Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Hát ha ilyen zenéket hallgatsz nem is csoda hogy nem tudsz megnyugodni. :D
Itt egy kis mexico témájú chillstep szép látvánnyal és nyugodt hangzással. De ha nem tetszik akkor japán tini lányok iskolai egyenruhában az esőben zenélnek.
A munkához kapcsolódóan szarni bele.

[ Szerkesztve ]

(#2) ncc1701


ncc1701
veterán

Edzeni kell járni, kiváló stressz oldó.

A zene meg plö ez. Legyen már stílusod, ne a tucat vackot hallgasd.

(#3) Klaus Duran válasza KISDUCK (#1) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Megnyugváshoz és alváshoz ezt szoktam hallgatni mostanság. [link]

"japán tini lányok iskolai egyenruhában az esőben zenélnek." :Y Nem tudom egyesek mit gondolnak rólam.

"Hát ha ilyen zenéket hallgatsz nem is csoda hogy nem tudsz megnyugodni. :D" Nem megnyugváshoz kell. De ha lenyugodni szeretnék akkor is valamilyen rock zenét hallgatnék mert azon kevés emberek közé tartozom akiket megnyugtat.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#4) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Cypecore - Saint Of Zion

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5) KISDUCK válasza Klaus Duran (#3) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát gondoltam tetszeni fog, mert kinek ne tetszenének nedves japán tini lányok? :D

(#6) Klaus Duran válasza KISDUCK (#5) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

(#4) kovy29 Kicsit sötét de máskor még jó lesz. add bookmarks...

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#7) Lauda


Lauda
félisten

Menni kell tovabb. A munkahelyek szama vegtelen, ne idegeld magad ilyen szarhaziak miatt.

Ja es: [link] :W ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#8) Bjørgersson válasza Klaus Duran (#6) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pedig először még hörgősebbet akartam linkelni. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9) Klaus Duran válasza Bjørgersson (#8) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Én az Immortal - One by one c. számnál nem ismerek durvábbat.
Ja de... [link] ;]

(#7) Lauda Tiszta főnökség....

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#10) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nálunk erről volt felmérés. Anonim számítógépes kérdéssor ahol rákérdeztek olyan dolgokra mint pl adnak e olyan munkát aminek elvégzése nem gondot okoz, figyelembe veszik e a górék azt ki mire képes, vannak e kollégák közötti feszültségek e. Aztán értékeljem mit érzek ha be kell jönnöm dolgozni, kipihenten érkezem e munkában stb.

(#11) Bjørgersson válasza Klaus Duran (#9) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Erre inkább nem írok semmit. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12) Met válasza Kolondrum (#10) üzenetére


Met
nagyúr

vannak e kollégák közötti feszültségek e.
Vannak.
Aztán értékeljem mit érzek ha be kell jönnöm dolgozni
Hányinger
:U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#13) Kolondrum válasza Met (#12) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én nagy dolognak tartom, hogy úgy tudok eljönni onnan, hogy azt is elfelejtem mit csinálok ott. Kivétel akkor van ha olyan dolog vár rám ott amiről tudom, hogy nem vagyok jó benne. Erre nem olyan régen volt példa, de csökken az ideg bennem, mert egyszerűen vagy megcsinálom vagy galiba lesz. LAssan ezen is túl leszek és már az sem jelent gondot.

(#14) petipetya válasza Kolondrum (#10) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem hiszem el, hogy létezik anonim teszt. Így mindig azt nyomom, amit hallani akarnak.

"nincs rá lezsóidő"

(#15) Met válasza Kolondrum (#13) üzenetére


Met
nagyúr

8 éve vagyok a jelenlegi helyen.
Családi vállalkozás én voltam egyedül külsős az irodában, szerettem bejárni dolgozni, de tényleg. Ezt mindenki tudta rólam.
Pár éve felvettek egy ribancot (nem tudok rá finomabb jelzőt) üzletkötőnek. Szakmailag egy nulla, emberileg is egy nulla. Beképzelt hisztis picsa.
Ha itt lángolna mellettem arra nem venném a fáradtságot hogy lehugyozzam, hátha eloltja a tüzet.
Amióta idejött utálok bejárni, gyűlölök minden egyes percet amit bent kell töltenem és az is ott van (ráadásul mellettem ül). Idegesít a hangja, ahogy nyeldekli a vizet, a hisztije, ahogy baromságokat beszél, elég gyakran elképzelem hogy megfogom a fejét és beleverem a billentyűzetbe.
Alapvetően mindenkivel jól kijövök, de ez.....
Tudják is bent hogy rühellem a pofáját.
Ősszel költözik az iroda nagyobb helyre, mondtam a főnökasszonynak hogy külön szobát akarok, azt mondta rendben.
Jött egy ügyfél és amikor mondták neki hogy költözünk, mondta viccesen hogy végre lesz külön szobám, mondtam hogy nagyon remélem. A kisfőnök (az egyik) mondta hogy nem ott is egy légtérben leszünk ugyan így.
Felmentem a főnökasszonyhoz elmeséltem neki és mondtam hogy ha nem kapok külön szobát akkor elkezdek állást keresni.
Az a legviccesebb, hogy mindenkinek van vele valami baja, a háta mögött mindenki ugat rá de valahogy olyan jó szándékú a család hogy nem küldik el. A főnökasszony arra játszik hogy ez majd elmegy magától és megoldódik a probléma. Majd jól meglepődik amikor szólok neki hogy ennyi volt itt a pályafutásom.

Bocs, ezt ki kellett írnom magamból :(((

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#16) Kolondrum válasza petipetya (#14) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ez úgy volt nem titok, hogy neten zajlott a teszt. Volt egy nagy boríték belenyúltál és kihúztál egy fel.h.nevet és egy jelszót ami számokból állt. Ezzel lehetett belépni kérdéssor nyitólapjára ahol elsőnek meg kellett adni mit dolgozol, hova tartozol, annak megfelelően adta a kérdéseket oda igazítva. A végén megköszönte, hogy kitöltöttük és kész. Volt első kör, de ott be lehetett azonosítani ki írta, ezért sokan nem töltötték ki és meg is semmisítették azt a kevés kitöltést ami elkészült. Utána csinálták így.

(#17) Pr3ciSioN válasza Klaus Duran (#9) üzenetére


Pr3ciSioN
aktív tag

Ha nyugi zenét akarsz : D

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#18) petipetya válasza Kolondrum (#16) üzenetére


petipetya
nagyúr

Így valóban más.

"nincs rá lezsóidő"

(#19) Kolondrum válasza petipetya (#18) üzenetére


Kolondrum
félisten

Sőt volt kérdés javaslatra a munkavégzéssel kapcsolatban. VOlt még olyan kérdés is, hogy megkapok e mindent annak elvégzéséhez, adnak e védőfelszerelést stb.

(#20) r-chee válasza Kolondrum (#10) üzenetére


r-chee
őstag

Nálunk már hetente-kéthetente vannak gyűlések (tulaj szerint konferenciák :) ), minden területről egy-egy ember + a vezetők, hogy miben lehetne jobb a cég, mik szerintünk a problémák, de a vége mindig az, hogy bármit mondunk, az nem igaz, az nem úgy van, meg kizárt dolog. Szóval teljesen értelmes dolog ilyeneket tartani nálunk :D :D

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21) G-Guts válasza Met (#15) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Erre van egy egyszerű megoldás. Amikor nyeldekel, mondogasd neki, hogy: ez az, nyeldekeld csak, nagyon jó, nyeld csak le mind... :DDD

(#22) varga.tamas


varga.tamas
tag

-

[ Szerkesztve ]

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

(#23) Luck Dragon válasza Kolondrum (#19) üzenetére

Nálunk is ez a felmérési rendszer van bevezetve és elmondhatom hogy hiába van azt állítva hogy igen is ez anonim ,nem az!
Gondolat menet:
Meg van határozva ,gondolom nálatok is hogy melyik nap kell menetek erre a kérdőívre.
Talán az ott ülő segítő is jegyzi az érkezés időpontját. Hiába nem is meritek egymást ,ő tudni fogja hogy ki vagy, pl belépő kártya fénykép "azon".
Másik levélbe kapott névre szolló biztonsági egyéni belépő felhasználónév és jelszó. Ha a neveden van az egyéni jelszó és felhasználó név, a rendszer mint időpont egyeztetéssel kitudja szűrni a te kérdőívedet.

És még sorolhatnám. Nem kell lenni atomfizikusnak ,csak logikusan kell elgondolni ezt. Tudom mert már vettem ilyenbe részt.

Aki meg azt hiszi hogy titkos az téved, ha nagyon akarják vissza tudják tekinteni az alábbi pár felsorolt lehetőséggel. De mivel egy cégnél több száz személyt vonnak kérdőre. Így a sokaságban elveszve nem fognak foglalkozni egyszerű munkással vagy irodai vagy mérnöki szrmélyzettel és azok gondolatmeneteivel, inkább a kulcs fontosságú személyeken lesz a hangsúly. De ahhoz vagy nem mernek hozzá nyúlni vagy még pont az ellenkezője.
Ezt lehetne taglalni még 150 oldalban prózai szinten. De a lényegen nem fog változtatni.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24) Kolondrum válasza Luck Dragon (#23) üzenetére


Kolondrum
félisten

Hidd el senkit nem érdekel ott az, hogy ki töltötte ki. Főleg, hogy semmiféle változás nem történik. :D

(#25) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

elekronikai cég? mit gyárt?

(#26) Klaus Duran válasza angyalpc2 (#25) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Fémipar. Egy német autógyártónak a fő beszállítója.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#27) Sipike19


Sipike19
tag

De jó látni, hogy valaki ilyen jó zenéket hallgat rajtam kívül nem sok ilyen ember van. :D :R

Sipi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.