Hirdetés

2018. október 22., hétfő

Gyorskeresés

(#1) bob011

bob011
(fanatikus tag)

Mire használod a gépet leginkább?

(#2) Klaus Duran válasza bob011 (#1) üzenetére

Klaus Duran
(senior tag)
LOGOUT blog

Linux a hétköznapi netezös OS. A Win rendes VGA társaságában kockulás + CAD gyakorlás lesz amint szerzek +1 SATA kábelt.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. :) / Nem vagyok mindig hülye. De ha igen akkor nagyon. Ericsson T20s -> Motorola V547 -> Samsung SGH-J600-> Sony Ericsson W715 -> Defy -> Gal mini -> M7 :) -> Lumia 950 :( -> HTC 10 :)

(#3) Luck Dragon válasza Klaus Duran (#2) üzenetére

Luck Dragon
(PH! kedvence)

CAD majd munkához vagy csak hobby?

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4 & Redmi 4X & MI A1 B20. Logout összehasonlítás.

(#4) bob011 válasza Klaus Duran (#2) üzenetére

bob011
(fanatikus tag)

Kevésnek találom a 8Gb ramot, "kockuláskor" lehet el fog fogyni.

(#5) Klaus Duran válasza Luck Dragon (#3) üzenetére

Klaus Duran
(senior tag)
LOGOUT blog

Egyenlőre hobbi.

(#4) bob011 Akkor lejjebb adok az igényekből.
Számolgattam, a 7500 + mother + 16 GB RAM 132ezer.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. :) / Nem vagyok mindig hülye. De ha igen akkor nagyon. Ericsson T20s -> Motorola V547 -> Samsung SGH-J600-> Sony Ericsson W715 -> Defy -> Gal mini -> M7 :) -> Lumia 950 :( -> HTC 10 :)

(#6) nonsen5e válasza bob011 (#4) üzenetére

nonsen5e
(PH! kedvence)

Ahol játék alatt elfogy a 8GB RAM, ott ennek a gépnek a többi része is el fog fogyni. Hasonló gépen még sosem ütköztem bele abba, hogy elfogyott volna a memória, és amiatt játszhatatlan lett volna bármi is.
Az persze más kérdés, hogy van, akinek a 300 nyitott böngészőoldal az alapállás, 70 youtube-bal - mondjuk ott a 16 is elfogyhat.

「今が最高」

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.