Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) adam320


adam320
senior tag

Hátőő..izzé..inkább 16+ ;]

(#2) nrgia válasza adam320 (#1) üzenetére


nrgia
őstag

Ha elzavarsz mindenkit otthonról, behúzod a föggönyt és feltekered a hangerőt akkor már 18+...jah és a fakabátok is megjelenhetnek záros határidőn belül.... :DDD

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#3) tdd587 válasza nrgia (#2) üzenetére


tdd587
őstag

Horrort amúgy is csak késő este, tök sötétben, rendes hangerőn érdemes...

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#4) Fecogame


Fecogame
veterán

GTA-knak milyen besorláuk van? Azok nem 18+ osok? És azok miért? Amúgy ezt értem, de azok.... :U

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5) nrgia válasza tdd587 (#3) üzenetére


nrgia
őstag

Ugye, hogy ugye... :K
Én ezért játszom szinte mindent fülessel...legalább a külvilág nem zavar be annyira...

[ Szerkesztve ]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#6) copass válasza tdd587 (#3) üzenetére


copass
veterán

ez így van! :D
vagy fejhallgatóval, de akkor meg tuti az infarktus. :)

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#7) copass válasza Fecogame (#4) üzenetére


copass
veterán

emberbántásért van 18+, megyek az utcán kiszedem a csávót a kocsiból aztán lelövöm, elütök mindenkit,stbstb.

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#8) adam320 válasza nrgia (#2) üzenetére


adam320
senior tag

Jogos :K

(#9) Xirtam


Xirtam
veterán

Az első résztől is párszor úgy befostam! Volt hogy megijedtem lerugtam a poharat, aztán meg beleléptem a szilánkokba! Szóval Dead Space soha többé! :DDD :DDD

(#10) D1Rect válasza copass (#6) üzenetére


D1Rect
félisten

Fejhallgatóval miközben mögédoson valaki. Tuti infarktus.

(#11) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Nekem már HL2 ravenholm is tudott meglepetést okozni:D
Fülessel tisztán hallom honnan jön az "akármi", hallom mögöttem morog a paraszt, hátra nézek semmi, vissza és pofánvág+rámugrik egy fejrák :O :DDD

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#12) nrgia válasza HyP3b0y (#11) üzenetére


nrgia
őstag

Háhh ez ismerős nekem is.... :))

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#13) ollie


ollie
MODERÁTOR

A Clive Barker's Undying volt az, amit nem lehetett sokáig 5.1-el játszani este, sötétben, mert az ember folyamatosan idegbajt kapott a háta mögül jövő hangoktól.

***

(#14) tdd587 válasza Xirtam (#9) üzenetére


tdd587
őstag

Csak a PC-s verziót láttam, de nekem nem jött be, másztak felém ilyen szörnyecskék, levágtam őket, de nem volt ijesztő, hiába az 5.1.

Nekem a Doom 3 volt rémisztő. 2x próbálkoztam demózni asszonypajtásnak. 2x 3 percig bírta, aztán mindig elkezdett morogni egy zombi a szoba hátsó (sötét) feléből és szólt, hogy elég is lesz...

A Half-life 2 szerintem inkább ijesztő (amikor rád ugrik a headcrab hirtelen), meg nagyon hangulatos, főleg Ravenholm, de rettegni nem kell. Az eredeti nálam nem ment 5.1-ben, csak ha felraktam a cinematic mod-ot.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#15) copass


copass
veterán

tuti betojás: f.e.a.r. 1-2
naggyon rágyurtak arra hogy fééééjjj!:D

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#16) HyP3b0y válasza tdd587 (#14) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Én általában fülessel játszottam, de mikor senki sem balhézott, hogy szét esik a ház, akkor 5.1 és 5.1et írt opcióknál :F

Doom 3t meg mindíg este jutott eszembe játszani, nem is vittem végig. Egyrészt, mert mindíg a hátam mögött jött a zombi, másrészt pedig benézek egy L alakú "sarokba", ok nincs ott semmi...f@szt mert ahogy elfordulok kinyitódik ott egy titkos ajtó egy beles zombival...meguntam, hogy forognom kell és nem látok a sötétben, ermt a lámpa is egy fegyver...(kontraszt powa:DDD)

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#17) copin


copin
őstag

már csak az a kérdés, hogy milyen módon áll majd helyt a játék, hiszen tudvalévő, hogy a third-party játékok és különösképpen a felnőtteknek szóló alkotások gyengén muzsikálnak a Nintendo gépein

Ha jó lesz akkor el tudnak adni belőe 1 milliót, vagy többet. Ha a CoD, vagy a Resident Evil meg tudta csinálni, akkor ez, vagy más miért ne tudná, ha jó game. Ezt a chinatown-os dolgot pedig el lehetne már felejteni. El hiszem hogy nyomott áron adják, de akkor is drága és olyan nagy újdonságot nem mutat fel a GTA 1-2-höz képest (kvázi semmit).

@D1Rect Ezt már át, illetve túl éltem Doom3 alatt, természetesen sötét szobában. ;]

@#16 Ezeket a full fekete pályarészeket, lehet világosítani mod-al. Remélem a negyedik résznél nem lesznek ilyen butítások, csak hogy minél több gépen tudjon futni a játék.

[ Szerkesztve ]

(#18) Nunder válasza D1Rect (#10) üzenetére


Nunder
őstag

Húgom tegnap F.E.A.R alatt eljátszotta. Majdnem leborultam a székről ijedtemben. De utána jobban ráfázott mint én ;]

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#19) D1Rect válasza copin (#17) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem Doom2 alatt már megvolt. :P
Kedves édesanyám, még anno, bejött a szobába és megfogta a vállam.
Vicces volt nagyon. :D

(#20) copass válasza D1Rect (#19) üzenetére


copass
veterán

dettó. fear2 koncentrálok meg félek is már a sulispályán,egyszercsak bnőm megfogta a vállam, hát megállt a szívem majdnem! :D
de volt revans,mert amikor wc-re ment, nem volt az ajtón ez a szellőzőrács csak a nyílás, azon keresztül megfogtam a lábát! :) hát majdnem belesett a wc-be, nagyon megijedt szegény!:)
van amit nem lehet kihagyni!:)

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#21) tdd587 válasza copass (#20) üzenetére


tdd587
őstag

Ezt nekem simán fórumozás során is sikerült elérni. Egy laptoppal egy hangfal előtt lekuporodva a sötétben a halálos frász jött rám, pedig nem akart rosszat, csak nem hallottam, hogy jön...

A FEAR 1-nek is megvolt a maga hangulata, az biztos. Jól adagolták Almát, mindig akkor bukkant fel hirtelen, amikor nem számított rá az ember. Mint itt is.

A másodiknak csak a demóját toltam végig, az nagyon parás volt, nagyon profi hanghatásokkal, tényleg rémisztő atmoszférával. Nem tudom a teljes játék milyen, érdemes vele foglalkozni?

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#22) copin válasza D1Rect (#19) üzenetére


copin
őstag

A D2 nem para. ;]

(#23) D1Rect válasza copass (#20) üzenetére


D1Rect
félisten

Ú de sunyi vagy. :DDD
Az én párom attól is megijedt amikor egyszerűen bevittem hozzá a 2 hetes kislányunkat a fürdőbe.

(#22) copin: amikor kijött az volt.

[ Szerkesztve ]

(#24) 7600 GS


7600 GS
addikt

És most ezzel azthiszik, hogy 16 évesek nem fogják megvenni a játékot? :F Marhaság. Én is simán megvettem a GTA IV-et még csak csúnyán se néztek rám. Pedig csak 14 vagyok, de érdekes, nem lettem agresszív.

(#25) D1Rect válasza 7600 GS (#24) üzenetére


D1Rect
félisten

De ezt itt Magyarország. 14 évesen még a piát is kiadják neked nem egy szoftvert.

(#26) PuMbA válasza D1Rect (#25) üzenetére


PuMbA
titán

Angliában amikor vettem egy PC Gamer magazint rajta volt a 18-as figyelmeztetés és a pénztárnál elkérték a személyim. Itthon ehhez képest semmi sincs.

[ Szerkesztve ]

(#27) copass válasza tdd587 (#21) üzenetére


copass
veterán

határozottan igen, a f.e.a.r. 2 kötelező darab.
nagyon jól összevan rakva és természetesen úgyanúgy befosol tőle mint a fear1-ben, ha nem jobban.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#28) tdd587 válasza copass (#27) üzenetére


tdd587
őstag

Akkor gondoltam, hogy mégis kihagyom, amikor valami mech warrior-os döggel kellett írtani. Most őszintén: ki fél egy olyan dögben bármitől is? Az még Almát is lekaszálná...

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#29) copass válasza tdd587 (#28) üzenetére


copass
veterán

a mecha király, lehet írtani, de nem az dominál.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#30) tdd587 válasza copass (#29) üzenetére


tdd587
őstag

Akkor jó. Reméltem, hogy a f*sás dominál még mindig, meg a kicsi Alma...

Kár, hogy még 5e fölött van mindig. Az eredeti viszont már csak egy ezres...

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#31) 7600 GS válasza D1Rect (#25) üzenetére


7600 GS
addikt

Áhh, isten vagy! :R :R Ezt nem is tudtam! :DDD :)) ;) ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.