Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Örvendetes...

Ezt miért nem követi minden szolgáltató minden készülékkel? :U

Samsung Galaxy A54

(#2) fateless


fateless
veterán

Ez azért kifejezetten bosszantó, hogy nálunk hogyan van a függetlenítés lehetősége és odakint miként kezelik ezt a dolgot.

Pl most az egyik előfizum, amihez kaptam egy telefont, ami tetszik feleségemnek. Csakhogy ő egy másik szolgáltatónál van. Most vagy kifüggetleníttetem a telefont és elveszik a garancia, vagy szétdarabolom a SIM kártyát, vagy marad a régi telefonja.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#3) HXY


HXY
addikt

Nokia is leszokott erről, pedig de jó volt anno a DCT3-4...

(#4) bolondember válasza Viktor0610 (#1) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

most erre mit mondjak?

németeknél nincs is hálóra korlátozva az előfizus készülék.. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5) iknight válasza fateless (#2) üzenetére


iknight
senior tag

Lehet már kapni darabolás nélküli turbosimet, illetve csak egy pici kockát kell kivágni, később semmilyen hátránynal nem jár. Illetve szerintem hosszútávon jobbna megérné egy szolgáltatónál lenni...

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#6) Hunter2


Hunter2
addikt

itthon már lehet kapni? Tudom hogy hivatalosan nem , de nem hivalatosan?

(#7) kali válasza Viktor0610 (#1) üzenetére


kali
legenda

pedig valamikor így volt kicsiny hazánkban is! az első mobilomat (Ericsson GA 318) 1997-ben még függetlenül adta 1 év hűségnyilatkozat mellett is az akkori Westel900 :K

(#8) Depression


Depression
veterán

Semmi értelme siránkozni, szinte nincs is olyan (értékesebb) telefon, ami függetlenül nem olcsóbb, mint 2 éves előfizuval.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#9) Magnum_ válasza Depression (#8) üzenetére


Magnum_
nagyúr

pontosan, de pl aki 10éve hűséges a szolgáltatójához, és nem zavarja a telefon függö mivolta, azért komoly kedvezményeket kap. pl joatyám a pannonnál, vagy ugye Trés platina kártya, stb... és igy mondjuk egy drágább készülék fél vagy harmadáron azért nem mindegy.

I humbly and respectfully decline™

(#10) #16820480 válasza Magnum_ (#9) üzenetére


#16820480
törölt tag

de ehhez az is kell, hogy 10 évente egyszer vegyél telefont, és magas számláid legyenek folyamatosan. én sajnos kiábrándultam ezekből a hűségkedvezményekből 1-2 éve, ráaádásul azóta már nem is működne, hogy kártyafüggő telefonnal rohangáljak, szóval inkább vásárlok eleve függetlent.

(#11) Depression válasza Magnum_ (#9) üzenetére


Depression
veterán

Csak a saját példám: 6éve vagyok egy szolgáltatónál, kaptam 10k kedvezményt. A telefon, amit vettem (SE P1I) 55k függetlenül, náluk kb. 80k. Vettem egy low-end készüléket, és azt beszámítattam az SE-ba. Így megvan 40k-ből és még független is.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#12) Magnum_ válasza Depression (#11) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én se veszek függö telcsit, csak abbol indultam ki, apámmekkora kedvezményt kapott 10 év után (20k, belegondolva annyira mégsem sok)...

I humbly and respectfully decline™

(#13) pampika válasza Magnum_ (#12) üzenetére


pampika
őstag

Hát, az sajnos inkább siralmas :(
Keresztapám pár éve kapta a 60k-s telcsit 20-ért, mert a második évben konstans 20-25k körül volt a számlája.
Aztán eltelt pár év, a legújabb ajánlatuk kb 5k kedvezmény volt, pedig most is havi 15k környékén mozog, ugyanazzal a kártyával, amivel már jópár éve előfizető.

Fene se érti ezeket, de én ha szolgáltató lennék, egy normálisan költő ügyfelet 10 év után minimum megkínálnám egy drágább telefonnal, vagy kedvezménnyel és nem ilyen nevetséges összeggel.

(#14) bepe79 válasza pampika (#13) üzenetére


bepe79
addikt

Hmmm. Ez a pampika nick nev ismerosen cseng nekem. :K Ugye te a terminal forumon is forumoztal / forumozol? :)

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#15) pampika válasza bepe79 (#14) üzenetére


pampika
őstag

Jepp :K

(#16) #16820480 válasza bepe79 (#14) üzenetére


#16820480
törölt tag

nekem is pont ez jutott eszembe :) kezdenek átszivárogni ide a terminálosok. az a fórum nagyon leült...

(#17) pampika válasza #16820480 (#16) üzenetére


pampika
őstag

Már régóta olvasgatok itt is, csak nem nagyon szóltam hozzá. De amott tényleg elég lapos a hangulat az utóbbi időben :U

(#18) #16820480 válasza pampika (#17) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát, isten hozott a közösségben, így aktívan is :) én is amúgy tök régen regeltem itt, de vagy 2 évig alig léptem be, aztán amikor behalt a közösség odaát, akkor elkezdtem ide járni.
viszont itt minden újdonságról van hír, és hozzá topic is, jól ki lehet bármi tárgyalni :) sőt, szerintem a fórummotor is okosabb, cska meg kell szokni.

(#19) pampika válasza #16820480 (#18) üzenetére


pampika
őstag

thx :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.