Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) kNG válasza Bjørgersson (#1) üzenetére


kNG
senior tag

Én már egészen átszoktam, mert a külső nézetes játékokat jó 1 éve xbox360 controllerrel játszom, + volt egy átmeneti időszakom, amikor xboxom volt...aztán most lehet megint visszatérek... :)

A következők tartanak még vissza:

1. probléma (és egyben a legnagyobb): Xboxon nincs spéci hang...itt lenne kihasználatlanul az Edifier HCS2330, AKG K512 MKII...persze zenére használnám őket, de játékra is nagyszerűek, de csak TV-re lehetne csatlakoztatni őket, így a hangminőség sem lenne olyan mint PC-n (Xonar D1)

2. probléma: konzolra nincs stratégia, és RTS se nagyon van...

3. probléma: Mi van akkor ha mégis megtetszik valami FPS...(de ez annyira nem nagy probléma, csak PC-n szebb, de mint említettem is ez kb. a legkevésbé fontos dolog) :P...

Én most egy konzol + AMD APU kombón gondolkodtam el...a PC elég lenne arra, hogy zene, film, keveset fogyasztana, + elvinne 1-2 stratégiai játékot...

Konzol meg ugye ott lenne a többi játékra! :)

#3 Mr X #4 Kalandor: Érzem hogy lassan itt az út vége xD látom a fényt az alagút végén! :DDD :N

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.