Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Várható volt. Mondjuk utóbbi időben többször is fillérekért hozzá lehetett jutni, csak ugye a szállítás volt kicsit borsos.

Valve meg mozgolódhatna már kicsit, a pár hete kiszivárgott VR eszközükről meg a pletykált Half-Life VR-ról kérnénk valami hivatalos infót.

[link]

Live-Die-Respawn

(#2) Jesus_Shaves válasza oriic (#1) üzenetére


Jesus_Shaves
aktív tag

A szállítással semmi baj nem lett volna, ha lehetett volna egyszerre többet venni. Ismerősökkel rendeltünk volna, de így esélytelen volt.

(#3) lajthabalazs válasza Jesus_Shaves (#2) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Én begyűjtöttem hármat, sajnos használni még nem sikerült, mert a házban még mindig nincs rendes hálózati lefedettség.

(#4) Ligend


Ligend
tag

Közel 2 éve, a karácsonyi leárazáskor vettem Steam Link-et és Controller-t. Az utóbbit nagyon ritkán használom, de a Link gyakran tesz jó szolgálatot. Nekem eddig stabilabb és megbízhatóbb volt, mint az Androidos app vagy a Moonlight.

Az ostobaság ellen az istenek is hiába hadakoznak.

(#5) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Gratulálok. Azt valami nagyokos ott el tudja nekem magyarázni, hogy helyettesíti az app a Linket tévén??? Hacsak nem androidos a tévé, fogalmam sincs.

OK, a számítógép képe eljut a telefonig/táblagépig az appra. Hogyan tovább? Meg aztán a telefont nyúzzam egy-egy több órás gaming sessionnel?

Még szerencse, hogy vettem egy linket jó régen. Már csak azért kell imádkozni, hogy soha ne hibásodjon meg. Elmehetnek a francba.

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#6) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Neee! :O Miért??

Áldom az eszem, hogy a nyári vásárkor beszereztem egyet! A szállítással így kb. 12 Euró lett, de még így is jócskán megérte. Szerintem az egyik legjobb játék streaming eszköz, főleg az egyszerűségét és az árát figyelembe véve. Ez nem volt szép tőled, Valve.

(#5) Tomy Yayo Nekem is pontosan ez jutott eszembe. Nekünk pl. LG TV van otthon, azon mit kezdenék az Appal?

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#7) a2d2


a2d2
addikt

Én kipróbáltam egy android boxon keresztül az appot. 1000-es LAN-on keresztül is iszonyatos volt az inputlag.
Gyakorlatilag egy vezeték nélküli BT kontroller jelét kellett átküldeni a gépnek, az meg visszaküldte hozzá a képet (ami még ráadásul le is volt butítva). Mondjuk csak a PinballFX-et próbáltam ahol pont nagyon fontos a megfelelő válaszidő.
Mindenesetre ezek után kihagytam a steamlink vásárlást.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#8) 8zabi válasza Tomy Yayo (#5) üzenetére


8zabi
őstag

a tavalyi és idei (MU-NU széria) Samsung tévékre már van SteamLink app, a régebbieket nem tudom

(#9) Hopkins95 válasza a2d2 (#7) üzenetére


Hopkins95
addikt

Bánhatod :K Én először konkrétan Dark Souls 3-mal próbáltam a Steamlinket(LANon), s semmivel nincs nagyobb input lagom, mint a Playstation 4 konzolomon, sőt...az FPS különbség miatt sokkal jobb játszani a Steamlinken keresztül vele.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#10) #07746304


#07746304
törölt tag

90%-os kedvezményben vettem... jó vétel volt :)

(#11) dvd24 válasza Tomy Yayo (#5) üzenetére


dvd24
senior tag

Például veszel egy ilyet, és telepíted rá az appot, máris menni fog a nem okos tévén is :)

(#12) Taker1


Taker1
csendes tag

Aaaand it's gone.

"The supply of physical Steam Link hardware devices is sold out."

http://www.instagram.com/takeronegraffiti

(#13) IntelKiller7 válasza Jesus_Shaves (#2) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Nyáron konzolokszervizénél kb 3k volt darabja. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14) berVi


berVi
senior tag

Vicces, hogy mennyire mashogy adnak elo dolgokat a kulonbozo portalok. Neowinen pl:

To no one's surprise, Valve's Steam Link hardware is going away

(#15) haxiboy


haxiboy
veterán

Android TV-re is van?

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#16) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Jó kis cucc, először semmi hasznát nem láttam, de mikor a PC átköltözött egy másik szobába, azóta nagy szolgálatot tesz! 2 Eurós vétel volt a nyáron. :)

plus ça change, plus c'est la même chose

(#17) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Nálam ez a Steam Link kimaradt, de nem is értem, mivel tud többet, mint egy HDMI kábel? Én legalábbis úgy oldottam meg, hogy egy 7,5m-es kábel köti össze a tévét a PC-vel, aztán kész, azon megy a kép / hang, nem kell oda-vissza küldözgetni semmit.

Kb. annyi esélye lehetett, mint a saját márkás gépeiknek. De látom, azért még akciósan kiszórták a készletet, hogy aztán bejelentsék, szevasztok. Kedves húzás :(((

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#18) hegegabi80


hegegabi80
addikt

Nem is tudtam, hogy ilyen létezik, pedig nagyon jó. Épp most kezdtem elgondolkodni rajta, hogyan kellene a pc-vel játszani a nappaliban. Be lehet még ezt valahonnan gyorsba szerezni? Nem hiszem, hogy az app menne a tévén.

(#19) Cathfaern válasza Dark Archon (#17) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ennek akkor van előnye, hogy ha nem egy szobában van a TV és a PC. Nyilván ha egy szobában van a kettő, akkor egyszerűbb egy kábellel összekötni.

(#20) GreatL


GreatL
őstag

Nem ér semmit... késést okoz. Ráadásul 4K-t sem tud. Marad az 5 méteres hdmi drót, gép a TV mellett. Másik szoba nem alternatíva, bármi más költözhet, a számítógép marad ahol van és kész.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#21) LilProphet90 válasza haxiboy (#15) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Van.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#22) lajthabalazs válasza GreatL (#20) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Nem mindenki engedheti meg magának, hogy a nappaliban és a dolgozószobában is fenntartson egy korszerű számítógépet, vagy hogy behúzzon a falba 20m HDMI kábelt. Egy kis casual játékhoz a késleltetés vezetéken nem olyan vészes. WiFi-n más a helyzet, úgyhogy a projektoros játék egyelőre kizárva.

(#23) Hopkins95 válasza Dark Archon (#17) üzenetére


Hopkins95
addikt

Oké, de a kontroller input átvitelét hogy oldod meg? Ha egy szobában van a számítógép és a TV ez nem gond, de mi van, ha az emeleten a számítógép, lent a TV és egy lépcsőház választja el a kettőt? Nálunk ugyanis ez a helyzet és a falban a TV-től az emeletre haladó LAN kábel ezt a Steamlinkkel maradéktalanul megoldja.

A Steam Machine azért volt egy kudarc, mert a Valve több féle hardverrel szerelt Steam gépet dobott piacra ahelyett, hogy egy darab hardvert dobtak volna ki, mint a konzoloknál. Ez zűrzavart okozott és a célközönség nem tudta, hogy mi a különbség az egyik és másik között...

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#24) Ragnar_ válasza oriic (#1) üzenetére


Ragnar_
addikt

"Valve meg mozgolódhatna már kicsit, a pár hete kiszivárgott VR eszközükről meg a pletykált Half-Life VR-ról kérnénk valami hivatalos infót."

Half Life theme flipper VR-al, az az újítás benne, hogy tök olyan, mintha bemennél egy játékterembe, Alyx a pénztáros, tőle lehet (real pénzért természetesen) tokent venni, és ha elég magas pontszámot érsz el, CSGO item kupont nyersz ami azt jelenti, hogy vehetsz pl. párducmintás AK-t féláron ;]

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#25) hegegabi80 válasza lajthabalazs (#22) üzenetére


hegegabi80
addikt

Pláne, hogy azért szerintem a 20m hdmi kábeles megoldás sem az igazi, vagy max veszett drága kábellel.

(#26) s:zozo


s:zozo
aktív tag

Sajnálom, én is egy hatalmas akció révén jutottam hozzá. Kis szobában használom. Vezetékes kapcsolattal megbízható.

(#27) AxBattler


AxBattler
félisten

Kár érte, tényleg hasznos eszköz volt. :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#28) Redneck


Redneck
veterán

Kár érte, hasznos kis doboz volt, sokaknak jól jött. :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#29) Vektast


Vektast
aktív tag

Tegnap $2.5-ért árulta a steam, hogy kisöpörje a készletet én vettem 2-öt :D
[link]

[ Szerkesztve ]

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#30) motox002


motox002
csendes tag

Aki akart, az már vett egyet, aki nem tudott róla, annak nem is hiányzik. :)
Emeletről powerline adapterrel jön le a "vezetékes" hálózat, tudja az 5.1 hang kimenetet stb... Hibátlan kis kütyü.

(#31) gordonfreemN válasza Hopkins95 (#6) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Ez nem volt szép tőled, Valve.
Nem az első és nem is az utolsó húzása Newel-nek...

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#32) Redneck válasza motox002 (#30) üzenetére


Redneck
veterán

Attól mert nem tudott róla, még lehet hiányzik neki. Vagy mert még nem nézett utána, vagy olyan helyen lakik ahol nem kell. Nekem sincs, eddig nem kellett, de ha nagyobb házba/lakásba költöznék, lehet jól jönne. :U

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#33) hegegabi80 válasza Vektast (#29) üzenetére


hegegabi80
addikt

Bakker annyiért én is vettem volna pár darabot az tuti. Hogy én erről miért nem tudtam hamarabb? Pedig nagyon jó kis hasznos kütyü. :W

(#34) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Egyébként egy random Androidos kütyü, legyen akár TV vagy htpc, tud olyan alacsony késleltetést biztosítani az app-pal, mint az önálló hardver? Mert lényegében ez volt a fő előnye az egésznek, hogy még WiFi-n keresztül is teljesen vállalható sebességre volt képes, szemben mondjuk egy Chromecast-tel.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#35) Tidus válasza Hopkins95 (#6) üzenetére


Tidus
addikt

Én is LG TV-n használom a Steam Link-et. Teljesen jó, mint a pc-n.
Na de androidos tv-n, erre kíváncsi leszek.
Amúgy a kontrollerrel mi lehet a tervük?

(#36) lajthabalazs válasza Tidus (#35) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

A kontroller szerintem az egyik legjobb a piacon, gondolom nem a Valve gyártja, supportálni nem nagyon kell, úgyhogy én remélem maradni fog.

(#37) Tomy Yayo válasza dvd24 (#11) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Tapasztalatból? Ennél jobb android boxom van (3+32GB-os, de a proci az pont ugyanez, szóval...), este kipróbálom, de már írta itt fentebb valaki, hogy boxon szörnyű a lag, illetve azt nem tudom még, hogy fogja szeretni az Xbox kontrollert. A Steam Link nagy barátja. Meglátjuk, mondta a vak is. Ettől függetlenül továbbra is sz*rjanak sünt.

Ja, másik nagyszerű ötlete volt valakinek, hogy vegyek Samu vagy Sony tévét. Gratulálok, zseniális. Ezért nem fogok új/másik tévét venni.

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#38) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Ezért tényleg kár volt, a legjobb cél eszköz az adott feladatra.

(#39) Dark Archon válasza Cathfaern (#19) üzenetére


Dark Archon
addikt

Nem egy szobában van nekem se. De feltalálták az ütvefúrót, fúrtam egy lyukat a sarokba és kész :) Ok, egy albérletben mondjuk ennek nem feltétlenül örülnének.

Hopkins95: XBOX360 vezeték nélküli kontrollerem van, de szerintem másnak sem okoz gondot 5-10m. Emelet már neccesebb, nyilván függ minden az elrendezéstől.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.