Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) sutyerák007


sutyerák007
senior tag

olyan akció nincs hogy ha megveszem mindkét játékot akkor rendes áron megvehetem a kártyát? :DDD

(#3) #55525888


#55525888
törölt tag

Mindhárman örülni fognak!

(#4) Bandit79 válasza sutyerák007 (#2) üzenetére


Bandit79
aktív tag

Igen kicsit vihar a biliben ajándék ez :) , ezeknél a vga áraknál könnyen el lehet bartelozni pár játékot. :D
600k-nál már észre sem veszi az ember ,hogy 620-ért veszi meg benne van a game ára is ;]
Uúúúúú megint rosszul lettem, hogy hosszú hónapok óta ránéztem az árlistákra.. kövezzen mindenki akinek ilyen szintű vga-i vannak, de nem normális aki tunkolja a pénzt beléjük.
Komolyan kiadtok ennyi pénzt ezekért a hardverekért...

[ Szerkesztve ]

(#5) #39501056


#39501056
törölt tag

Menő, a legdrágább kártyájukhoz megkapod azt a breaking bad-es bácsit plus edgy gordon freeman-t. Én valójában nem is ezt a kártyát szerettem volna venni, de ez totálisan meggyőzött. Máris szerzek egyet az alza hatalmas, óriási kínálatából. Remélem a 6600xt-hez az 1993-as doom-ot fogják adni. :DDD

(#6) ScomComputer válasza #39501056 (#5) üzenetére


ScomComputer
veterán

Úgyvan... :DDD
Lassan egymillás vga-hoz már egy luxus k.-vát is adhatnának,én jobban örülnék neki... :K

[ Szerkesztve ]

(#7) arn


arn
félisten

Ilyen arak mellett swaruhazat mellekelhetnenek.

Epp du voltam becsben egy boltban, teli volt a polc rtx3000el, csak eppen a kutya nem veszi meg annyiert.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#8) Televan74 válasza ScomComputer (#6) üzenetére


Televan74
nagyúr

Többet tudnál játszani vele! ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9) ScomComputer válasza Televan74 (#8) üzenetére


ScomComputer
veterán

Azt meghiszem,nem sietnék a játékidővel, mindenhová benéznék,amit lehet kilootolnék... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10) LGG555


LGG555
aktív tag

Azért gyerekek az nem az AMD hibája hogy a bányászok felhajtották a kártyák árait a nagykereskedőkkel karöltve.

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#11) Duck663 válasza LGG555 (#10) üzenetére


Duck663
őstag

Abban viszont hibás az AMD, hogy hagyja, illetve hogy meg sem próbálja gátolni ezt.

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#12) LGG555 válasza Duck663 (#11) üzenetére


LGG555
aktív tag

Mégis hogyan, az Nvidia is próbálta aztán a bányászok 3 nap alatt megkerülték a védelmet, erre már egy egész iparág épül nem kis csávók a garázsban bütykölik a BIOST, a kormányoknak kellene ezt az energiapazarló pénzgyártási őrületet megfékezni de eddig csak Kína tett le valamit az asztalra.

[ Szerkesztve ]

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#13) Duck663 válasza LGG555 (#12) üzenetére


Duck663
őstag

Nem tudom hogyan, de legalább próbálnák meg valahogy.

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#14) LGG555 válasza Duck663 (#13) üzenetére


LGG555
aktív tag

Lehetetlen és nem is lenne legális, áthágnák a kereskedelmi törvényeket és beperelnék őket, ez a dolog az AMD -n és az Nvidián már rég túlmutat, az Afrikai országokban csak most kezd felfutni a bányászat úgy hogy ez egyhamar nem lesz megállítva, én is érintett vagyok mert jövőre kellene új VGA de nem 600k árban ha lehet, úgyhogy én sem vagyok boldog.

[ Szerkesztve ]

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#15) Pipó válasza LGG555 (#14) üzenetére


Pipó
őstag

Nehogy már egy állam ne deklarálhassa, hogy a területén mi a törvényes fizetőeszköz. Az összes többi csak cserekereskedelem. Én adok neked egy blokkláncdarabot, te meg adsz egy mosógépet cserébe. Az ügyletre nem vonatkozhatnak a kötelező garancia szabályai. Vedd meg így. Ha a kiskereskedelem értelmét végleg kizárnák, az átlagember számára már nem lenne érdekes. Az árfolyam leesne, még a korrupciónak se kellene. Mit lehet ezen perelni, nem lenne betiltva.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#16) Sub-ZeRo válasza LGG555 (#14) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Arról nem is beszélve, hogy egy Rx580-as vga, (tudom, nem nagy szám) de 2 éve vettem keresztfiamnak valami 80k-ért... Ma ugyan az 240k... :W
Nem is csúcs kártya tegyük hozzá de 5760x1080-ban a Dirt rally-t kihajtja majdnem full beállítással... :D De na, egy csúcs meg tényleg milla felett van...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#17) Chriss745


Chriss745
tag

Jók ezek az akciók, de én tavaly decemberben vett Ryzenemhez ugyanilyen akcióba még mindig nem jött meg a Far Cry 6 kód. Remélem nem két hónappal a megjelenés után fogom megkapni...

(#18) Duree


Duree
veterán

Milyen kár, hogy ez a kártya nem igazán hozzáférhető, ha meg igen akkor az ára a csillagos ég.

duree54

(#19) #55525888 válasza Sub-ZeRo (#16) üzenetére


#55525888
törölt tag

Tavaly januárban 40-ért vettem itt kibontott de sose használt 570-et :)

(más kérdés, hogy valami bios gyíkja volt)

(#20) ProEvoFan válasza LGG555 (#12) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ennek a bányászatnak sosem lesz vége
A videokártyák már nem a játékosoknak készülnek. :( :((

(#21) ScomComputer válasza ProEvoFan (#20) üzenetére


ScomComputer
veterán

Milyen játékhoz készüljön.....mutass egyet amire azt mondanád,mind grafikailag,mind játékmenetben,hogy ez IGEN...megérte minden másodperce....a mai fostalicska felhozatal 100.-id rókabőr Far cry, meg Assassins,meg sorolhatnám ....egyéb baromságokhoz, battleroyal....minek,az ember manapság már nem muszájból vásárol vga-t(van olyan is 100-ból 2),hanem az e-penish tesztek/bánya miatt,nézd meg vga topikokat....mit látsz....time spy,super position....meg a bánya kinek hogy kapar, mennyi hőfokkal, hú az meleg akkor vizet rá....stb...stb....
A múlt az már elmúlt, soha nem lesz már olyan..... :)

[ Szerkesztve ]

(#22) siposz válasza ScomComputer (#21) üzenetére


siposz
aktív tag

Skyrim, Witcher 3, Dark souls 3, Sekiro (de ennek még az elején járok), senua's sacrifice, doom 2016.

Aztán ha végigtoltam a Sekirot, akkor jöhet a Doom Ethernal. És még az is lehet, hogy életemben először megveszek egy teljes árú játékot, az Elden Ringet.

(#23) ScomComputer válasza siposz (#22) üzenetére


ScomComputer
veterán

Na igen,de ezek már nem mai gamek....meg nem is kell hozzájuk 1millás vga... :D

(#24) ProEvoFan válasza ScomComputer (#23) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Konzol. :B :K

(#25) Rabbitf_24 válasza ScomComputer (#9) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Többször újrajátszható, sokfajta befejezési lehetőség ;]

(#26) gejala válasza ScomComputer (#21) üzenetére


gejala
őstag

"mutass egyet amire azt mondanád,mind grafikailag,mind játékmenetben,hogy ez IGEN...megérte minden másodperce"

Az elmúlt 1 évből:
Resident Evil Village, Yakuza Like a Dragon, Hitman 3. De mondhatnám a most megjelent Life is Strange True Colorst, Tales of Arise-t vagy Deathloopot. Mindegyik 10/10 játék a műfajában.

(#27) ScomComputer válasza gejala (#26) üzenetére


ScomComputer
veterán

De ezekhez sem kell 1 millás vga...meg nem is rókabőr.. :P :D

(#28) siposz válasza ScomComputer (#23) üzenetére


siposz
aktív tag

Az az én saját hülyeségem, hogy szeretek 3+ éves játékokkal játszani. Kijött az összes bugfix, megírtak minden MODot ami kell a játékhoz, gyengébb VGA is simán viszi, egybe az összes kiegészítővel is negyedáron van mint megejelenéskor...

De tutira jól fogok szórakozni 2024-25ben, a mostaninál kettővel újabb VGA generációval az idei játékokon. Például a Cyberpunkkal, full grafikán RTX on.

Szóval oda akarok kilyukadni, hogy de igen, folyamatosan jönnek új játékok, amik jók, és baromira megérik a pénzt.

(#29) ScomComputer válasza siposz (#28) üzenetére


ScomComputer
veterán

Nem hülyeség, akkor legalább még volt valami......de ez a CP2077 is még mindig egy bughalmaz,sose lesz kész.... [link](lebegő autó,stb...) :D
A másik meg a Crysis Remastered,meg ne vegyétek,most jött ki a steam-en,egy régi engine pár effektel..f@s az egész.... [link] :P

[ Szerkesztve ]

(#30) zseko válasza gejala (#26) üzenetére


zseko
veterán

Ezzel a listával csak egy gond van. Az hogy szerinted. Mármint úgy értem, nincs azzal semmi gondom hogy neked bejönnek, de ez szubjektív lista, engem viszont annyira sem izgatnak fel, hogy még a virágbolti verzióhoz is sajnálnám az időt, a netet és a tárhelyet, nem hogy akár egy dollárt is adnék értük, a Life is Strange kivételével. Ezek nekem ilyen 2/10 - 3/10-es játékok. Vagy aki a stratégiai, vagy építgetős játékokért van oda, az is azt mondaná erre hogy 'mehh'...

HR24.hu

(#31) b. válasza ScomComputer (#21) üzenetére


b.
félisten

Kinek mi. vagyunk páran akiknek a Cyberpunk nem okozott divatcsalódást hanem a kedvenc játékunk lett. Szerintem az egyik legjobb játék volt az utóbbi 1-2 évben. Pc-n most játszom 3x végig.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#32) Stormbird válasza sutyerák007 (#2) üzenetére


Stormbird
tag

Jobbat tudok, megveszem a két játékot és mellé adják a kártyát😆

(#33) Stormbird válasza ScomComputer (#29) üzenetére


Stormbird
tag

Nem bírják kimondani hogy igazad van! Az a fránya ego cserébe a sok hulladékra meg 10/10🥲

(#34) arn válasza siposz (#28) üzenetére


arn
félisten

Hogy micsodaval fogsz jot szorakozni? :DDD

amugy en ugyanezt elem meg a ps5on, teszek az uj cimekre, sose volt konzolom, havi ot euroert ott van egy rakat jatek, amivel el tudom utni az idot.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#35) Kolbi_30 válasza gejala (#26) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Amúgy eladó a régi kártya, ha lehet vele bányászni elviszik kb azonnal hozzarakt 150-200 ezret és veszel egy jó kis kártyát.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#36) Egon válasza siposz (#22) üzenetére


Egon
nagyúr

Ebből a Doom az olyan szintű csalódás volt nekem, hogy majdnem visszakértem azt a 10 Eurót, amiért anno vettem... :U Kinek mi.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#37) arn válasza Egon (#36) üzenetére


arn
félisten

Pedig sokkal jobban hozza a 93as feelinget, mint a tobbi. Persze azt a pixelretteges mar sose jon vissza, ami akkor volt a doomtol meg az alone in the darktol :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#38) siposz válasza Egon (#36) üzenetére


siposz
aktív tag

Kinek a pap, kinek a paplan. Szerintem pöpec lett.

De hogy semmi élvezhető nem jön ki, az nekem azért erős.

(#39) vazzav13


vazzav13
csendes tag

Jó dolog ez ha adnak hozzá valamit de aki gondolkodik is nem fogja a játék miatt most megvenni a kártyákat. :)) Amúgy meg például én minden egyes percét élveztem a NO Man's Sky nak és még most is be kapcsolnám ha lenne hozzá rendes VGA-m(Jelenleg Rx 480) . De türelmes vagyok és várok. Utána pöröghet a 6900xt vagy a 3080 Ti. Vagy lehet mire oda kerülök a következő generáció. :C

Minden aminek kezdte van véget is ér! by: Mátrix

(#40) MongolZ válasza Bandit79 (#4) üzenetére


MongolZ
addikt

Nekem 6700XT van. Előtte 5700 volt. 95e-ért vettem megjelenés másnapján kibontva, hűtő szétszedése ( = garancia nélkül) után. Idén adtam el 340e-ért, a 6700XT Németországból jött 320e-ért. Szóval, gyakorlatilag fizettek nekem, hogy cseréljem egy újabb, erősebb, kevesebbet fogyasztó kártyára a régimet. Ok, nem egy 6900XT, de sokan vagyunk így.

(#41) eldiablo válasza ScomComputer (#21) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

RTX Quake II.
Gyönyörűen megy a 3080Ti-al. :DDD
Na meg az RTX Doom 1.

(#42) ScomComputer válasza eldiablo (#41) üzenetére


ScomComputer
veterán

Az RT az nagyon fontos, anélkül nincs is élet a bolygón már.... [link] ;] :)

[ Szerkesztve ]

(#43) MPowerPH válasza MongolZ (#40) üzenetére


MPowerPH
félisten

Fizettek, es valszeg mar a sokszorosat kibanyasztak/kiforgattak annak az osszegnek, amit Te nyertel azzal, hogy a banyaszok miatt felmentek az arak.
Sot, mondok jobbat. Aki idoben vett kartyat, legyen az barmelyik, akar a legdragabb, es nem volt rost banyaszni is vele, mar regen kikaparta legalabb a kartya arat.
Ez ilyen, nem veletlenul mondom mindig, hogy a mostani generacio a valaha volt legolcsobb VGA -kat hozta el. NV mondjuk elvagta ezt az LHR -el.

ScomComputer: En sem latom, mire kell a bitang VGA. Mindegyik cim egy vegletekig leragott csont.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#44) eldiablo válasza ScomComputer (#42) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Ha az összes RT effekt be lenne kapcsolva diavetítésre se lenne képes egy 3090 is egy modern játékban, ezért csak ilyen "alibi" effekteket látunk, de pl. a CP2077-ben egész szépen látszik.
RTX Quake egy frankó RT techdemó lett: [link]

(#45) exedoc


exedoc
senior tag

Amennyibe kerül egy ilyen kártya kb. olyan akció kéne, hogy itt van 5 játék amiből 3-at választhatsz, ha megveszed a kártyát. És akkor még korrekt vootam.

(#46) ScomComputer válasza eldiablo (#44) üzenetére


ScomComputer
veterán

Én szeretem a CP2077-t vga stab(UV-OC) tesztre kiváló...igaz néha magasat ugrik de jó(a legújabb 1.31v).... [link] :DDD

(#47) azbest


azbest
félisten

lehet ez jobban passzolna hozzá manapság

mintha az msrp is szépen kúszna felfelé az újabb kártyáknál

[ Szerkesztve ]

(#48) túróslaptop1 válasza Bandit79 (#4) üzenetére


túróslaptop1
csendes tag

Ha kell akkor meg kell venni nincs mit tenni. Én szerencsésnek mondhatom magam mert anno 1080-at vettem és jól kitartott, viszont vettem megjelenéskor egy 6600xt-t mert nem volt vészes annyira az ára (220 volt akkor ASUS DUAL ráadásul) és 150-ért elpasszoltam az "ezer éves" 1080-at. Mai szemmel minimális befektetés egy kicsit erősebb de jóval frissebb hardverért (3 év garival). Ilyen típusú upgradeket érdemes elvégezni szerintem, de figyelni kell mert úgy néz ki megjelenéskor a legolcsóbb az adott vga utána meg drágul... :(((

(#50) gidalight válasza #32839680 (#49) üzenetére


gidalight
tag

Én nem engednék forgalomba hozni úgy terméket, h amire képes, az nem rendeltetésszerű használatnak minősülhessen.

Bár szerencsére ebben az esetben kb. itt is tartunk, elvégre nem bizonyítható mitől halt meg a kártya. Miért ne játszhatnék felváltva a fiaimmal, 24\7-ben.

írom ezt úgy, h nemigen bányászok, de sötét jövő lenne az, ahol a gyártó kikötheti, h milyen kódot és mekkora időtartamban futtathatok az általam birtokolt vason.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.