Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nrgia


nrgia
őstag

Az előző képeken füst, vagy vihar felhő volt, most mintha zuhogna az eső....lehet valami meteorológiai program lesz ez !!! :DDD

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

szerintem csak random pár betűt felrajzolnak homályosan és igazából semmihez nincs köze :) csak szédítik a népet és a hülyét járatják a nagy fanokkal :DD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) nrgia válasza mephi666 (#2) üzenetére


nrgia
őstag

Nem a bolondját szokták járatni.... :)) :DD

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

és majd az E3-on bejelentik hogy csupán a saját szórakoztatásukra találták ki ezeket a képeket aminek igazából semmi értelme, de ők jókat röhögtek a "megfejtéseken" ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) Fáraó


Fáraó
őstag

Lelkes rajongóknak további jó találgatást és izgalmas perceket/órákat az "S" vagy "5" kitalálásához! :)

Én spec. megvárom az E3-t, a hype-ot sosem szerettem. :) Kojima nagy mester, a neve garancia a jó játékra, sztem egy bejelentés is elég volna. :R

VIGYORRRGAZMUS.....

(#6) Vazallus


Vazallus
tag

Érdekes az biztos..

"Mr. Salieri sends his regards"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.