Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #98880768


#98880768
törölt tag

"Érdemes ugyanakkor megjegyezni, hogy az eredményekért nem az okostelefonos szegmens felel, sőt" fú, de meglepő :D

(#2) Tengri válasza #98880768 (#1) üzenetére


Tengri
senior tag

Azért én megtapogatnék egy V30S ThinQ-et :)

"Van olyan döntés, aminek az ára örökké tart." (Janne Teller)

(#3) Aprósólyom válasza #98880768 (#1) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Érdemes elgondolkodniuk, hogy miért van így, ugyanis én kreativitásban nem látok hiányt az LG-nél. Mindig is voltak jó és egyedi megoldásaik, amik kiemelték a mezőnyből. Az hogy nem megy jól, azért a stratégiai vezetők felelősek, nem a mérnökeik. ...de hát a családtag, az családtag. Legalább is, ahogy innen távolról informálódunk, a Dél-koreiai nagy cégek már csak ilyenek. :)

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#4) #98880768 válasza Tengri (#2) üzenetére


#98880768
törölt tag

Ja, azt én is! :K Nincs sok baj a V30al, csak az a kamera... és ha tényleg fejlődött jó lehet az (300 ezerért ;] )

(#5) jacis


jacis
nagyúr

LG OLED TV-m van és tényleg nagyon rendben van. Nem is csoda, hogy jól fogy.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6) stemplar07 válasza jacis (#5) üzenetére


stemplar07
őstag

:Y Ez így van ..az Oledek igen ..

DE az LG LED tvékkel azokkal vannak ,,(nem)kicsi,, gondok... :(

(#7) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Igazán gratulálok nekik. Főleg, mert első és utolsó LG telefonom nyúzom. Ilyen mindenek alatti supportot rég tapasztaltam, pedig volt már pár kínaim is, még a hőskorban és ők aztán nem vacakoltak, ha hanyag frissítésről van szó :(((

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#8) vzsryl válasza stemplar07 (#6) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Én meg vagyok elégedve az IPS panelessel, ráadásul agyonveri a szintén LG, IPS paneles monitoromat, szóval gondolkozom, hogy leváltsam a monitort, és vegyek egy 4K-s TV-t a helyére.:)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#9) Tengri válasza #98880768 (#4) üzenetére


Tengri
senior tag

Annál azért jóval olcsóbban is be lehet szerezni...LG V30

"Van olyan döntés, aminek az ára örökké tart." (Janne Teller)

(#10) #98880768 válasza Tengri (#9) üzenetére


#98880768
törölt tag

Hivatalos Magyarországi árára gondoltam, egyébként igaz. :)

(#11) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Remélem lesz tabletjük is ThinQpad néven. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.