Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) janeszgol válasza 7Heads Drago (#150) üzenetére


janeszgol
félisten

Én több tucat játékot megvettem, szerintem a fél százat is meghaladja. Természetesen ezeket nem venném meg újra, de új játékok lehetnek majd. Akár olyanok is, amik a Playben nem lesznek. Dörzsölöm a tenyerem. :)

(#152) #88470784 válasza janeszgol (#151) üzenetére


#88470784
törölt tag

Hát ha szeretnének vásárlókat magukhoz csábítani tuti lesznek akciós, ingyenes stb programok, játékok amivel hathanak a fiatalokra.
Ez.mondjuk a vásárlóknak jó ha lesz tényleges verseny.

(#153) 7Heads Drago válasza janeszgol (#151) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Hát én sokat jászom/játszottam, de a telora eszembe se jutna venni egyet se.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#154) Giovan! válasza 7Heads Drago (#150) üzenetére


Giovan!
addikt

Ez csak az én véleményem, de szerintem 15-20k értékű appnak jobban odanéz az ember, mint az új telónak, hiszen a vasat cserélni kell pár évente, de azokat az appokat már megvette egyszer, minek fizetne értük még egyszer pusztán azért, hogy huawei telót használhasson?
A fő probléma az, hogy én nem látom a meggyőző érvet, ami a huawei appstore-ja mellett szólna a google-ével szemben.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#155) Lami66 válasza Giovan! (#154) üzenetére


Lami66
őstag

Mi történik most? Egy több mint tíz éve folyamatosan faragott és világszerte elterjedt mobil rendszer alapelemeiről kiderült, hogy nem free, noha eddig igyekeztek ezt sugalmazni, azért is terjedt el ennyire. A világ elhitte és elfogadta, használta, nem is igazán igyekeztek alternatívát csinálni. Aztán jött a pofáraesés, és most kényszerből, azonnal kell valamit összedobni a gugli rendszere ellen. Lehetőleg olyat, amiben van hosszabb távú, összetett fejlődési lehetőség, és nincs benne újabb gugli aknához hasonló buktató . Én nem neheztelek rájuk amiért FÉL év után ennyire jutottak egy 12 éve létező egyeduralkodó rendszerrel szemben. És az természetes, hogy aki 77 lánccal odakötötte magát a guglihoz, az nem fog váltani, egy épp most készülő, formálódó alternatívára. De nem mindenki ilyen.

(#156) Schuler888 válasza Lami66 (#155) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Én nem neheztelek rájuk amiért FÉL év után ennyire jutottak egy 12 éve létező egyeduralkodó rendszerrel szemben."
Te tenyleg ennyire nem vagy kepben? Ugyanazt az alaprendszert hasznaljak, ami 12 eve letezik, csak a google kivonta belole a GMS-t es most ezeket probaljak alapszinten potolni, egyelore vitathato sikerrel..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#157) Giovan! válasza Lami66 (#155) üzenetére


Giovan!
addikt

Ez is android, ahogy a kolléga is említette, rendszerváltás tehát nem történt. A szolgáltatásokat illetően a Google azt csinál a sajátjaival ami akar (persze csak a törvények adta keretek között), elvégre az ő tulajdonában vannak. Tehát senki sem vert át senkit, az android most is nyílt forráskódú.

A másik meg, ez a hozzászólás sem adott magyarázatot arra, hogy miért érné meg randomjózsinak a Huawei androidját választani a Google androidja helyett, ahol most érhető el minden a Storeban, nem 6 év múlva lesz az szerencsés csillagállás esetén.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#158) Lami66 válasza Giovan! (#157) üzenetére


Lami66
őstag

Mobil rendszer (android) alapeleme (gms)
Randomjózsi azt csinál amit akar. Senki nem mondta neki, hogy álljon át hms-re. Akinek baja van a hms-el, az kerülje el.
Aki kíváncsi rá, az kipróbálja, és annak nem kell 6 évet várni.

(#159) Ricardo


Ricardo
félisten

Ki tudja mit hoz a jövő. Trump bácsi most az Eu-val kezdett izmozni. Mert az kizsigereli az USA- t.

(#160) 7Heads Drago válasza Giovan! (#154) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Számomra erősen kétséges, hogy bárki fel tudna nekem olyan appot mutatni ami nekem annyit megérne.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#161) Giovan! válasza 7Heads Drago (#160) üzenetére


Giovan!
addikt

Nem egyetlen appról van szó. 15-20 megvett app már kb. átlagosnak tekinthető. Én vagy 2 éve használok iOS-t, nem vagyok túl költekezős ezen a téren, de ennyi fizetős appom már nekem is van (bár egy részüket akciók idején szereztem be, attól még ha rendszert váltanék azokat is teljes áron kellene megvennem).

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#162) Ricardo


Ricardo
félisten

Az eddigi szankciók nem ütöttek akkorát, mint szerették volna, jön a további szigorítás. [link]

(#163) #88470784


#88470784
törölt tag

Érzékeny területen puhítja Kína Trumpot
[link]

(#164) Lami66 válasza Ricardo (#162) üzenetére


Lami66
őstag

Szokták mondani a történelem megismétli önmagát:
Truman/McCarthy > Rosenberg/Oroszok
Trump/Pompeló > Huawei/Kína

(#165) Ricardo


Ricardo
félisten
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.