Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nsrking


nsrking
senior tag

Kicsit butának tűnik,mikor vágja a szemét mintha csak oda lenne rakva az egész, vagy nem is tudom hogy mondjam :P

(#2) Narxis


Narxis
nagyúr

Ezt tényleg csak erős idegzetűeknek.

Thanos was right.

(#3) Akos96


Akos96
senior tag

Gyengeee, hol van ez az AvP-s farokfeldugós (Aliennél :DDD ) mutatványától... :D

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#4) pityeszka


pityeszka
őstag

übergagyi. ;]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#5) elithun


elithun
őstag

Hát már a konzol portot is sajnálják a PC-sektől? :F
Most jut eszembe,hogy az első részét félbe hagytam, ideje folytatni!

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#6) Def26


Def26
félisten

Jó dolog egy ilyennel játszani? :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7) elithun válasza Def26 (#6) üzenetére


elithun
őstag

Jobb, mint a fürdőszobában próbálgatni pl. a videóban látottakat a tükör előtt. :P

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#8) raven84


raven84
aktív tag

Ez inkább 2010 FAIL.

(#9) Sicilian


Sicilian
addikt

nuku pc :F

nothing is true everything is permitted..

(#10) LittleDemon


LittleDemon
tag

nem adják ki pc-re?
baszki pedig lett volna még egy rpcj-s alany :DDD

(#11) hommeros


hommeros
őstag

fuh, de erős idegzet kell ehhez, mint múanyag ufóboncolós videóhoz.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#12) SzlobiG válasza hommeros (#11) üzenetére


SzlobiG
félisten

kb.:D

De én várom persze ha lesz pc-re...

(#13) Gude


Gude
senior tag

Biztosan nem szaladok a boltba a gémért :DDD

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#14) Akos96 válasza LittleDemon (#10) üzenetére


Akos96
senior tag

FreddyD a király! :C

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#15) Sirandrish


Sirandrish
legenda

ez tisztára az a Nintendos Trauma Center vagy mi :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) hommeros válasza Sirandrish (#15) üzenetére


hommeros
őstag

Téged is lesokkolt a videó, mi?!

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#17) iSonic


iSonic
addikt

Hát ezen jót kacagtam :D

(#18) kovsol


kovsol
titán

nem elég, hogy kb 100% hogy egy gagyi szar lesz, de még a grafika is fos :B

maradok a silent hill sorozatnál, emlékszem mikor kizárólag este 10 után játszottam a második résszel, néha azért majd be szartam (jó akkor még fiatal voltam :B )

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#19) elithun válasza kovsol (#18) üzenetére


elithun
őstag

Emlékszem mikor 10évesen játszottam a Silent Hill 2-vel, a grafika alapján nem számítottam semmi parára,de amint megláttam az első "lényt" átfutott rajtam a hideg és sápadt arccal töröltem le. :D

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#20) zcool


zcool
aktív tag

Hát ez egy ....na mind1.. :B
Nem fogok sírni, ha nem jön pc-re.. :N

kovsol:Helyes.. SH val csak is este szabad játszani... :K

[ Szerkesztve ]

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#21) Janika!2


Janika!2
aktív tag

Hát tényleg erős idegzet kell a videóhoz :DD Még jó hogy az első részét sem szereztem be... ;]

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#22) Janika!2 válasza elithun (#19) üzenetére


Janika!2
aktív tag

Hát az SH2-vel Én is úgy voltam....Este egyedül teljes besz*rás volt :))

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#23) kovsol válasza elithun (#19) üzenetére


kovsol
titán

akkor ideje elővenned újra, én csak 6x játszottam ki :DDD jók voltak az alternatív befejezések :B kedvencem az volt amikor a szöszit végig vérben úszva kellett hagyni ;]
az a legjobb SH-ben szerintem, hogy a hangok folyton mutatják, hogy nem vagy egyedül, de ha mégis csönd van akkor meg tutira veheted, hogy nem vagy egyedül :DD

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#24) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

ebben mi a jó :F

Aurea mediocritas

(#25) Sirandrish válasza hommeros (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

azóta sem tértem magamhoz ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26) kenny123 válasza elithun (#19) üzenetére


kenny123
addikt

Csak a silent hill 4hez volt szerencsém, + a legújabbhoz, iszonyat jó, de iszonyat para játékok, 1-1x kijátszottam, azóta nem szeretném borzolni az idegeimet..:D

Picit témába vágva.
Az összes fűrész epizódot rengetegszer láttam, nagyon szeretem a filmet, és várom is a következő részt -az már más kérdés, hogy írtóra túl van-e bonyolítva- de ezzel a játékkal szerintem elrontják az egészet..Felselegesnek érzem, az első résszel sem játszottam, de ezen a videón sírtam. Oké, ezen is keresnek, de nem hinném, hogy ilyen "minőség" mellett sokan megveszik majd..

yo

(#27) boeing


boeing
senior tag

Nagyon szar,"már elnézést".

(#28) hommeros válasza Sirandrish (#25) üzenetére


hommeros
őstag

Szerintem hatalmasabb traumát tud okozni egy Győzike "Só". :D

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#29) EczkE


EczkE
addikt

Nagyon gagyi. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#30) JetiRulez


JetiRulez
őstag

És van aki ezt élvezettel fogja játszani? Nekem a filmből is bőven elég volt az első rész. Azóta is bánom azt a 2 (vagy nem tudom mennyi) elvesztegetett órát az életemből. :(( :((( :W

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#31) Sirandrish válasza hommeros (#28) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lassan már TV-t se merek nézni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32) hommeros válasza Sirandrish (#31) üzenetére


hommeros
őstag

Csupa rettegés az életünk! :DDD

JetiRulez Nem csodálom, mert legalább az első 3 részt érdemes megnézni, hogy bármit is értsen az ember a sztoriból.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#33) Sirandrish válasza hommeros (#32) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah jah...ami a szórakozásunkat kéne hogy szolgálja, arról kiderül hogy csak rémiszt:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#34) Sprq


Sprq
aktív tag

egyetértek az előttem szólókkal :K , bár nekem az 1 se nagyon jött be, de ez..jó nagy FAIL !

Do you hear the voices, too?

(#35) atkahun válasza LittleDemon (#10) üzenetére


atkahun
tag

Ehh, nem olyan világot élünk!
Valószínű hogy FreddyD világhírű lett és a játékgyártók már félnek a kritikáitól.
Jó példa a Ciy Interactive :C :C .

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.