Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Feltételezem, ez a vérnyomásod értéke. Irány a doki, felír valami bogyót.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

www.nyugoggyale.hu

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ilyen magassághoz kicsit sok a 88 kiló, nem? ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) juliabrilke


juliabrilke
addikt

1.88636363636

(#5) #51736960


#51736960
törölt tag

83/44

(#6) shteer


shteer
titán

..szerintem jónak tűnik

(#8) Hieronymus válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A bogyókat felejtsd el.
Az csak tüneti kezelés, nem old meg semmit. Igazán az orvosok sem.
Utánaolvasol a lehetséges okoknak. Veszel egy vérnyomásmérőt. Folyamatosan kontrollálod a vérnyomást.
Étel, ital, helyzet, életmód vagy akármi más ok, kideríthető.
Soha se felejtsd el. Rajtad kívül, senkit sem érdekel az egészségi állapotod. Az orvosoknak - finanszírozási okok miatt - ellenérdekeltsége van. A beteg emberek hozzák a bevételt.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#9) Klaus Duran válasza Hieronymus (#8) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Alváshiány
Egészségtelen étkezés
Mozgáshiány
Munkahelyi stressz
Esti iskola

Kérdés? ;]
Szerintem az első 3 biztos oka, mert pár éve csak 140 volt. (ami szintén sok)

(#1) Vakegérke Ma voltam, ö mérte. Hétfőn vérvétel. Aztán még beugrok egy neurológushoz is kézremegéssel.

Új munkahely miatt mentem üzemorvoshoz, Az meg nem hiszi el hogy nem vagyok pszichopata. ;]

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#11) ncc1701 válasza Hieronymus (#8) üzenetére


ncc1701
veterán

+1, orvosok csak tünetet kezelnek, okkkal nem foglalkoznak. Oszt csak jönnek a mellékhatások.

(#12) Vakegérke válasza Klaus Duran (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Túlterhelt a szervezeted, idegrendszered. Ha jó lesz az új munkahelyed, az hozhat pozitív változást.
Vigyázz, egyszer mindenért fizetni kell. Ha most kiuzsorázod a szervezeted, előbb, vagy utóbb megbosszulja magát.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) Just_Reboot válasza Klaus Duran (#9) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Aztán kávét iszol-e?

(#14) Klaus Duran válasza #50751744 (#10) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Kézremegés miatt hitte. Pedig gyerekkorom óta remeg.

(#13) Justreboot Tejeskávé formában, de azzal is leállok mostantól.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#15) Csapoati válasza Klaus Duran (#14) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sorstársak leszünk kávéelvonásban, csak nekem savtúltengés miatt kell hanyagolni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16) FID


FID
őstag

Pihenj!

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#17) Luck Dragon válasza Vakegérke (#12) üzenetére

Ez így van.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) nyakdam válasza Klaus Duran (#9) üzenetére


nyakdam
aktív tag

A kézremegés + magas vérnyomás a stressztől lehet. Pszichológus + mozgás + pár természetes nyugtató.

(#19) Klaus Duran válasza nyakdam (#18) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Kézremegés kiskorom óta megvan.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#20) nyakdam válasza Klaus Duran (#19) üzenetére


nyakdam
aktív tag

Ez azt jelenti, hogy mindíg is izgulós/lámpalázas voltál. Te nem a körmöd rágtad vagy a lábad járt fel alá a pad alatt hanem remeget a kezed. Semi jelenős, ahogy már írták előttem, pihenés kell. De amit írtam érdemes megfontolni, sokat segít a helyzet kezelésében. A szervezeted jelzi a túlterhelést, érdemes megelőzni a komolyabb jeleket. Azért írtam a pszichológust, mert a háziorvosoknak nincs ideje (képesítése/kedve) elmagyarázni folyamatokat, megoldásokat javasolni.
A sport és a mindennapi ritmus lassítása segíti stressz hatásainak csökkentését. Nem vagyok orvos én csak így gondolom és tanácsnak szánom. Nem hinném, hogy bármi gond lenne a szervezeteddel, de ahogy írtad a kevés alvás az negatívan hat a mindennapokra és erősíti a stressz hatásait.

(#21) Klaus Duran válasza nyakdam (#20) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Nem kritizálásnak szántam amit írtam, és köszönöm a tanácsokat. Kiskorom óta magamnak való voltam, és jó van ez így. ;] Tipikus antisocial idiot. :P

De matek vizsga múltával + egy pihentető nap után már csak 154/68.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#22) Luck Dragon válasza Klaus Duran (#21) üzenetére

Ez csak ilyen ,a vizsga időszak sokkal több idegeskedést szül mint maga a munka.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.