Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Spec


Spec
őstag

Azta, ez nagyon jól fest a trailer alapján. Egész kirázott tőle a hideg, a jó értelemben. Totál C&C klón, de nagyon adja a feelinget így elsőre. Nem is hallottam róla, hogy ilyen készül, de örülök, hogy végre kijön talán egy igazi régi vágású RTS. :D

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#2) batman91


batman91
őstag

Azt hiszem erre oda kell figyelni, elég ígéretesnek tűnik így elsőre. Mostanában amúgy is ritkaságnak számítanak az RTS-ek.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#3) gabor7th


gabor7th
addikt

Az már kéne, Act of Agression feltúrbózva volt az utolsó igazi klasszikus...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#4) 1dude


1dude
aktív tag

Jöhet.

(#5) k-adi


k-adi
nagyúr

valóban eléggé fű alatt volt eddig, én sem hallottam róla, úgyhogy köszi a cikket oric. :R főleg, hogy classic RTS így duplán

Ahogy nézem igazi C&C tisztelgés kis red alert beütéssel... jöhet :P már tegnapra

Ahogy a videó alatti komment is írja:
"There is not enough real-time strategy these days. No matter the final results, just seeing this kind of announcement puts a smile on my face."

nem is tudom, hogy ez és a CoH 3 mellett jön-e még mostanság valami értelmes valódi classic RTS
esetleg egy új starcraft pl nincs készülőben vagy valami tényleg jónak ígérkező valami ami nem low-budgetes garázsprojekt?

(#6) sz.mich


sz.mich
tag

Ha csak hallgatom is simán beillene egy NOD küldi felvezetésének :DDD

Csak kp., az ár fix.

(#7) batman91 válasza sz.mich (#6) üzenetére


batman91
őstag

"The Black Hand has arrived!" Azonnal ez ugrott be róla. Imádtam a C&C 3 Tiberium Wars-t és ez egy az egyben olyan.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.