Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Qualcomm?

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#2) Cythyel válasza E.Kaufmann (#1) üzenetére


Cythyel
senior tag

nem tartom kizártnak, mivel egyedi tervezésűek az arm magjaik, plusz a gpu is, így könnyebben testre tudnák szabni egyedi igényekhez is, mint amit az intel csinált ezzel a soc-al kapcsolatosan is, másik még a samsung lehetne a szintén egyedi tervezésű exynos magjaival

(#3) Feruendios válasza Cythyel (#2) üzenetére


Feruendios
aktív tag

Igazából bármi jobb mint az Intel, mobil platformjai.

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#4) Cythyel válasza Feruendios (#3) üzenetére


Cythyel
senior tag

ez is igaz... ahogy én látom ezeket a spec területeket, sima arm magok skálázva nem lennének elegek fogyasztás/teljesítmény arányban, ezért is lehetséges 2 gyártó a qualcomm és a samsung

(#5) troviko válasza E.Kaufmann (#1) üzenetére


troviko
senior tag

Nekem is ez volt az első gondolatom.

https://www.oldtech.hu/

(#6) Lacc válasza E.Kaufmann (#1) üzenetére


Lacc
aktív tag

Nem hiszem, de talan lehetsges.
Inkabb az Apollo Lake, Gemini Lake termekcsaladra tippelek (Xeon Phi varians is). Bar van 1 ev minden gyarto szamara :).
Azert is inkabb az Intel mellett szol a dolog, mert a Cherry Trail ami most van abban:
- gesztus felismero rendszer
- wire-free szamitas
- wi-di streaming
- 3D rendereles - sok-sok metainformacioval
(Ezert is hivjak ezt HPU-nak, ez pedig vagy egy GPU vagy VPU alapra epulhet, es VPU-ban inkabb az Intelnel az elony)

Ez nem egy ilyen feladatra fejlesztett Intel Atom. Szerintem a fenti fejlesztesek (vagy ugyanilyen feature) mindenkepp kellenek a Microsoftnak a Hololenshez.

[ Szerkesztve ]

(#7) Envo_


Envo_
aktív tag

Threadripper kéne bele minimum ;]

(#8) opr


opr
veterán

Van egy kis hiba a cikkben:
"és ezeket október végéig teljesítik is azokat."

A ket alahuzott kozul az egyik nem kell oda. :)

En is arra tippelek, mint a kollegak fentebb, hogy nem lesz dobva a hololens, max kapni fog egy kovetkezo verziot, masik procival. Valahogy kizartnak tartom, hogy feladna az MS az AR-t pont most. :K

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#9) Envo_ válasza opr (#8) üzenetére


Envo_
aktív tag

Egyébként ezt MR-nek hívják mint Mixed Reality

(#10) opr válasza Envo_ (#9) üzenetére


opr
veterán

Jogos. :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#11) Komplikato válasza opr (#8) üzenetére


Komplikato
veterán

Pláne mert arra épül a Windows VR, a most tucat gyártó által kiadott AR/VR/MR headsetek, bármennyire fapadosak és az egészet felvezető szeptemberi Windows 10 frissítés.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.