagság).

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.