Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Kiutak

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Látom, senki nem akar megszólalni. Akkor kezdem én.

Jó volt olvasni írásod, köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Heva válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Heva
újonc

Köszönöm, szépen! Már alig bírtam kivárni, hogy valaki véleményt nyilvánítson...

(#3) Vakegérke válasza Heva (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne köszönd, nincs miért. :N

Már délelőtt olvastalak, de kotnyeles lévén úgy voltam vele, hogy nem nyitom meg a sort, meghagyom másnak. Ám ahogy az idő múlt, lestem írásod, és mivel sehol senki, akkor majd én. :)

Hány letöltésnél tartasz?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) exabit


exabit
tag

Szépen, igényesen fogalmazol, de ettől még olvashatatlan marad. :U

(#5) Heva válasza Vakegérke (#3) üzenetére


Heva
újonc

600 körül

(#6) gaborbol válasza exabit (#4) üzenetére


gaborbol
őstag

Nekem tetszett, szerintem egesz jo. Rovid hozzaszolasod "savanyu a szollo" erzest keltette bennem, johetne valami bovebb magyarazat, esetleg sajat mu.

[ Szerkesztve ]

(#7) kzoard válasza gaborbol (#6) üzenetére


kzoard
csendes tag

Nekem is tetszett, de igazat kell adnom exabitnek. A rengeteg, hibás helyen lévő vesszőtől kezdve a félig befejezett mondatokig sok minden zavarja a gyors és szövegtől elvonatkoztató olvasást.

(#8) Vakegérke válasza kzoard (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Van némi igazad, de a tartalom megér annyit, hogy elolvassuk. Ez a szerző első írása, gondolom, hogy a következőknél már jobban odafigyel.

Heva: Mit akarsz, egész jó eredmény. Lesz ez még több is. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) gaborbol válasza kzoard (#7) üzenetére


gaborbol
őstag

Ne haragudj, de nehez figyelembe vennem valakinek a hozzaszolasat aki itt van 750 napja es nincs 50 hozzaszolasa, viszont amikor hozzaszol az egybol negativ hangvetelu.

Annyi iras szuletett mar itt annyi embertol, es egy sem volt eleg erdekes, hogy hozzaszolj csak ugy mint exabit? Erdekes.

Toled is szivesen olvasnek valami sajat muvet.

(#10) saja


saja
tag

Szép, választékos, némi helyesírási és központozási hibával. Akinek nem tetszik, másolja át Word-be vagy más szövegszerkesztőbe és javítsa ki az elírásokat.

Én várom a folytatást, aminek a tartalma, külalakja az itt leírtak hatására is változhat. Remélhetőleg valamiféle pozitív irányba. Azért ne menjen át sci-fi-be.
Amiben sárkány van az mindig érdekel.

Elvonatkoztatva pedig lehet a tükörképe egy valós, lokális vagy globális eseménynek is.

keep calm and code erlang

(#11) Thunderzolee

Úgy látszik Heva írása megihlette az internet sötét bugyraiban tanyázó, ritkán aktív trollokat is.. :D

Am nekem bejött, elsőre pár manga képregény jutott eszembe róla.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#12) kzoard válasza gaborbol (#9) üzenetére


kzoard
csendes tag

LOL. Csak megpróbáltam megmagyarázni azt, amit más lusta volt, erre egyből nekiesnek az embernek. A személyeskedésed nem fog meghatni.
Előbb víz és kenyér legyen az asztalomon, aztán ráérek billentyűzetet fogni.

Honnan jött a cím?

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Kiutak
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.