Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nekem a 0 perces 13-as racsinis tűnt el. Ennyi.

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A gumigyárban képesek voltak pár szál cigit is ellopni, ha őrizetlenül hagytam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Az előző cégnél ahol dolgoztam, semmit nem lehetett otthagyni sehol, mert secc-perc alatt eltűnt(kb 3-400fős létszám 1 műszakban). A mostaninál nincs ilyen, bármit az asztalon hagysz, az még 3 nap után is ott lesz(kb 60 fő egy műszakba, és nincsenek "testvérek" se egy műszakban sem).

[ Szerkesztve ]

(#4) twollah1976


twollah1976
őstag

Ezert jo ha be van kamerazva a muhelynek az utolso szeglete is.
Akinek nem tetszik az mehet mashova dolgozni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5) Lauda


Lauda
félisten

Vagy ki sem adtad. :D Kellett otthonra egy 13-as kulcs? ;]

[ Szerkesztve ]

(#6) Vakegérke válasza Lauda (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez jó. :D

Én is megkaptam, amikor szóltam a főnökömnek, hogy hiányzik ez, meg az. Röviden csak ennyit mondott: Józsikám, ideje mindent visszahoznod otthonról.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Lauda válasza Vakegérke (#6) üzenetére


Lauda
félisten

No es visszavitted? :DD

(#8) Vakegérke válasza Lauda (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez jól esett. Tudtam, hogy rád számíthatok. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) djculture


djculture
félisten

Samsungban Jászfényszarun voltam műszerész, ott már konkrétan szerszámot is úgy kellett ki könyörögni. Azt mondta a szalagvezető hozzak otthonról, oké mondom és majd a Samsung nevére is iratom mert onnantól ha behoztam kivinni nem lehet. Megállt a szalag jött a nagyfejű koreai muksó hogy mi van. Mondom neki nyista szerszám, mondja nembaj szedjétek szét kézzel. Oda megy a másik műszerész másik szalagról rávágott egyet a tv-re darabokra tört az egész a hátlap szétesett vagy 10 darabra , szétvan szedve. Hirtelen 10 perc múlva lett szerszám érdekesen. De hasonló történetek havonta voltak.

De abban a nyavaja gyárban is leraktál egy fogót vagy pákát vagy bármit 5 perc múlva már nem volt meg a szakik egymástól lopkodták a szerszámot hogy tudjanak dolgozni. Nem az hogy felveszek egy embert adok nekik kihordásra munkaruhát meg adok a nevére könyvelve szerszámot. Apám minek, kiadok egy készletet a szalagvezetőnek és majd mindenki lopkodja össze vissza hátha úgy majd fszántosan megy a termelés.

[ Szerkesztve ]

(#10) shteer


shteer
titán

Bajba lennék ilyen munkahelyen. Rendszeresen kint felejtem a tárcám a konyhában.

..szerintem jónak tűnik

(#11) Gawamatsu válasza shteer (#10) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Fejlesztők sokszáz ezres fizetéssel folyamatosan lopják az 1000Ft-os egereket, elosztókat, LAN kábeleket.
És a munkájukhoz szükséges monitorkimenet átalakítókat. Pofátlan társaság...

(#12) Klaus Duran válasza Lauda (#5) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Apának van/volt legalább 5db 13-as, de sose találtam meg ha kellet. Elmentem és vettem egyet magamnak.

Az előző cégnél is könyörgős volt, de nagy nehezen adtak. Itt meg van vagy millió értékben csak szekrények. Ezekben pedig jó pár szerszám.

De ez nem válasz a kérdésre hogy miért kell lopni munkahelyen. Vagy egyáltalán bárhol. :W
Nem vagyok nemes és tiszta lelkű ember, de tiszteletben tudom tartani a köz és más emberek tulajdonát.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#13) kuntics válasza Klaus Duran (#12) üzenetére


kuntics
aktív tag

Nálunk is folyamatosan tünnek el a szerszámok műszakon belül is.Utána meg megy a morgás,hogy semmi sincs így nem lehet dolgozni.(persze aki legkevésbé van rászorulva az viszi el a cuccokat...)

(#14) Lenry


Lenry
félisten

emberfüggő a dolog
két hete van 20k a billentyűzetembe tűzve, hogy ha jön egy csomag (ami két hete b*szik megjönni) és pont nem vagyok ott, akkor át tudja venni a mellettem ülő srác.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) Thrawn


Thrawn
félisten

Vegyél egy újat, vidd be, forrósítsd fel párszáz fokra és "felejtsd ott" véletlenül :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#16) Lauda


Lauda
félisten

Legkozelebb jon FID blogja, Munkahelyi Dugas cimmel. :DDD ;]

----------------------------------

Ahol most dolgozom elofordul, hogy eltunik a masik reggelije. Na az am az igazi paraszt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17) Klaus Duran válasza Lauda (#16) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog


;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#18) Lauda válasza Klaus Duran (#17) üzenetére


Lauda
félisten

;] ;] 3.0-as? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19) Klaus Duran válasza Lauda (#18) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Kár hogy nem Type-C. :(
De igy legalább bármelyik lyukba be lehet dugni. ;]
FID úgyis szeret kefélni meg dugdosni.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#20) ncc1701


ncc1701
veterán

Kezét levágni a tolvajnak. Rend lenne hamar.

(#21) Lauda válasza Klaus Duran (#19) üzenetére


Lauda
félisten

FID úgyis szeret kefélni meg dugdosni.

De csak olyat ami szőrös. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#22) Klaus Duran válasza Lauda (#21) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Úgy is a szőrös köröm a divat. ;]
És ennyi.

Visszatérve a témára. Mi veszi rá az embert hogy lopjon? Gyerekként velem is megesett. De kinőttem.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#23) Lauda válasza Klaus Duran (#22) üzenetére


Lauda
félisten

Akkoriban teged mi vett ra? Pont ugyanaz vezerli a tobbit is.

(#24) Klaus Duran válasza Lauda (#23) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Nem emlékszem. Általános alsó régen volt.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#25) Lauda válasza Klaus Duran (#24) üzenetére


Lauda
félisten

Csak azt ne mond, hogy mostanaban nem szoktal semmit elkommunizalni. ;]

(#26) Met válasza Lauda (#25) üzenetére


Met
nagyúr

Nem ellopja, szerinte minden az övé csak mások jó fejek és helyette kifizették :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#27) Lauda válasza Met (#26) üzenetére


Lauda
félisten

Ennyi szerintem is. :DDD :R

Csak nehogy legkozelebb majd hisztizzen itt, hogy nem kapott szamlat. :U ;] ;]

kmisi99 Angliat hagyjuk szerintem. Az euban ott a legdurvabb a bunozes.

[ Szerkesztve ]

(#28) kmisi99


kmisi99
addikt

Innen látszik, hogy keleten vagyunk. Angliában mikor raktárban dolgoztam ugye minimálbéres "alja" meló szóval nem pénzes üzletemberekről van szó hanem minden féle nemzetiségű ember szegényebb országból. Kb 50 fős ebédlőben otthagyta valaki a pénztárcáját, senki nem nyúlt hozzá, mivel utolsónak végeztem felvettem és az öltözőben meg is találtam a gazdáját. Barátnőm a telefonját hagyta az öltözőben, másnap a portán át is vehette.

[ Szerkesztve ]

(#29) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

Lehet, hogy csak eltűnt, vagy valaki elrakta a helyére (vagy oda ahol szerinte a helye van). Nálunk is megesik az ilyen. Amit sokat használunk, az kézen közön eltűnik. Volt már, hogy az ügyfél szólt vissza, hogy szerszámot nem rendelt tőlünk. Néha persze jön a legorombítás, hogy gyerekek ihajcsuhaj ebben a fél évben is eltűnt 500 forintnyi imbuszkulcs, meg a szigszallag is túl gyorsan fogy. Mi lesz így a céggel? :D

(#30) Klaus Duran válasza Lauda (#25) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Nem azt mondom hogy nem jött haza néhány lapka az elmúlt 3 évben. De az is csak úgy hogy "vigyed nyugodtan." (és nem a belső hangok mondták. ;] ) Nem privatizáltam :U olyan dolgot ami a gyártáshoz vagy máshoz kellet. Ha valakinek hiányzik a használt lapka az copja le inkább magát.

Ma is tanultunk valamit gyerekek. Ha kis cégné dolgozol max 50-60 fő akkor nagyobb a bizalom a másik iránt.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#31) #20655360 válasza Vakegérke (#2) üzenetére


#20655360
törölt tag

Írtam, vna hogy szemét disznó tolvajok, aztán kapásból itt a 2. komment és.... inkább kussolok. ;]

(#32) Klaus Duran válasza Klaus Duran (#30) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

És itt nem 100 meg 200 db kell gondolni, jó ha 10-15db.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.