Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Itt a második rész, nagyon jó idézettel, és tényleg, a történelem ismétli önmagát :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2) pockhome válasza kraftxld (#1) üzenetére


pockhome
senior tag

...és tényleg. :(

Nagyon szomorú helyzet, szerencsésnek mondhatom magam ugyanis én egy világcégnél dolgozok itthon Budán, mégsem érzem azt a jólétet, amit a fizetésem biztosít. Mert a rendszer úgy rossz, ahogy van. Megadóztatnak mindent, jövőre csökkentik a cafatériát is, mert hogy nincs rá keret. (Tudtommal a cég adja, az állam csak rábólint.)
Valahol azt olvastam, aki ki akar menni, '18 előtt tegye, mert lehet utána nem lesz rá lehetőség.
Ellehetetlenítik az életet. A családnak van egy lakása, panel. felvettük rá a CHF hitelt, ~250Ft-os árfolyamon (2009-ben), most 309-cel törlesztjük. A poén, amit én most tudtam meg, hogy forintosítani akarnak mindent. (még ha meg is kérdeztek volna valakit, hogy jó-e ez az átlag embernek, mert természetesen nem minden esetben).

Szó mi szó, a viccesen, szűkebb körben használt //deport kifejezés pont ide illik, meg az összes hasonló témájú poszthoz. :(

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#3) L4mie válasza kraftxld (#1) üzenetére


L4mie
veterán

Csak egyetérteni tudok :S

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.