Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Bevallom nem vártam érdeklődést. :)

(#2) zsolt501 válasza Kolondrum (#1) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Milyen kondenzátor van benne?
Szerintem ennek nem a hideggel lesz baja, hanem a nyári meleggel, pláne hogy a készülék is termel hőt és te egy teljesen zárt házba raktad.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#3) Kolondrum válasza zsolt501 (#2) üzenetére


Kolondrum
félisten

Legolcsóbb, amúgy nem néztem az adatait.
Vagy közel 50 fokba rakom nyáron (padlás) vagy kint marad, ahol nap nem éri, de a közel 40 néha igen árnyékban. Meglátjuk, nem olyan horrort l áron megy ez.

[kép] << hát..

[ Szerkesztve ]

(#4) zsolt501 válasza Kolondrum (#3) üzenetére


zsolt501
nagyúr

No majd kiderül az első forró nyár után, mindenesetre tűzveszélyes helyre ne nagyon rakd, nehogy meglepetés érjen.
Mekkora fogyasztó van rákötve?
Az a baj ezekkel a cuccokkal, hogy míg kis terhelésnél nincs is baj velük (pár 100W-ig) de nagyobb terhelésnél a relé le tud ragadni 1000W fölötti terhelésnél, pl villany fűtés.

Nem vagyok villanyszerelő félre ne érts, csak rádió amatőr és az első tanult szakmám az ív és láng hegesztés, aztán jött az informatika.
Rádióamatőrködésem idején illetve a hegesztő suliban azért ragadt rám némi nemű elektromosság ismeret :D

BlitzWolf oldalát elnézve ott úgy reklámozzák, hogy mosógép, micró és kávéfőző is ráköthető, hát én biztos nem bíznám azokat rá.
A gyári oldal -10 és +45 fok közti működési tartományt ír, szóval nyáron a zárt dobozban jóval több is lehet erre azért figyelj.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#5) Kolondrum válasza zsolt501 (#4) üzenetére


Kolondrum
félisten

LED világítás. 200W sem. Én meg pontosan tisztában vagyok vele mit építettem. Én tettem fel a 8db 11W -os LED fényforrást, meg a 30W-os refit és fogom a 130W 4000K-s IP65-ös szalagot a beállóra, meg a 3*10-es rezet is én fektettem, ástam, temettem és majd szerelem ha lesz valaha Villanyautónk.
Én kreáltam a dupla váltót a házon kívül a kapcsolókat és lehetne sorolni. Ez egy apró szelete. Villanyhoz itt rajtam kívül más nem nyúlhat. :)

[ Szerkesztve ]

(#6) Kolondrum


Kolondrum
félisten

06.30 - 09.30. jó időt futott.[link]

(#7) Imy


Imy
veterán

Ha van aki szeretne 1 db "BlitzWolf® BW-SS1 3300W 15A Basic DIY WIFI Wireless Switch Smart Home APP Remote Control Timer Module Socket Work with Amazon Echo Google Home IFTTT" -t, akkor kérem csatlakozzon. Eredeti ár: 7.99$, csoportos ár 6.55$. (mobiltelefonnal és az appal be kell olvasni a QR kódot)
[link]

(#8) Elfhalf válasza Kolondrum (#1) üzenetére


Elfhalf
csendes tag

Helló! Tetszett a leírás! :C :R
De lenne egy kérdésem, ha tudnál segíteni! A WIFI switch nyákjára hova lehetne forrasztani kivezetést, hogy egy nyomógombbal fizikailag is kapcsolhassam a RELÉ-t???

[ Szerkesztve ]

(#9) Neubauer


Neubauer
csendes tag

Helló!
Ezen a linken megtalálod a választ:
[link]

Bár nem a relét kapcsolják, hanem a fogyasztót!
Remélem segít!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.