Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Open!

(#2) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Xiaomi RN3P
2* >> 30℅ - 100℅
1* >> 50℅ - 77℅
Össz ~1 óra nyomkodás közben.

(#3) bwoay válasza Kolondrum (#2) üzenetére


bwoay
nagyúr

kellene nyitni egy összefoglaló powerbank "mélyvíz" topicot, mert egy-egy típusra leszűkítve túl kevesen olvasnak, amúgy viszont szerintem sokakat érdekelnének a mérési eredmények, és biztosan vannak elegen ahhoz is, hogy többféle típusú powerbankekről is érkezzenek tapasztalatok.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#4) Kolondrum válasza bwoay (#3) üzenetére


Kolondrum
félisten

A saját márka topic sztem nagyon jó.

(#5) bwoay válasza Kolondrum (#4) üzenetére


bwoay
nagyúr

kétségkívül, meg mostanság pörög is, viszont leszűkül egy gyártóra. nem lenne rossz összevetni pl Sony meg Samsung powerbankek mérési eredményeit is, te meg gondolom nem fogsz bevásárolni mindegyikből csak a hecc kedvéért

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#6) htc07 válasza Kolondrum (#4) üzenetére


htc07
addikt

Sziasztok!

Egyébként van már xiaomi power bankos topik: [link]

De amit kérdeznék, ez a fajta szilikon tok passzol rá, vagy honnan vettél? :) a PLM02ZM-hez.

(#7) Kolondrum


Kolondrum
félisten

9104mAh megy bele mai állás szerint.
Kb csak erről töltöm a telefont. Full lemeríteni ritkán szoktam és full feltölteni is.
:R

(#8) Perillustris


Perillustris
senior tag

(#9) customer114 válasza Perillustris (#8) üzenetére


customer114
senior tag

Van róla magyar nyelvű teszt is. Bekapcsoló gomb dupla megnyomása funkciót ti használjátok rajta valamihez? (nem tudom a pontos nevét az üzemmódnak)

(#10) Kolondrum válasza customer114 (#9) üzenetére


Kolondrum
félisten

Akció kamera, mert a töltés végén kell, különben lekapcsolna.

(#11) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Most banggoodon akciós!

(#12) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Befutottak a rendelt példányok. Hát, hogy is mondjam. Az 1 évvel korábbi verzió biztosan más PCB verzióval rendelkezett. Miről van szó röviden? 5V 2A-es körökről tudok nyilatkozni. Szóval a régi verziós több W-al tolja mint a friss kiadás. Ennek az oka az, hogy a korábbi verzió kimeneti feszültsége 0.23V-al magasabb. Mértem több felállással, az új bankok mérési hibának is felfogható szinten hozzák ugyan azokat az adatokat.
A legdurvább különbség akkor jön ki, ha hosszú, de amúgy jó minőségű kábellel mérünk. Ott igen nagy szakadékot teremt ez a pár század Volt. Felfogható úgy is, hogy lassabb töltés miatt jobban kíméli a cellákat.
Amúgy 200mAh mínuszban van az 1 éves bank a kezdeti kapacitásához képest. Napi szinten használt példány. Ütve verve dobálva van. Teszi a dolgát.

(#13) Kolondrum


Kolondrum
félisten

(#14) Kolondrum


Kolondrum
félisten

[link]
Belebújós tokot rendeltem nyáron, semmi. Aztán újra ebayen, 2 hét itt van, de ezt a szrt kaptam ami nem belebújós, a képen nem ez a fajta volt. Hát vágtam rá likat ahhh

(#15) Kolondrum


Kolondrum
félisten

[link]

[link]

[link]

Melóba és otthon.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.