Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) KubanitoS válasza erer1000 (#6) üzenetére


KubanitoS
veterán

Sok embernek a VHS is biztosan megfelelő a harmincéves tévéiken. A technika fejlődik, ehhez hozzátartozik a DVD lemezek háttérbe kerülése is, de szerintem idővel a PC játékokat már csak online lehet majd megvásárolni. Egyszerűen nincs értelme manapság bármit is lemezen kiadni. A boltok megkapják a megjelenéskori magas árakon a játékokat, amelyekből elfogy valamennyi, valamennyi meg a nyakukon marad fene se tudja mennyi ideig. Eközben a játék online már folyamatosan kapja az akciót, így a boltnak is csökkenteni kell az árát az amúgy eladhatatlan terméknek ami ugye veszteséget termel nekik...

Amúgy pár éve én is 5/0,5-ös nettel toltam, nem volt nagy öröm, de mindent le tudtam tölteni akár a Steamről is, csak több türelem kellett. Az adott játékhoz kijött javításokat amúgy is le kell tölteni, ezek is lehetne gigás nagyságúak.

A Steamről pedig az a véleményem, hogy az egyik legjobb találmány, ami a pécésekkel történhetett volna. Egy helyen van az összes játék, folyamatos leárazások, közösségi funkciók, automatikus javítások a játékokhoz, pár kattintás alatt tudtok haverral egymás játékához csatlakozni blablabla... Pedig gyakorlatilag egy DRM-nek indult az egész és mi lett belőle.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.