Hirdetés

2021. október 26., kedd

Gyorskeresés

Legfrissebb anyagok

(#1) Magoold

Magoold
veterán

A világ alsó fertálya jutott nekem! És hiába nyalom tisztára, mindig a fejemre szarik!

(#2) sutyerák007

sutyerák007
senior tag

olyan akció nincs hogy ha megveszem mindkét játékot akkor rendes áron megvehetem a kártyát? :DDD

(#3) Anachronix

Anachronix
junior tag

Mindhárman örülni fognak!

Fill my dreams with flakes of snow

(#4) Bandit79 válasza sutyerák007 (#2) üzenetére

Bandit79
aktív tag

Igen kicsit vihar a biliben ajándék ez :) , ezeknél a vga áraknál könnyen el lehet bartelozni pár játékot. :D
600k-nál már észre sem veszi az ember ,hogy 620-ért veszi meg benne van a game ára is ;]
Uúúúúú megint rosszul lettem, hogy hosszú hónapok óta ránéztem az árlistákra.. kövezzen mindenki akinek ilyen szintű vga-i vannak, de nem normális aki tunkolja a pénzt beléjük.
Komolyan kiadtok ennyi pénzt ezekért a hardverekért...

[ Szerkesztve ]

(#5) crossen

crossen
újonc

Menő, a legdrágább kártyájukhoz megkapod azt a breaking bad-es bácsit plus edgy gordon freeman-t. Én valójában nem is ezt a kártyát szerettem volna venni, de ez totálisan meggyőzött. Máris szerzek egyet az alza hatalmas, óriási kínálatából. Remélem a 6600xt-hez az 1993-as doom-ot fogják adni. :DDD

"I digress"

(#6) ScomComputer válasza crossen (#5) üzenetére

ScomComputer
addikt

Úgyvan... :DDD
Lassan egymillás vga-hoz már egy luxus k.-vát is adhatnának,én jobban örülnék neki... :K

[ Szerkesztve ]

(#7) arn

arn
félisten

Ilyen arak mellett swaruhazat mellekelhetnenek.

Epp du voltam becsben egy boltban, teli volt a polc rtx3000el, csak eppen a kutya nem veszi meg annyiert.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#8) Magoold válasza ScomComputer (#6) üzenetére

Magoold
veterán

Többet tudnál játszani vele! ;]

A világ alsó fertálya jutott nekem! És hiába nyalom tisztára, mindig a fejemre szarik!

(#9) ScomComputer válasza Magoold (#8) üzenetére

ScomComputer
addikt

Azt meghiszem,nem sietnék a játékidővel, mindenhová benéznék,amit lehet kilootolnék... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10) LGG555

LGG555
aktív tag

Azért gyerekek az nem az AMD hibája hogy a bányászok felhajtották a kártyák árait a nagykereskedőkkel karöltve.

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, Hiperx 24Gb 3000, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#11) Duck663 válasza LGG555 (#10) üzenetére

Duck663
senior tag

Abban viszont hibás az AMD, hogy hagyja, illetve hogy meg sem próbálja gátolni ezt.

NAVIgre, ez már valami! :) Igen, Win7-et használok, hogy ez büntetés lenne? Nem nagyobb, mint a Win10 önmagában.

(#12) LGG555 válasza Duck663 (#11) üzenetére

LGG555
aktív tag

Mégis hogyan, az Nvidia is próbálta aztán a bányászok 3 nap alatt megkerülték a védelmet, erre már egy egész iparág épül nem kis csávók a garázsban bütykölik a BIOST, a kormányoknak kellene ezt az energiapazarló pénzgyártási őrületet megfékezni de eddig csak Kína tett le valamit az asztalra.

[ Szerkesztve ]

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, Hiperx 24Gb 3000, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#13) Duck663 válasza LGG555 (#12) üzenetére

Duck663
senior tag

Nem tudom hogyan, de legalább próbálnák meg valahogy.

NAVIgre, ez már valami! :) Igen, Win7-et használok, hogy ez büntetés lenne? Nem nagyobb, mint a Win10 önmagában.

(#14) LGG555 válasza Duck663 (#13) üzenetére

LGG555
aktív tag

Lehetetlen és nem is lenne legális, áthágnák a kereskedelmi törvényeket és beperelnék őket, ez a dolog az AMD -n és az Nvidián már rég túlmutat, az Afrikai országokban csak most kezd felfutni a bányászat úgy hogy ez egyhamar nem lesz megállítva, én is érintett vagyok mert jövőre kellene új VGA de nem 600k árban ha lehet, úgyhogy én sem vagyok boldog.

[ Szerkesztve ]

(#15) Pipó válasza LGG555 (#14) üzenetére

Pipó
őstag

Nehogy már egy állam ne deklarálhassa, hogy a területén mi a törvényes fizetőeszköz. Az összes többi csak cserekereskedelem. Én adok neked egy blokkláncdarabot, te meg adsz egy mosógépet cserébe. Az ügyletre nem vonatkozhatnak a kötelező garancia szabályai. Vedd meg így. Ha a kiskereskedelem értelmét végleg kizárnák, az átlagember számára már nem lenne érdekes. Az árfolyam leesne, még a korrupciónak se kellene. Mit lehet ezen perelni, nem lenne betiltva.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#16) Sub-ZeRo válasza LGG555 (#14) üzenetére

Arról nem is beszélve, hogy egy Rx580-as vga, (tudom, nem nagy szám) de 2 éve vettem keresztfiamnak valami 80k-ért... Ma ugyan az 240k... :W
Nem is csúcs kártya tegyük hozzá de 5760x1080-ban a Dirt rally-t kihajtja majdnem full beállítással... :D De na, egy csúcs meg tényleg milla felett van...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#17) Chriss745

Chriss745
csendes tag

Jók ezek az akciók, de én tavaly decemberben vett Ryzenemhez ugyanilyen akcióba még mindig nem jött meg a Far Cry 6 kód. Remélem nem két hónappal a megjelenés után fogom megkapni...

(#18) Duree

Duree
veterán

Milyen kár, hogy ez a kártya nem igazán hozzáférhető, ha meg igen akkor az ára a csillagos ég.

duree54

(#19) Anachronix válasza Sub-ZeRo (#16) üzenetére

Anachronix
junior tag

Tavaly januárban 40-ért vettem itt kibontott de sose használt 570-et :)

(más kérdés, hogy valami bios gyíkja volt)

Fill my dreams with flakes of snow

(#20) ProEvoFan válasza LGG555 (#12) üzenetére

ProEvoFan
nagyúr

Ennek a bányászatnak sosem lesz vége
A videokártyák már nem a játékosoknak készülnek. :( :((

Diablo 2 Resurrected / PSN - ProEvoFan_hun

(#21) ScomComputer válasza ProEvoFan (#20) üzenetére

ScomComputer
addikt

Milyen játékhoz készüljön.....mutass egyet amire azt mondanád,mind grafikailag,mind játékmenetben,hogy ez IGEN...megérte minden másodperce....a mai fostalicska felhozatal 100.-id rókabőr Far cry, meg Assassins,meg sorolhatnám ....egyéb baromságokhoz, battleroyal....minek,az ember manapság már nem muszájból vásárol vga-t(van olyan is 100-ból 2),hanem az e-penish tesztek/bánya miatt,nézd meg vga topikokat....mit látsz....time spy,super position....meg a bánya kinek hogy kapar, mennyi hőfokkal, hú az meleg akkor vizet rá....stb...stb....
A múlt az már elmúlt, soha nem lesz már olyan..... :)

[ Szerkesztve ]

(#22) siposz válasza ScomComputer (#21) üzenetére

siposz
tag

Skyrim, Witcher 3, Dark souls 3, Sekiro (de ennek még az elején járok), senua's sacrifice, doom 2016.

Aztán ha végigtoltam a Sekirot, akkor jöhet a Doom Ethernal. És még az is lehet, hogy életemben először megveszek egy teljes árú játékot, az Elden Ringet.

(#23) ScomComputer válasza siposz (#22) üzenetére

ScomComputer
addikt

Na igen,de ezek már nem mai gamek....meg nem is kell hozzájuk 1millás vga... :D

(#24) ProEvoFan válasza ScomComputer (#23) üzenetére

ProEvoFan
nagyúr

Konzol. :B :K

Diablo 2 Resurrected / PSN - ProEvoFan_hun

(#25) Rabbitf_24 válasza ScomComputer (#9) üzenetére

Rabbitf_24
őstag

Többször újrajátszható, sokfajta befejezési lehetőség ;]

(#26) gejala válasza ScomComputer (#21) üzenetére

gejala
senior tag

"mutass egyet amire azt mondanád,mind grafikailag,mind játékmenetben,hogy ez IGEN...megérte minden másodperce"

Az elmúlt 1 évből:
Resident Evil Village, Yakuza Like a Dragon, Hitman 3. De mondhatnám a most megjelent Life is Strange True Colorst, Tales of Arise-t vagy Deathloopot. Mindegyik 10/10 játék a műfajában.

(#27) ScomComputer válasza gejala (#26) üzenetére

ScomComputer
addikt

De ezekhez sem kell 1 millás vga...meg nem is rókabőr.. :P :D

(#28) siposz válasza ScomComputer (#23) üzenetére

siposz
tag

Az az én saját hülyeségem, hogy szeretek 3+ éves játékokkal játszani. Kijött az összes bugfix, megírtak minden MODot ami kell a játékhoz, gyengébb VGA is simán viszi, egybe az összes kiegészítővel is negyedáron van mint megejelenéskor...

De tutira jól fogok szórakozni 2024-25ben, a mostaninál kettővel újabb VGA generációval az idei játékokon. Például a Cyberpunkkal, full grafikán RTX on.

Szóval oda akarok kilyukadni, hogy de igen, folyamatosan jönnek új játékok, amik jók, és baromira megérik a pénzt.

(#29) ScomComputer válasza siposz (#28) üzenetére

ScomComputer
addikt

Nem hülyeség, akkor legalább még volt valami......de ez a CP2077 is még mindig egy bughalmaz,sose lesz kész.... [link](lebegő autó,stb...) :D
A másik meg a Crysis Remastered,meg ne vegyétek,most jött ki a steam-en,egy régi engine pár effektel..f@s az egész.... [link] :P

[ Szerkesztve ]

(#30) zseko válasza gejala (#26) üzenetére

zseko
veterán

Ezzel a listával csak egy gond van. Az hogy szerinted. Mármint úgy értem, nincs azzal semmi gondom hogy neked bejönnek, de ez szubjektív lista, engem viszont annyira sem izgatnak fel, hogy még a virágbolti verzióhoz is sajnálnám az időt, a netet és a tárhelyet, nem hogy akár egy dollárt is adnék értük, a Life is Strange kivételével. Ezek nekem ilyen 2/10 - 3/10-es játékok. Vagy aki a stratégiai, vagy építgetős játékokért van oda, az is azt mondaná erre hogy 'mehh'...

(#31) b. válasza ScomComputer (#21) üzenetére

b.
nagyúr

Kinek mi. vagyunk páran akiknek a Cyberpunk nem okozott divatcsalódást hanem a kedvenc játékunk lett. Szerintem az egyik legjobb játék volt az utóbbi 1-2 évben. Pc-n most játszom 3x végig.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#32) Stormbird válasza sutyerák007 (#2) üzenetére

Stormbird
tag

Jobbat tudok, megveszem a két játékot és mellé adják a kártyát😆

(#33) Stormbird válasza ScomComputer (#29) üzenetére

Stormbird
tag

Nem bírják kimondani hogy igazad van! Az a fránya ego cserébe a sok hulladékra meg 10/10🥲

(#34) arn válasza siposz (#28) üzenetére

arn
félisten

Hogy micsodaval fogsz jot szorakozni? :DDD

amugy en ugyanezt elem meg a ps5on, teszek az uj cimekre, sose volt konzolom, havi ot euroert ott van egy rakat jatek, amivel el tudom utni az idot.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#35) Kolbi_30 válasza gejala (#26) üzenetére

Kolbi_30
őstag

Amúgy eladó a régi kártya, ha lehet vele bányászni elviszik kb azonnal hozzarakt 150-200 ezret és veszel egy jó kis kártyát.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#36) Egon válasza siposz (#22) üzenetére

Egon
nagyúr

Ebből a Doom az olyan szintű csalódás volt nekem, hogy majdnem visszakértem azt a 10 Eurót, amiért anno vettem... :U Kinek mi.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#37) arn válasza Egon (#36) üzenetére

arn
félisten

Pedig sokkal jobban hozza a 93as feelinget, mint a tobbi. Persze azt a pixelretteges mar sose jon vissza, ami akkor volt a doomtol meg az alone in the darktol :)

(#38) siposz válasza Egon (#36) üzenetére

siposz
tag

Kinek a pap, kinek a paplan. Szerintem pöpec lett.

De hogy semmi élvezhető nem jön ki, az nekem azért erős.

(#39) vazzav13

vazzav13
csendes tag

Jó dolog ez ha adnak hozzá valamit de aki gondolkodik is nem fogja a játék miatt most megvenni a kártyákat. :)) Amúgy meg például én minden egyes percét élveztem a NO Man's Sky nak és még most is be kapcsolnám ha lenne hozzá rendes VGA-m(Jelenleg Rx 480) . De türelmes vagyok és várok. Utána pöröghet a 6900xt vagy a 3080 Ti. Vagy lehet mire oda kerülök a következő generáció. :C

Minden aminek kezdte van véget is ér! by: Mátrix

(#40) MongolZ válasza Bandit79 (#4) üzenetére

MongolZ
addikt

Nekem 6700XT van. Előtte 5700 volt. 95e-ért vettem megjelenés másnapján kibontva, hűtő szétszedése ( = garancia nélkül) után. Idén adtam el 340e-ért, a 6700XT Németországból jött 320e-ért. Szóval, gyakorlatilag fizettek nekem, hogy cseréljem egy újabb, erősebb, kevesebbet fogyasztó kártyára a régimet. Ok, nem egy 6900XT, de sokan vagyunk így.

(#41) eldiablo válasza ScomComputer (#21) üzenetére

eldiablo
addikt

RTX Quake II.
Gyönyörűen megy a 3080Ti-al. :DDD
Na meg az RTX Doom 1.

(#42) ScomComputer válasza eldiablo (#41) üzenetére

ScomComputer
addikt

Az RT az nagyon fontos, anélkül nincs is élet a bolygón már.... [link] ;] :)

[ Szerkesztve ]

(#43) MPowerPH válasza MongolZ (#40) üzenetére

MPowerPH
félisten

Fizettek, es valszeg mar a sokszorosat kibanyasztak/kiforgattak annak az osszegnek, amit Te nyertel azzal, hogy a banyaszok miatt felmentek az arak.
Sot, mondok jobbat. Aki idoben vett kartyat, legyen az barmelyik, akar a legdragabb, es nem volt rost banyaszni is vele, mar regen kikaparta legalabb a kartya arat.
Ez ilyen, nem veletlenul mondom mindig, hogy a mostani generacio a valaha volt legolcsobb VGA -kat hozta el. NV mondjuk elvagta ezt az LHR -el.

ScomComputer: En sem latom, mire kell a bitang VGA. Mindegyik cim egy vegletekig leragott csont.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#44) eldiablo válasza ScomComputer (#42) üzenetére

eldiablo
addikt

Ha az összes RT effekt be lenne kapcsolva diavetítésre se lenne képes egy 3090 is egy modern játékban, ezért csak ilyen "alibi" effekteket látunk, de pl. a CP2077-ben egész szépen látszik.
RTX Quake egy frankó RT techdemó lett: [link]

(#45) exedoc

exedoc
senior tag

Amennyibe kerül egy ilyen kártya kb. olyan akció kéne, hogy itt van 5 játék amiből 3-at választhatsz, ha megveszed a kártyát. És akkor még korrekt vootam.

(#46) ScomComputer válasza eldiablo (#44) üzenetére

ScomComputer
addikt

Én szeretem a CP2077-t vga stab(UV-OC) tesztre kiváló...igaz néha magasat ugrik de jó(a legújabb 1.31v).... [link] :DDD

(#47) azbest

azbest
félisten

lehet ez jobban passzolna hozzá manapság

mintha az msrp is szépen kúszna felfelé az újabb kártyáknál

[ Szerkesztve ]

(#48) túróslaptop1 válasza Bandit79 (#4) üzenetére

túróslaptop1
csendes tag

Ha kell akkor meg kell venni nincs mit tenni. Én szerencsésnek mondhatom magam mert anno 1080-at vettem és jól kitartott, viszont vettem megjelenéskor egy 6600xt-t mert nem volt vészes annyira az ára (220 volt akkor ASUS DUAL ráadásul) és 150-ért elpasszoltam az "ezer éves" 1080-at. Mai szemmel minimális befektetés egy kicsit erősebb de jóval frissebb hardverért (3 év garival). Ilyen típusú upgradeket érdemes elvégezni szerintem, de figyelni kell mert úgy néz ki megjelenéskor a legolcsóbb az adott vga utána meg drágul... :(((

(#49) morgyi válasza LGG555 (#14) üzenetére

morgyi
nagyúr

Én amúgy a gyártók helyében a megnövekedő garanciáztatási igényeket, amik a használt bányászkártyák fognak generálni idő előtt megpusztuló memória vezérlővel simán visszautasítanám.

Egy gamer kártyánál a 7/24 bányászat erősen kimeríti a nem rendeltetés szerű használat fogalmát.

A Linux rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait

(#50) gidalight válasza morgyi (#49) üzenetére

gidalight
tag

Én nem engednék forgalomba hozni úgy terméket, h amire képes, az nem rendeltetésszerű használatnak minősülhessen.

Bár szerencsére ebben az esetben kb. itt is tartunk, elvégre nem bizonyítható mitől halt meg a kártya. Miért ne játszhatnék felváltva a fiaimmal, 24\7-ben.

írom ezt úgy, h nemigen bányászok, de sötét jövő lenne az, ahol a gyártó kikötheti, h milyen kódot és mekkora időtartamban futtathatok az általam birtokolt vason.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.