Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) Kisgépkezelő válasza razorbenke92 (#28) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Akkora cégnél dolgozom, hogy kötelező tájékoztatniuk a befektetőket, hogy mennyi a bevétel, meg az adózás után nyereség meg ilyenek, úgyhogy tudom, hogy lenne pénz lóvéra, csak amíg nekem is ilyen kollégáim vannak, akik akik letesznek bármit anélkül, hogy a markukat tartanák, addig a bevételből nyereség lesz, nem fizetés. Amelyik ágazatban mostanában emeltek bőséggel, ott pont azért emeltek, mert senki nem akart letenni semmit az asztalra, vagy mert sztrájkba léptek (járműipar), vagy azért mert kivándorolt a képzett munkaerő (vendéglátóipar, kereskedelem). Mondtam én a kollégáimnak, hogy nem havi 50 túlórával kéne kipótolnia a fizetést, hanem kicsit lazítani kéne, hétvégén pihenni rendesen, hétköznap sem úgy megfeszülni, hogy gyomorfekélye legyen, aztán ha kezd feltorlódni a munka, megjelenik a vezetőség felett a kötbérek fenyegető fellege, akkor majd ők jönnek oda hogy többet akarnak fizetni a munkádért. De ők inkább keményen dolgoznak, a vezetőség meg hülye lenne emelni ha látják, hogy ennyiért is elvégződik a munka. Én se tenném a helyükben. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.