Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Feruendios


Feruendios
aktív tag

Tök jó írás :C
De aki ennyire ért a fotózáshoz miért egy ilyen gépet használ.

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#2) Zolinho1026


Zolinho1026
tag

Hát én annyira nem értek a fotózáshoz de tetszik:D
Amúgy a tunning nem tuning akart lenni? :)

[ Szerkesztve ]

Loxone and Loxberry superuser

(#3) Retro11


Retro11
senior tag

Nagyon jó kis barkácsolás! Sőt...

Egyébként a wide is jó, a felesleges részt meg simán csak kivágod...A tele pedig....

Gratulálok. :R

[ Szerkesztve ]

(#4) biker válasza Feruendios (#1) üzenetére


biker
nagyúr

Nem szeretek úgy lecserélni valamit, hogy jó még.

Otthoni gép (fateré, fotós volt :) ) egy Revue tükörreflexes, egy 45(vagy 50)mm-es sztenderd és egy 120 vagy 150mm-es objektívvel, motoros továbbítóval, visszacsévélővel, feliratozóval, nagy vakuval, ami csak van hozzá :)
csak hát filmre fotózni drága :(
kb 20 éves cucc, de tökéletes a mai napig.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5) biker válasza Zolinho1026 (#2) üzenetére


biker
nagyúr

jogos...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6) biker


biker
nagyúr

Persze nem csak a makró képeket éri megnézni a flick'r-en, a Baradla és a többi kép is jó lett, legalábbis lett rá szavazat bőven :)
A delfináriumi képek burst + sport módban készültek, így elérve a legkisebb záridőt. +1EV néhol, ahol nem felejtettem el.
A Baradla barlangban meg LED reflektorral segítettem rá az AF-re, mert a sötétben nem akart fókuszálni, nincs AF segédfény. Rávilágítottam, befókuszált, led kikapcs, fotó vaku nélkül :)
magad uram, ha szolgád nincsen

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7) HavocS


HavocS
senior tag

Hehhehe, ez nagyon jó :C
én egy cx6330-cal kezdtem :)

(#8) twollah


twollah
nagyúr

Jo az iras, de a kepeket berakhattad volna kozepre a "kozepre zart" gomb hasznalataval.

(#9) biker válasza twollah (#8) üzenetére


biker
nagyúr

megoldva :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#10) PH-User


PH-User
addikt

"Inkább" :B
Ügyes vagy, szép képek! :C

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#11) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Gratulálok a tuninghoz!

(#12) v.tom


v.tom
őstag

Gratulálok! Ehhez igazán kellett elszántság! Így kell a "szarból" várat építeni kb. :K Gratula mégegyszer. :K

(#13) riffffraffff válasza biker (#5) üzenetére


riffffraffff
csendes tag

Flickeres allatkaid veletlenul nem zsirfarku gekkok ?:)

(#14) varga911


varga911
senior tag

Ha esetleg érdekelne mégegy ilyen fényképező (CX7330) oda tudom adni az enyémet is. Ha kellene írj privit. :)

(#15) biker válasza riffffraffff (#13) üzenetére


biker
nagyúr

nem, leopárd gekkók
de az egyiknek elveszett kiskorában a farka, így ami visszanőtt, az pont úgy néz ki, mint a zsírfarkú gekkóé.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#16) biker válasza varga911 (#14) üzenetére


biker
nagyúr

Köszi, de egyelőre elég egy is.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#17) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Grat, ügyes toldalék :)
A lencséket honnan szerezted?

Mutogatni való hater díszpinty

(#18) biker válasza hcl (#17) üzenetére


biker
nagyúr

a sarki szemüvegboltban. Itt elég drága volt, mert minden lencse drága náluk, 2.000Ft / db
a nagyobbiknak a teste fotokarton, a kisebbiké kólásüveg feketére festve

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#19) biker


biker
nagyúr

Került fel 4 kép a flick'r oldalamra:


nagyban

nagyban

nagyban

nagyban

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#20) hcl válasza biker (#18) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Wow, miket nem lehet kapni egy szemüvegboltban :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#21) biker válasza hcl (#20) üzenetére


biker
nagyúr

hááát, bármily meglepő, de lencséket :)

mikor csillagász szakkörre jártam, és építettünk távcsövet, akkor is ott vettünk, akkor még lehetett kapni 110mm-es lencsét. ma már ritka a "Szécsi Pál" keret, így nem nagyon van.
pedig ha lehetne, építenék egy maszek távcső-objektívet, komolyan.

ezek 65mm-es lencsék, kompaktra elég, de egy nagyobb obival rendelkező bridgere már nagyon nem lenne elég

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#22) hcl válasza biker (#21) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

65mm nekem még talán OK is lenne.
Főleg hogy tul. képp az obi átmérője ekkora, de a frontlencséje jó ha a 3/4-ede :O

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.