Hirdetés

2022. október 1., szombat

Gyorskeresés

(#1) danih

danih
addikt

Aero kikapcs, Mozilla feltesz.

(#2) Kloden válasza danih (#1) üzenetére

Kloden
senior tag

Mozilla is lefagy sajnos. Nem böngésző probléma. Aero is ki van kapcsolva.

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#3) macimeister válasza Kloden (#2) üzenetére

macimeister
aktív tag

Csökkentett mód hálózattal? Ott se enged böngészőn keresztül feltölteni?

(#4) DeFranco válasza macimeister (#3) üzenetére

DeFranco
nagyúr

Nem akarok politizalni, de: rendszervisszaallitas?

(#5) macimeister válasza DeFranco (#4) üzenetére

macimeister
aktív tag

Inkább gyaluljunk és építsünk fel mindent az alapoktól. Pár hónapig jó lesz :)

(#6) DeFranco válasza macimeister (#5) üzenetére

DeFranco
nagyúr

csacskasag... evek ota ugyanaz a win7 van fent (oszinten szolva nem is tudom miota, ez az elso win7-em azota ugy van), eszembe nem jut a telepites, minden olya flottul megy mint amikor feltelepitettem. talan egyszer futottam bele valami tartos rucsokbe valami 3rd party program miatt, de azt is megoldotta egy rendszervisszaallitas.

Az ujratelepites olyan... XX. szazadi.

(#7) Kloden válasza macimeister (#3) üzenetére

Kloden
senior tag

Csökkentett mód hálózattal nem megy a hálózat, valami hibával megáll :( Pedig én is gondoltam már rá.

(#8) macimeister válasza Kloden (#7) üzenetére

macimeister
aktív tag

Akkor karcolj ki valami linuxot. mondjuk egy ubi jó is lesz és próbáld ki live-ban. Ha ott jó, akkor nem hardweres a dolog. Megfogadhatod a kolléga tanácsát és nyomsz egy rendszervisszaállítást. Esetleg még googlizgatni lehet.
Csökkentettben van hibakód?

(#9) atidzsiforc válasza macimeister (#8) üzenetére

atidzsiforc
őstag

Talalkoztam olyan hardverhibaval, ami az ubuntut nem zavarta meg a mukodesben. :U

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#10) Kloden válasza macimeister (#8) üzenetére

Kloden
senior tag

Rendszervisszaállítást nem erőltetem, egy az hogy pontos időpontot sem tudok mikortól lenne jó a dolog.
Csökkentett módban meg van hibakód, de csak a netre kapcsolódáskor. A feltöltést net hiányában nem is tudom kipróbálni.

(#11) Löncsi

Löncsi
őstag

Tuning off, Win-reinstall, ha ezek után is hiba van akkor lehet hardveres.

Esetleg amit még érdemes lehet kipróbálni az a vidkari csere Nvidiára?... (de ez meg olyan röhejesen hangzik, hogy emiatt van az egész )

Valós felvetés lehet, sajnos nem röhejes dolog.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#12) ollie válasza atidzsiforc (#9) üzenetére

ollie
MODERÁTOR

Amikor tönkrement a fényképezőgépem, az a windowst sem zavarta. :D

(#13) ArchElf

ArchElf
addikt

Nero van fent neked?
I finally think that I solved the problem. I updated my copy of Nero, and disassociated it from any of the file types in question. I'm not longer having the problem. Thanks again to everyone for their help.

Az is megoldás lehet, ha az előnézeti képeket kiirtod a windowsból (találkoztam már ilyen hibával laptopon, de nem tudom, hogy ott is Nero probléma volt-e): [link]

Vagy próbáld meg csak kiszedni a problémás dll-t:
regsvr32 /u atipdlxx.dll

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#14) atidzsiforc válasza ollie (#12) üzenetére

atidzsiforc
őstag

Rossz volt a ramom, winen vga driver rendre osszecsinalta magat, memtest spamolta a hibakat, ubuntun meg siman nyomtam a kveket.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#15) Kloden válasza ArchElf (#13) üzenetére

Kloden
senior tag

Csoda történt, működik a gépem, jó 3 hét után!
Hogy mitől azt pontosan nem tudom, legutóbb az msconfigban az automatikus indításnál lőttem ki mindent ami nem ismerős. És megy!!! :)

Ezt a regsvr32-t a futtatásba kell beírni? Egyáltalán nem ismerem ezt a parancsot...

Köszönöm mindenkinek aki segített! :R

(#16) ArchElf válasza Kloden (#15) üzenetére

ArchElf
addikt

Igen, run.
Valószínüleg egy olyan mappán állt a "Fájl kiválasztása..." ablak, ahol volt egy olyan fáj, aminek nem tudta legenerálni az előnézeti képét és azt törölted valamilyen módon (vagy mondjuk torrent könyvtáron állt, amiben volt egy még be nem fejezett fájl és ebbe halt bele az előnézeti-kép generáló rutin)

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#17) Kloden válasza ArchElf (#16) üzenetére

Kloden
senior tag

Ok, köszi!

Mappafüggetlen volt a lefagyás.
Én is az előnézeti kép generálóra gyanakszom, hát ezt teszi ez a nagy átlátszóság-mánia...
Egyébként ebből fakadóan régebben is volt néha fagyásom, a miniatűröket nem nagyon szerette egy időben a gépem.

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.