Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blueMerle


blueMerle
veterán

Nem néz ki rosszul, de nem hiszek abban a 200 doláros árban. Emelik, és majd jól megmagyarázzak mer'váság van azé indokkal, ami jól meglepte öket ;]

(#2) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

pofás - kérdés azok az enyhén nem elkülönülő gombok mennyire jól kezelhetőek..

na és persze az ár... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3) Womb


Womb
senior tag

Korrekt!
A pro itthon sikeres lehet az ajánlott áron.
A kamera gondolom itt is huszadrangú dolog,de minden benne van ami manapság számít.
A wlan egyre fontosabb,minden nagyobb városban használható kényelmes ficsör,okos dolog belerakni már középkategóriában is.Otthoni wlan felhasználásról nem is beszélek.
Fasza telcsi!

(#4) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Samsung I780 formatervét sokszor megnézték, igy szép telefon lett,érdekelne a rendszer.

I humbly and respectfully decline™

(#5) Jadro


Jadro
veterán

Képen jól néz ki. Kíváncsi lennék hogy szuperál a QWERTY. Az árra szintén kíváncsi leszek, mert ez így túl jól hangzik.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#6) #16820480


#16820480
törölt tag

nem rossz darab, jó olcsón! csak azt nem értem miért jönnek ilyen iszonyat lassan az androidos mobilok... már mikor beígérte a samsung is, hogy lesz, de még mindig nincs :( a többi gyártó is, tessék dolgozni!

(#7) rdi


rdi
veterán

A műhelyköltsége a telefonnak jó ha az ár 10 %-a.
Még ennél is adhatnák olcsóban ha akarnák.
Nem tudja vki, video kimenetük lesz?

Fej! Tor! Potroh!

(#8) hemaka


hemaka
nagyúr

Android :C

(#9) speedyx86


speedyx86
tag

Ez most akkor egy standard mobil qwerty-vel meg androiddal, vagy egy érintős pda? Ez nem világos számomra...

(#10) zdanee


zdanee
őstag

Android, tehat mindenkeppen erintos, azaz kepessegeit tekintve inkabb PDA. Ez az ar valami olyan tortenet lehet, mint anno az eeePC, de meg egy picit dragabban sem lenne nagy gond. Nyilvan a SW-licensz is olcsobb, ezert lehet nyomni az arat, nomeg a G1 elozetes sikerei alapjan egy feltorekvo tavolkeleti mobilcegnek az Android maga a Szent Gral, ezzel lehet 5 perc alatt hinevre es megrendelokre szert tenni. Vajon hova lett a tasztaturarol a Shift, es miert van 2 db ')' gomb?

Zipit Z2 idomár - LG G8X - Cube i7 Stylus - Pebble Time - Remix Mini 2G - GPD Win

(#11) speedyx86 válasza zdanee (#10) üzenetére


speedyx86
tag

Valóban ott van a cikkben is, hogy érintős, csak már megint figyelmetlenül olvastam... :(((

Erről kérhetünk majd egy alapos tesztet? Nekem nagyon bejön a low-budget pda. Főleg, hogy androidos...

(#12) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

nem rossz kis teló, szerintem nem ennyi lesz a végső ár...

(#13) Napfénysüti

Jó kis cucc, a nagyobbik olyan 65 körül még mindig nem lenne vészes.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#14) Ricardo


Ricardo
félisten

Határozottan tetszik. Mostanság hogy elveszítették az ilyen telefonok a tepsi jellegüket egyre jobban bejönnek. Előbb utóbb bevállalok egyet.

(#15) erdoke


erdoke
titán

Vegyünk a Samsungtól butított i780-at (vagy ez még i760?), toljunk rá egy béta OS-t, és adjuk olcsón Kogan néven.

A legjobb aláírás a héten

(#16) #16820480 válasza erdoke (#15) üzenetére


#16820480
törölt tag

remek analógia. és ha ez ilyen egyszerű, akkor miért nem csinálja a Samsung maga?

(#17) erdoke válasza #16820480 (#16) üzenetére


erdoke
titán

Csinálja, pont mai hír, hogy még az idén lesznek androidos modelljei. Nem tudom, mennyi köze van a hírben szereplő képnek a valósághoz, de ott pontosan egy i780 van, tehát paramétereiben ennél jobb.

A legjobb aláírás a héten

(#18) #16820480 válasza erdoke (#17) üzenetére


#16820480
törölt tag

hol láttad ezt a hírt? egyik nagyobb mobilos portálon sem láttam felbukkanni már egy ideje.
ígérgettek még idénre Samsung androidos mobilokat, de ebből szerintem már nem sok lesz. ami a másik topicban be lett linkelve, az még fél év, mire ideér. az ünnepek _alatt_ meg nem hiszem, hogy kidobnak új telót, azt előtte lett volna érdemes megtenni, utána meg már uborkaszezon van... legalább is nálunk, mert az ázsiai újévre még kidobhatják, csak szerintem őket nem érdekli annyira az android...

(#19) Ricardo válasza #16820480 (#18) üzenetére


Ricardo
félisten

"ígérgettek még idénre Samsung androidos mobilokat, de ebből szerintem már nem sok lesz."

Pár nap és kiderül :D

Komolyra fordítva: Kíváncsi leszek mennyire terjed el az Android. Ahogy nézem szinte az összes gyártó rámozdult.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.