Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) Giovan! válasza dutrás (#30) üzenetére


Giovan!
addikt

Mivel lenne jobb ha az erccson vagy a nokia kerülne monopolhelyzetbe. Akkor meg ők uralnák a világot.

Lehet lemaradtam valamiről, de az általad említett két cég ha jól tudom a piacról kénytelen megélni, a működésükbe nem szólhat bele egy terjeszkedő diktatúra.

#28) xZer0kidx:
Ha a mobiltelefon nagyobb nemzetbiztonsági kockázatot rejt mint a 4G/5G hálózat akkor Trump valóban jól csinálta, mert ahogy olvasom a Huawei nagy szeletet kap az eu-s hálózatok kiépítéséből.

Az már azon EU-s országok ostobaságának eredménye, akik kizárólag a huawei-el fejlesztetnek, és az amerikai tanácsok ellenére továbbra is csak a zsebükre gondolnak, és nem számolnak a biztonsági kockázatokkal. Ez ellen az USA annyit tehet, hogy megpróbálja teljesen ellehetetleníteni a huaweit, hátha az tönkremegy és ezáltal felhagy az európai terveivel is, esetleg a nyomás hatására a hálózati szektorról mond le. Ez eltarthat egy ideig, én mindenesetre bizakodó vagyok :)

A cikk a huawei állapotával foglalkozik, ebbe a hálózati szektor is beletartozik, a cikk is foglalkozik vele érintőlegesen, háttérhatalomról pedig senki sem beszélt eddig a topikban.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.