Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Open

(#2) SteveK88 válasza Kolondrum (#1) üzenetére


SteveK88
tag

Nagyon állat! Én is bírom a Blitzwolfot. Nekem eddig mobiltöltőm meg USB kábelem van tőlük de nagyon minőségi. Ez a wifi konnektor meg elég ötletes, amikor nem vagy otthon mert mondjuk nyaralsz akkor is kapcsol villanyt az illúzió miatt :)

(#3) Kolondrum válasza SteveK88 (#2) üzenetére


Kolondrum
félisten

Itt nem azért kapcsolod, fizikai kapcsolója soha nem volt annak ahová került (nem a videón).

(#4) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Én is nézegettem ezt az eszközt, mert már régóta használok távirányítós konnektort. Régen valami német cucc volt otthon, de annak meghalt a távirányítója és lett helyette smart. Azzal meg most az a baj, hogy a redőny motorja is tőlük van és ha fel vagy lehúzom a redőnyt bekapcsol a konnektor is. Néztem több fajta wifis cuccot is, de most úgy néz ki, hogy válni fogok így az új helyre ahova költözök már nézhetek ilyeneket. Jó cikk volt megerősített benne, hogy ez jó lesz kezdésnek. :D
Nekem pont jó hogy a 2,4 ghz-es hálózatot ismeri csak, mert a telefonom és a lapim az 5-öst használja így jobban eloszlanak majd a dolgok :D

[ Szerkesztve ]

(#5) Kolondrum válasza INGJOKE (#4) üzenetére


Kolondrum
félisten

Rendeletem egy ilyet, így elfér a duplás helyen úgy, hogy nem akadályozza az első konnektort.
[link]
Csak 10A-t kapcsol, de elég.

Este haza jövünk, mire a ház elé érünk. Lesz villany bent, udvaron, beállón. Sztem nem baromság.

(#6) cavman


cavman
tag

Sziasztok!

Problémám akadt a Blitzwolf SHP2 konnektorral. Ahol először beüzemeltem, másik wifi router volt.
Tökéletesen működött.
Idehaza pedig nem tudom felismertetni a telefonnal. valakinek tapasztalat, vagy megoldás?
Már több órám ráment. :W :W :W
PLS help!

(#7) Chaser válasza cavman (#6) üzenetére


Chaser
titán

routeren másik csatornakiosztás, 2,4/5g esetleg?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8) cavman válasza Chaser (#7) üzenetére


cavman
tag

2.4G, de tudja az itthoni is. Csak ezen van 5G is.

(#9) cavman


cavman
tag

Köszönöm! Megoldódott a probléma. A router sz.patott! Soha többet Dlink Csak a szívás volt vele a vásárlás óta. Váltottam routert.

(#10) Cickánykoma


Cickánykoma
tag

Nekem is ma érkezett meg 1 db ilyen eszköz, de egyszerűen sehogysem ismeri fel a telefonos app.
Leírás szerint bekapcsoltam, villogó kék fény, itthoni Wifi hálózat kiválaszt, jelszó megad, elkezd szkennelni az eszköz után, aztán olyan 5-6% körül levágja magat a LED-je pirosba.... az app csak megállapítja, hogy Timeout, próbáljam újra :((( Próbáltam AP módban is a manual alapján, de nem látja a telefonom a hivatkozott 'Smartlife" SSID-t...TP-.Link Archer routerem van, Egyazon helységben, ahol a Blitzwolf eszközt, kb. 1,5 méterre tőle, rálátással. Néztem a 2.4-es csatornáján a csatlakozó eszközöket, de ott sem látszik ez a cucc. Valami tipp, hogy mivel lehet működésre bírni? :R

[ Szerkesztve ]

Madžari......Dober dan, passport kontrol !!! :D:D:D

(#11) Chaser válasza Cickánykoma (#10) üzenetére


Chaser
titán

más gyártó routerével? ;]
viccen kíül, ha el tudod vinni valami ismerőshöz, ahol másfajta router van, ki kell ott próbálni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#12) Cickánykoma


Cickánykoma
tag

Ismerősi körben / családban mindenhol TP-Link márkájú van. :(
Mondjuk így sok értelme nincs az eszköznek, ha nem lehet használni a funkcióit. :(((

Madžari......Dober dan, passport kontrol !!! :D:D:D

(#13) Chaser válasza Cickánykoma (#12) üzenetére


Chaser
titán

Ha routrr gond van a hatterben, az nem az eszkoz hibaja
Rendelsz egyet kozeli boltbol, ha nem oldja meg a problemat akkor a bw-fal van baj, a routert meg visszaviszed
Sok helyen olvasom h bajos a dlink, fentebb is az volt a hunyo

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14) havri1


havri1
félisten

Nekem van 6 ilyen eszközöm. SHH2 és SHP5. Az utóbbin van külön 2 usb tápellátás kimenet is.
Otthon beüzemeltem mind, majd elhoztam a végső helyére. Töröltem a 2 eszközt, amit áthoztam. Az istenért nem látja most a program..manuálisan nem tudom, az appban nem találom ezeket, auto scan meg nem látja.
Ha a power gombot hosszan nyomom, gyorsan villog a kék led, ha csak ki/bekapcsolom, lassan villognak, de semmi.
Wifi kódot megadtam, telefon azon a 2.4Ghz-es wifin van, nem vágom..

havri

(#15) embe


embe
nagyúr

Hali!
Nekem egy másik Blitzwolf van, de nem bírok rájönni, hogy hogyan kell resetelni.
Tudja esetleg valaki?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#16) embe válasza embe (#15) üzenetére


embe
nagyúr

Megtaláltam. Van pár ugyanolyan app: Blitzwolf, Tuja, SmartHome, de csak a Blitzwolfban található a reset funkció.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#17) balees


balees
tag

Sziasztok,
van még aki ilyet használ Smart Home app-al?
Az újabb típusok csatlakoztatása jól működik, de ez a BW-SHP2 nagyon nem megy...
Mivel csak kapcsolgatni tudtam, mérni már nem mért, gondoltam letörlöm és újra hozzáadom.
Aztán most totál nem megy, nem tudom párosítani se EZ se AP módban. Emlékszem hogy amikor sikerült úgy csináltam hogy a saját routerem SSID-ját adtam meg az internetszolgáltató routerének, és miután így sikerült csatlakoztatni (AP módban), visszaállítottam a saját SSID-mat a saját routeremben aztán működött. Most viszont nem. Egyszerűen nem találja...

(#18) balees válasza balees (#17) üzenetére


balees
tag

Na, rájöttem hogy csináltam legelőször: egy okostelefonon azt az SSID-t kell beállítani amit később majd a konnektor is használ (addig az eredeti router-t ki kell kapcsolni), és ezzel a hálózattal kell regisztrálni.
Ha ez megvan, akkor vissza lehet állítani a routert.
Így működik, bár most sem mutat aktuális fogyasztási értékeket valamiért...

(#19) kazsmerlaca


kazsmerlaca
senior tag

Sziasztok!

Nekem sehogyan sem akar működni DIGI wifivel.
Ez van beállítva:
Mode: b + g
Authentication Type: WPA2-PSK

:(

[ Szerkesztve ]

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#20) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Sziasztok! Van egy BW-SHP2 konnektorom, ami eddig klasszul működött. Most viszont bekapcsolt állapotban random ki és bekapcsol egy pillanat alatt. Ezzel bem lenne gond, ha nem egy gőzállomás menne róla, ami ilyenkor kikapcsol és manuálisan kell vissza kapcsolni, újra melegszik, stb.
Korábban nem volt vele probléma.
Mi lehet a gond? Más is tapasztalt ilyet? Nem találtam a neten semmit róla.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.