Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Ez kb. olyan, mint mikor a macskájuk láblenyomatát adják meg.

Egyébként nem rossz ötlet, de ha a buszon meg akarsz valamit nézni, akkor érdekesen fognak nézni a körülötted lévők. :D

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#2) total90 válasza Bazsesz (#1) üzenetére


total90
veterán

Akkor kinyitod a 4 vagy 6 szamjegyu koddal... Egyebkent en kiprobalom :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#3) kmisi99


kmisi99
addikt

Laptopon én is beszkenneltem már lábujjat, de nem volt kényelmes. :D

(#4) Bazsesz válasza total90 (#2) üzenetére


Bazsesz
őstag

Ja hogy ki lehet nyitni kóddal is(bocs a tudatlanságomért, sose volt olyan telefonom, amint van újlenyomatolvasó)... Így viszont nincs sok értelme az egésznek, ha az ember ismeri a másikat kitalálja a kódot (havernak anyit kellett mondani, hogy 5 jegyű a pinkódom a telefonhoz, első próbálkozásra 1 percen belül feloldotta).

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#5) Klaus Duran válasza Bazsesz (#4) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Nehéz kódot kell kitalálni.
Írjál 10db-t, biztos nem találod el. 4 jegyű. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#6) Bazsesz válasza Klaus Duran (#5) üzenetére


Bazsesz
őstag

Jó, ez egy fórum, ha azt írom, hogy 9642, fogod, és szimplán letagadod. Ha pedig az a kódod ugyanabból az indokból, mint nekem, akkor sürgősen keress barátnőt ;]

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#7) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csak én akadok ki azon, hogy a csajok bele akarnak kukucskálni a barátjuk/férjük telefonjába?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Klaus Duran válasza Bazsesz (#6) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

:C
Mi okom lenne hazudni?

(#7) Vakegérke Bizalmatlanság?

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#9) Vakegérke válasza Klaus Duran (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Magánszféra. Egyébként meg senkinek semmi keresnivalója más telefonjában.
Sose fordult elő, hogy a feleségem telefonjában kutakodjak, ahogy ő sem turkált az enyémben.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) Klaus Duran válasza Vakegérke (#9) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Más neveltetés.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#11) Bazsesz válasza Vakegérke (#7) üzenetére


Bazsesz
őstag

Nézőpont és felfogás kérdése. Az én telefonomban semmi olyan nincs, amit bárki más ne láthatna. De ha nézné se érdekelne. Viszont a másik oldalról meg én senkinek a telefonjába nem turkálok az üzenetei között, meg nem nézem, hogy kik hívták, kiket hívott (mert baromira nem érdekel).

(#8) Klaus Duran: Az ég egy adta világon semmi, de ciki lenne, ha elsőre kitalálom egy fórumon keresztül, hogy mi a pinkódod ;]

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#12) Vakegérke válasza Bazsesz (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az enyémben sincs semmi titkolnivaló, de ettől függetlenül ne turkáljon benne senki.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) PC-rev-RM válasza Bazsesz (#4) üzenetére


PC-rev-RM
tag

Pin kód, vagy képernyőzár? A pin háromszori hibás próbára letilt. Vagy nem jól tudok valamit?

"My GPU maker took more money from me than yours did from you! My GPU maker is #1!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.