Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) guga


guga
Közösségépítő

Wolverine! A beilleszkedés automatikus, lelkem mélyén mindig is falusi voltam :D

Bagoly! Látom kiverte a biztosítékot rendesen :D Attól függ mit vesz észre az ember. Egyik rokonomat sétálni vitem, megállt, szétvetette hebrencsen a lábát, aztán megkérdezte, hogy mit nézzek ezeken a girbe-gurba fákon he?
Bánk nem egy utcás falu, Bánk az a hely, amiről mindig is álmodtam, ahová mindig is vágytam, persze, hogy rajongok érte. Van, akinek az autója, vagy a számítógépe a szíve csücske és arról áradozik. Nekem ez a hely az, az itt élő emberekkel együtt.

szumo! Addig, amíg az ember fiatal, tervei vannak, a megvalósításhoz és tapasztalatszerzéshez jó a főváros. Nekem is csak erre volt jó, de már van családom, 95%-osan elértem, amit szerettem volna.

KillHates! Ne magyarázkodj ázze, legyen csak nyugodtan lelkiismeret furdalásod, élvezem :DDD havonta 1-2 alkalommal megkapom, hogy magyarosítsam a nevem, idestova 20 éve hallgatom :D

eddie17! Szerintem a válaszommal nem tudnám a "majdnem" végkifejletét elősegíteni :DDD

CimbiX! Nagyon hosszú a privid :D majd később válaszolok rá, most jöttem haza, éhes vagyok, fürödni kék. Hétvégén itthon leszek, átolvasom s reaga :D

Vamp! Készül, a Beparipa az könyv lesz, én is szeretném :Y :D

hoffman! thx

[ Szerkesztve ]

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.