Hirdetés

2019. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) szipipeti

szipipeti
(újonc)

Utoljára 1970-ben voltam kórházban (néhány naposan műtétre várva).
Szóval tapasztalatom nincs, de...
Sok mentőst, ápolót ismerek személyesen, jó néhány dokit is...
Rokonságban is volt...(már meghalt pár éve 40 év nővérkedés után) Főnővérként a végén 28x12 órát tolt minden hónapban (2/3-át éjszaka)... és jött az infarktus...
Egy biztos: a 90%-uk aki még "kitart" az humanizmusból, szakmája iránti szeretetből tart ki...
És ez már nem pénzkérdés... Sokan "beletörődtek", mert kényszerpályán vannak és nem tudnak "elmenekülni"... És bizony szinte mindegyikük azt mondja, hogy egy tisztességes "köszönöm", egy őszinte "Hogy van nővér?" "Tudok segíteni?" Bearanyozza a napjukat... Igen egy kiló kávé! Egy csokor virág! Egy mosoly! Egy kedves poén, bók... (KEDVES!)...
Nem, ez nem "pénzkérdés"...

És az a beteg, aki hisztizik, toporzékol, követel onnan, ahol nincs.... Vajh' mit vár?

(#2) Eastman

Eastman
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Én úgy tudom (sztorid x12), hogy a tepsi mást jelent. Javíthatnád is, mert ha valaki az írásodból okosodik, azt jó esetben csak a háta mögött nevetik ki a tévedése okán a kórházakban. A tepsiről már nincs mód felkelni.

(#3) Kolondrum válasza Eastman (#2) üzenetére

Kolondrum
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Hm? Tepsi mint vicces elnevezés.

X12 értem én csak lszrm. :D én is olvasok számomra baromságokat, ami engem nagyon nem érdekel. Inkább nem mondom, bántó lenne.

[ Szerkesztve ]

Suzuki 99Le (1185kg) és Kawasaki 72Le (174kg). Egyik tartós, másik "lép". 195/65R15 Hankook téli 4-es eladó, 2014 év végi, 5mm. 10k, Dunakanyar. No posta! Képet püben!

(#4) Eastman válasza Kolondrum (#3) üzenetére

Eastman
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Amennyiben a halál és holttestszállítás vicces.

Nehar, engem annyira nem zavar, tőlem maradhat. Lehet, hogy csak érzékeny vagyok rá, mert még nem vagyunk túl a temetésen.

Szerk:

Bocs, érzem, hogy egészen biztosan ez utóbbi a helyzet. :(((

[ Szerkesztve ]

(#5) Eastman válasza Kolondrum (#3) üzenetére

Eastman
(őstag)
LOGOUT blog (1)

...az élet pedig megy tovább. :)

(#6) JoeYi

JoeYi
(őstag)

én a 9. emeleten voltam vendég kétszer (betörtem a fejem...) A műtét pont ugyanilyen koreográfiában ment.

Nagyon tanulságos volt szinte az összes szobatárs története. Nonszensz dolgoktól tud megrokkanni az ember, valahogy bekéne vezetni az oktatásba, hogy a fiatalok eltöltsenek 2 hetet egy ilyen osztályon. Teljesen új fénybe helyezné pl a súlyemelés közbeni túlvállalást (csigolya roppanás), nyitva felejtett felső konyhaszekrény ajtóba fejbeverést (koponyán belüli vérzés ami nyomja az agyat), vagy a biciklizést/motorozást/vadvizekbe vakon ugrálást (koponya és egyéb csontok törése sokhónapos talpraállással)

Persze minden osztályon más csodákat lehetne hallani gondolom.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.