Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) muszurkefal


muszurkefal
aktív tag

Érdekes, de megszokható.
Az feltétlenül üdvözölendő, hogy most már nem az ajánlott videók és egyéb minden tölt be először, hanem a videó :DDD Lassú internetnél ez áldás.

(#2) alcsa


alcsa
senior tag

Nálam tegnap este jött be, eleinte furcsálltam, de most már bejön :DDD.

(#3) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Kattints a jobb felső sarokban a profilképedre, és lesz egy olyan opció, hogy hagyományos nézet visszaállítása. Ha akarod, megadhatod visszajelzésnek ezt a bejegyzést. :P

(#4) elithun


elithun
őstag

Nekem tetszik, de minden felületváltásnál kiakad a fél világ. Aztán megszokjuk.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#5) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

Egy ideig keresgélnem kellett mire rájöttem hogy én már hónapok óta az új felületet használom 😂 a dark mode nálam mindent visz

(#6) Domonkos


Domonkos
Ármester

Eddig lehetett kikapcsolt js mellett is valamennyire normalisan hasznalni, most mar nem lehet. Szerintem borzaszto - remelem hogy ezen surgosen valtoztatnak. :(

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#7) #77646080


#77646080
törölt tag

Nekem tetszik. :)

(#8) SunyaMacs


SunyaMacs
aktív tag

Nekem kb egy hónapja átváltott, de én visszaraktam, mert lassabb volt az oldal(akkor húzott E4600, 4GB RAM, Vivaldi). Most nem tudom milyen lenne, ma megnézem.
Amúgy a logót nem értem miért cserélték le, így többet foglal vízszintesen meg az élénkvörös pirostól kisül a szem :|

(#9) csepelball


csepelball
tag

Szerintem semmi gond vele.

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#10) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Mint a legtöbb manapság divatos design, marhára leegyszerűsített, a színek miatt nehezebben átlátható, és a végtelenségig helypazarló.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#11) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Baromi átláthatatlan az előző után, de a YT felületét folyamatosan variálják és kb. mindig rosszabb lesz. Meg amikor már megszoknád az újat, jön megint egy frissítés.

(#12) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

van új dizájn?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#13) Klaus Duran válasza DR|FTK|NG (#3) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

:R

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#14) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Én inkább a mindenféle észérvet nélkülöző fröcsögő posztoktól vagyok ki. Egyrészt senkit nem érdekel szvsz, hogy leszarozod, másrészt semmi értelme, még egy twitter posztnak se menne el, amit kiírtál. Ha ennyire zavar, jelentsd az észrevételeidet az erre dedikált felületen. Biztos sokkal rosszabb lett most az életed, hogy kissé megváltozott a youtube.com kinézete, ahol ugyanúgy mindent meglehet találni, mint eddig ...

Mitől rosszabb? / Miért szidod a dizájnereket?

Az én véleményem, hogy sokkal átláthatóbb, nagyobb tipo, kellemes színek, 1-2 elkülönítés nem ártana és a kommentekre még mindig ráférne egy ráncfelvarrás.

[ Szerkesztve ]

(#15) Klaus Duran válasza aero. (#14) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Mert eltér az ízlésünk.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#16) alcsa válasza aero. (#14) üzenetére


alcsa
senior tag

A saját blogján a saját véleményét írta le :U. Szerintem ezt megteheti...

(#17) aero. válasza alcsa (#16) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Mindig ez a kifogás.

Klaus: Nem meggyőzni szeretnélek, teljesen félreértetted. Az én szememben a szar és a sterilizálni kéne a dizájnereket az nem vélemény, vagy maximum olyan, amit magában tart az ember. Szívesen fogad az ember pro és kontrát, vitatható dolgokat, amiről beszélni is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#18) #77646080 válasza aero. (#17) üzenetére


#77646080
törölt tag

Az én szememben a szar és a sterilizálni kéne a dizájnereket az nem vélemény, vagy maximum olyan, amit magában tart az ember. Szívesen fogad az ember pro és kontrát, vitatható dolgokat, amiről beszélni is lehet.

Egyetértek.

(#19) mcsabee


mcsabee
senior tag

Nem tudom, én akkora baromi nagy változást nem vettem észre, a lejátszó teljes szélességében elfoglalja a monitort, de alapvetően csak finomítottak a kinézeten szerintem. Számomra ez a kinézet váltás totálisan marginális. Amire kell, arra most is kiválóan tudom használni, tehát videókat nézni.

Stay a while and listen...

(#20) CJ4567


CJ4567
veterán

Nálam a régi design van, másodlagos fiókon az új.

No Sana No Life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.