Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Elég gyorsan elkészült (ha idén megjelenik). 15-ben került a Sonyhoz, 16-ban jelentették be a játékot és alig vannak emberek, 100+ fōs a csapat

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#2) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Kiváncsi leszek rá, mert ebből még kb. bármilyen játék lehet.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3) Cifu válasza hombre[EU] (#1) üzenetére


Cifu
nagyúr

Még nincs kész, írták is. Simán átcsúszhat ez még 2020-ra.

Egyébként ne felejtsük el, hogy hajdan a játék motorját is a Kojima Productions írta, most meg ugye ezt a feladatot a Guerilla Games vette át (lett megbízva vele).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4) GodGamer5


GodGamer5
addikt

2020-ban jön a ps5, úgyhogy szerintem nem is kérdéses a 2019-es megjelenés... :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#5) Cifu válasza GodGamer5 (#4) üzenetére


Cifu
nagyúr

Elképzelem, ahogy a Sony valamelyik kisfőnöke kéztördelve azt mondogatja: Kojima-San, jövőre már jön a PS5, szóval mint húzócím, a PS4-re szánt Death Strandinget ki kellene hozni 2019-re.

Kojima-San hátradől, beleszív cigijébe, lazán a bársonyszőnyegre pöcköli, majd annyit mond:

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6) Silεncε válasza Cifu (#3) üzenetére


Silεncε
őstag

Az enginet nem a Guerillával íratták, hanem a HZD alatt lévőt egy az egyben licenszelték tőlük nem?

(#7) hombre[EU] válasza Cifu (#3) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Idén jön :) Decemberben már kész volt a voice-acting,Norman szintén decemberben fejezte be a motion capture-t,Kojima tweet(ek) ill. amit a cikkben is írnak: hogy a játék első két óráját demózza a csapatnak - a legtöbb esetben a videójátékok eleje(prológus,intro,tutorial) készül el utoljára. Ha idén nem jön akkor ott komolyabb problémák vannak

Life, Uh, Finds A Way

(#8) Cifu válasza Silεncε (#6) üzenetére


Cifu
nagyúr

Erről nem tudok többet, én arra reagáltam, hogy kicsi a csapat, ~100 fő.
Az tény, hogy hajdan a KP több, mint 200 embert foglalkoztatott, de akkor ott volt a játékengine is fejlesztve.
Jelenleg a játékengine házon kívül készül.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#9) Cifu válasza hombre[EU] (#7) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ámen, mondaná .LnB.

Én azt mondom, hogy Kojima játék akkor van késznek tekintve, ha konkrétan már tudsz vele játszani. Mármint egy hétköznapi halandó, nem pedig belsős alkalmazott, vagy külső teszter, esetleg csókos újságíró / blogger / vlogger.

De jelenleg még a megjelenési dátum sincs bejelentve...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#10) Silεncε válasza Cifu (#8) üzenetére


Silεncε
őstag

Hát igen, a Fox enginet rendesen összerakták. Konzolokon XO-n 900p 60fps, PS4-en 1080p 60fps betonstabilan. PC-n a 1050-emmel konkrétan 4k-ban toltam az MGS:V-t valami 40-50FPS-el, durván jól volt optimalizálva. Csak hát mivel a Konami pénzén készült, az is maradt szépen ott náluk... :U

(#11) sp8787 válasza Silεncε (#6) üzenetére


sp8787
addikt

Ajandekba kaptak a Decima engine-t.
LINK

(#12) saelin válasza sp8787 (#11) üzenetére


saelin
veterán

Micsoda story! :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13) Silεncε válasza sp8787 (#11) üzenetére


Silεncε
őstag

A lényegen nem változtat, külsős enginet használnak, ami miatt jóval gyorsabban tudnak haladni, mintha nulláról írnák újra. Kíváncsi vagyok a végeredményre :)

(#14) .LnB válasza Cifu (#9) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne is mondjátok srácok. Úgy várom, hogy.. hát le se tudom írni pontosan, de izgatottság, brutális izgatottság. Még mindig nem tudni semmit. Amit láttunk, abból egy DHL séta szimulátor. De Kojima-nál az se számít amit mutat (MGS2). Szóval én nem tudom mi lesz.
Annyi, hogy ha majd belefér (nem jön közbe semmi), akkor 40-45 ezerig max tuti gyűjtőibe veszem (ha lesz).

A hírhez meg:

Végre valaki talán megmutatja a Guerilla-nak, hogy hogyan is kell történetet mesélni egy játékban. Ha tanulnak Kojima-tól, akkor a következő játékuk nekik is nagyot szólhat. Vagyis nagyot szólt az előző is, de az az "ergya" sztori, és sztori mesélés..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) Cifu válasza sp8787 (#11) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ajándékba? A Sony a tulajdonosa a Guerilla Games-nek, a Kojima Productions pedig a Sony-val egyezett meg arról, hogy egy PS4 exkluzív játék lesz az újjászületett cég első terméke. Szóval itt nem "ajándék" volt, hanem a Sony feltehetően megfelelő szerződéses feltételek mellett utasította a GG-t, hogy adja át a Decima Engine-t a KP-nek.

Ettől még szép gesztus a lezárt dobozban való átadás, de azért az "ajándék" egy kicsit erős szó ehhez...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#16) sp8787 válasza Cifu (#15) üzenetére


sp8787
addikt

blahblahblahblahblahblahblahblahblahblahblahblahblahblahblahblahblahblah
blahblahblahblahblahblahblahblahblahblahblahblahblahblahblahblahblahblah
blahblahblahblahblahblahblahblahblahblahblahblahblahblahblahblahblahblah
blahblahblahblahblahblahblah.................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.