Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Kokárda (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) joghurt


joghurt
addikt

A kokárda sosem volt szélsőjobb jelkép. Azok megmaradnak a piros-fehérnél. Ellenben a Vezér a 2006-os választások során erősen igyekezett kisajátítani ezt a jelképet (is) a jobboldal számára. Lehet, hogy kevés kokárdát láttál, de én úgy érzem, hogy idén már valamennyire sikerült túllépni ezen, és anélkül lehet hordani, hogy okvetlenül valamelyik oldalhoz sorolnának.

Gimis koromban pl. nemzeti színű karszalagot hordtam március 15-én (megvan a karszalagos Petőfi-kép?), és ebben senki sem talált kivetnivalót. Ma már eszembe sem jutna, mert karszalagot többnyire csak bomberdzsekis, bakancsos kopaszokon látni.

Mellesleg egy erről szóló postba lehetett volna helyes színsorrendű képet is tenni. [link]

A tej élet, erő, egészség.

(#2) Ygg válasza joghurt (#1) üzenetére


Ygg
senior tag

Mellesleg egy erről szóló postba lehetett volna helyes színsorrendű képet is tenni.
:R

(#3) Sidaries válasza joghurt (#1) üzenetére


Sidaries
őstag

A tesóm pár éve piros-fehér-zöld karszalagban futott márciusban és lefasisztázták. Erről ennyit. Nem fasiszta jelkép, de sok buggyant marha annak hiszi.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#4) Sidaries


Sidaries
őstag

Bocs:
Petőfi bemegy 16.-án a Pilvaxba és mondja a csaposnak:
- Egy unikumot kérek!
- Dehogyis Sanyikám! Tegnap is mekkora balhé lett belőle!

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#5) Ygg válasza Sidaries (#3) üzenetére


Ygg
senior tag

Az a fasiszta, aki mondja.

(#6) Makaveli


Makaveli
senior tag

Ez az írás kicsit elkésett nem? :B

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#7) adalbert1 válasza joghurt (#1) üzenetére


adalbert1
veterán

Nekem erősen hányingerem van/volt attól mikor Vikiék ki akarták sajátítani maguknak... :(((
Meg attól is, hogy az összes párt aktuálpolitikát csinál az összes nemzeti ünnepből, szvsz tiltani kellene a beszédjeiket ezeken a napokon.

(#8) talmida


talmida
Közösségépítő

Tájékoztatásul közlöm, hogy a magyar trikolor !!! NEM !!! szélsőjobboldali jelkép! Bármely magyar - politikai nézetétől függetlenül, büszkén az ősökre gondolván - bármikor a mellére tűzheti. ...ha nem is a kokárdát, de legalább egy szalagot.

Szerintem is bármikor, akár mindenkor ;)

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#9) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Komolyan mondom, hogy már nagyon elegem van abból, hogy nem lehet semmilyen írást felrakni akár nemzeti ünnepünkről anélkül, hogy a nyolc hozzászólásból hat, ne aktuálpolitikával foglalkozzon. A topicot zárom.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Kokárda (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.