Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) opr


opr
veterán

Ez a jatek meg aktiv?! Te jo eg, azt hittem, mar reg el van felejtve. :Y

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#2) Norb79 válasza opr (#1) üzenetére


Norb79
őstag

Annyira el van felejtve, hogy direkt emiatt lett részlegesen elérhető win7 alatt a dx12. Engem inkább az lepett meg, hogy ez még mindig ekkora biznisz, hogy egy ilyen lépést megtegyen az MS a blizzard kedvéért...

(#3) Raysen623


Raysen623
addikt

Nekem már mindegy lesz e alatta réjtrécing vagy sem mert amennyire elbaszták a BfA kieget, annyira nem fogom megvenni a Shadowland-et. Elég lesz a Classic.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#4) Lacee1986 válasza opr (#1) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Pár millióan még eljátszogatnak vele.

(#5) Alogonomus válasza Lacee1986 (#4) üzenetére


Alogonomus
őstag

Mondjuk éppen most terveznek megint szerver-összevonásokat, de ez így kiegészítő legvégén annyira nem meglepő. Azért persze még jó elzötyög a WoW, bár nem véletlenül váltott a homályos megfogalmazásokra a Blizzard a játékosszám témában.

(#6) flashpointer


flashpointer
őstag

Kivancsi vagyok milyen lehet a jatekosbazis, mindig jonnek ujak vagy van egy mag pl a jatekosok fele aki majdnem a kezdetektol nyomja?

(#7) GodGamer5 válasza flashpointer (#6) üzenetére


GodGamer5
addikt

Szerintem elég sok új játékos lehet, mert egyre casualabb az egész wow. Pl Controller támogatás stb.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#8) edari válasza flashpointer (#6) üzenetére


edari
őstag

Szerintem olyanból nagyon kevés van, aki a kezdetektől tolja. Felnőtt már az a réteg, aki akkor kezdte, ma már lehet gyereket/gyerekeket nevelnek.
De az is lehet, hogy felbomlott az a kis közösség amibe tartozott, és ő is lelépett.
Vagy csak kiakadt hogy hova fajult a játék és abbahagyta.

Ekkora időtávban már elég sok minden előfordulhat.

[ Szerkesztve ]

(#9) Raysen623 válasza edari (#8) üzenetére


Raysen623
addikt

Normál szerveren van sok új fiatal játékos. A régi motorosok inkább Classic-ot tolnak, de van aki mindkettőt és vannak akik leálltak a szerrel :D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#10) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

valami dev videó nincs erről? nagyon kiv vagyok, hogyan is fog kinézni.. vagy legalább vmi irányt

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11) TeeBee73 válasza edari (#8) üzenetére


TeeBee73
addikt

Nekem is egy rakás bnet-es cimbim WoW-ozik, sokan belekezdtek az új Classik-ba, szidják és dicsérik is egyszerre. :)
(Mondjuk, én is sokat játszottam vele, de a Legion kieg. után időhiány miatt abba hagytam.)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#12) #92116480


#92116480
törölt tag

panda óta egy rakás szar az egész. najó, legion üde szinfolt volt a fostengerben de aztán blizz észrevette h tetszik a játékosoknak igy gyorsan elkúrta a kövi kieget ennek örömére. a pénzért loot mikrotranzakciók hiányoznak már csak belőle.
classic meg lassú és unalmas, majd ha kijön a BC rewamp valszeg visszanézek, addig off.

(#13) Raysen623 válasza #92116480 (#12) üzenetére


Raysen623
addikt

Classic-ba pont az a jó hogy nem az a rohanós fostenger és tényleg mindenki figyel szinte a másikra és segítőkész. Kellően gyorsan lehet benne fejlődni még így is. Én nagyon szeretem emiatt. BC-t mindenki várja.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#14) #92116480 válasza Raysen623 (#13) üzenetére


#92116480
törölt tag

hát nemtom nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak a revamp classickal community téren. az meg a másik h az egész egy gankfeszt, nekem erre nincs igényem.

(#15) kovsol válasza edari (#8) üzenetére


kovsol
titán

Én már az eredeti játék béta tesztjében is játszottam, és most is aktív az előfizetésem. Igaz a WoTLK után a Legion volt a következő amit aktívan játszottam. Legion nagyon bejött. Ez a BFA elég gyengus lett. Azért a következő kieget is megveszem, meglátom mi sül ki belőle.

May the Force be with you!

(#16) edari válasza kovsol (#15) üzenetére


edari
őstag

Nem mondtam hogy nincs aki eredeti óta játszik, hanem hogy szerintem kevesen. :)

(#17) Maelephant


Maelephant
aktív tag

Ó, a boldog gyermekévek :). Hepzibah Sedgewick, ennyit mondok.

(#18) andy19770128


andy19770128
aktív tag

Mért fikázátok a bfa t?...for silvi(•‿•)

(#19) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

A WoW mindig megtalálja a módját hogy jobb gép kelljen hozzá. Ha jól emlékszem 1 magos AMD CPU, 256MB DDR1 és ATI 9600 volt amikor kijött, amiből a ramot dupláztam miatta hogy ne fél nap alatt töltse be a népet a nagy városokban.

/s

(#20) Duree


Duree
veterán

Nagyon ideje volt.

duree54

(#21) warfernom


warfernom
tag

Classikot úgy el basz* ahogy van. Amióta nem foglalkoznak a "multi accountokkal" (röviden több account/bot ami követ 1 fő accountot és le utánoz minden mozdulatot) megvan a hivatalos neve ennek de nem jut eszemben. De sokan írták hogy így nem tudnak be lépni a szerverre mert sokan használják ezt elvileg pénz szerzésre. :(

Jbl Extreme, Corsair Scimitar & K70, Nzxt52

(#22) tudi13 válasza wjbhbdux (#19) üzenetére


tudi13
aktív tag

Máshol meg azért sírnak, hogy legyen modernebb grafikája. Gondolom, ha úgy nézne ki mint 1X éve, akkor az lenne a bajod...
A Blizzard a grafika reszelgetése mellett döntött, amihez nyílván nem elég egy hulladék PC.

(#23) janeszgol válasza edari (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

De a játék is sokat változott azóta. Érdeems elolvasni a GS-től Kaci cikkét tavalyról. Gyakorlatilag single player játék lett a WoW-ból. Mindenhova gombnyomással oda lehetett menni, gyorsított fejlődés, kevés grind, gyakorlatilag nulla kommunikáció másokkal, mindent egyedül csinálsz, mert lehet.
Ezért lesegettem a Classicot. Én 2007 októberében hagytam abba, amit bánok, kitolhattam volna mondjuk 2013-ig. Utána delete a fentebb leírtak miatt.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#24) janeszgol válasza #92116480 (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

"classic meg lassú és unalmas..."

Na erről beszéltem. Ez már nem az a játék, ami régen megjelent. Minden azonnal. Mint egy single játék.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#25) Norb79 válasza janeszgol (#24) üzenetére


Norb79
őstag

Jaja, az első lich king killem után én is ezért hagytam abba, mert pont a közösségépítő jelleg szűnt meg, ami az mmo-ságból fakadt, és egyre jobban single, napi repu grind lett a játék. Akkor már régóta fontolgattam a lelépést, aztán a második gyerek születése tette fel a pontot az i-re és kiléptem. Az első pár évről ennek ellenére szép emlékeim vannak. Kb 1-1,5 éve megint benéztem egy hónapra, hogy megnézzem mit tettek az eredeti zónákkal a cata kiegben, de nem tudott már úgy beszippantani mint régen, pont ezen dolgok miatt.
Azért ha RTX-es kártyára váltok, akkor lehet megint belenézek egy hónapra, érdekelne hova sikerült felfejleszteni a grafikát, emlékszem 1.4-es patchnél is micsoda ugrás volt, amikor a DX9-es vízmodellt lecserélték. :) Theramore Islandnál órákat fürdőztünk a haverokkal és a vízben gyönyörködtünk. :)

(#26) #92116480 válasza janeszgol (#24) üzenetére


#92116480
törölt tag

nem erről beszélek, hanem egy "öld meg x nevü elitet" missönt nem lehet 2 óra alatt megcsinálni mert sorban állnak érte és hiába magyarázod el neki h együtt ugyanúgy megölhetitek mert ugyanannyi xp-t fog érte kapni nem érti meg és megy a tag fight.
full nyomorék a mostani community.

(#27) janeszgol válasza #92116480 (#26) üzenetére


janeszgol
félisten

De ez is hozzátartozik az MMO élményhez. Én pl a Guild Warst mindig is utáltam. Az nem MMO, hanem valami sz*r.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#28) Raysen623 válasza janeszgol (#27) üzenetére


Raysen623
addikt

Na-na! A Guild Wars 2 speciel egy remek játék lett és még ma is az, amit idő és haverok hiányában függesztettem fel 8 karakterrel a hátam mögött. Az első rész egy teljesen más eresztés és koncepció volt.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#29) Alogonomus válasza janeszgol (#27) üzenetére


Alogonomus
őstag

Csapatos PvP-ben fényévekkel jobb GW2. Taktikázás a lényege a WoW button-smashing és faceroll taktikája helyett.
Sztori minőségében nincs köztük nagy különbség, mindkettő élvezhető. PvE szempontjából pedig a tank-dps-healer szentháromsághoz annyira nem ragaszkodik a GW2, de ez bőven megszokható.
Csapatos PvP (WvW) viszont még a vanilla Alterac Valley hangulatát is messze lekörözi.

(#30) #92116480 válasza janeszgol (#27) üzenetére


#92116480
törölt tag

már hogy tartozna. anno bc-ben sosem találkoztam ilyennel, ott tényleg volt kommunikáció meg community. ez a mostani egy szar. sok idióta hülyegyerek akiket odaengedtek az internethez.

(#31) flashpointer válasza Norb79 (#25) üzenetére


flashpointer
őstag

te vagy az akinek elsore kiesett az isteni nyil mikozben anya vett? .D

(#32) TeeBee73 válasza Norb79 (#25) üzenetére


TeeBee73
addikt

Hja, az új víz effekt, az tetszett. Fel is ment minden karimnak a Fishing Skillje. :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#33) haxiboy válasza edari (#8) üzenetére


haxiboy
veterán

Nagyjából mindegyik egyszerre :D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#34) Norb79 válasza flashpointer (#31) üzenetére


Norb79
őstag

Sajna nem. :D

(#35) nonsen5e válasza andy19770128 (#18) üzenetére


nonsen5e
addikt

Egyedüli akit szerettem a BFA-ban (meg Nathanos muhaha). Fite me irl. ;]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#36) Viktor77 válasza nonsen5e (#35) üzenetére


Viktor77
titán

Érdekelne, mit szerettél benne? Allisként ugye utálod alapból, elfutott, meghalt miatta a királyunk. De ha ezt nem is nézzük, allisként nincs miért kedvelni. Meg ugye mi adtuk a Lich Kinget és őt is leverte.
Hordásként meg ugye, el lett küldve az egész horda a búsba, lesenkizte az egészet.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37) Shing válasza janeszgol (#23) üzenetére


Shing
őstag

Ezen az összes MMO átesett és bele is halt a műfaj. Ami megmaradt vagy újonnan készült az meg nem nevezhető jó MMORPG-nek.

Persze aki nem tudja mik voltak régen az biztos el van egy Elder Scrolls Online-al. Én köszönöm, de egy tizenéves free random MMO több és összetettebb élményt nyújtott mint a mai mocskok.

(#38) nonsen5e válasza Viktor77 (#36) üzenetére


nonsen5e
addikt

Amiért Garrosht is szerettem a legvégi elborulásáig.
Ha már a játék nevében is WAR van, és kb. minden újabb mmoval ellentétben szét vannak bontva a játékosok két ELLENSÉGES frakcióra, akkor legyen is már HÁBORÚ.

Alternatíva, hogy legyen világbéke, de akkor meg szüntessék is meg a frakciókat, és lehessek hordás void elf is.

A másik, hogy bármit mondott, biztos meg van rá jó mélyen az oka - nem akarom elhinni, hogy nem lesz valami asspull fordulat a kieg legvégén, amit Sylvanas végig tudott és ami miatt így cselekedett.
Nevetségesen iszonyat szánalmas lenne ha az egész Sylvanas sztori tényleg a végéig csak Garrosh 2.0 lenne minden más nélkül. Mondjuk az a baj, hogy a Blizzard elmúlt pár éve után ennek is van reális esélye. :(((
alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#39) Viktor77 válasza nonsen5e (#38) üzenetére


Viktor77
titán

Még mindig nem válaszoltál.
Ő nem háborút akar (pontosabban de), csak halott lelkeket. Mindegy, hogy hordás vagy allis.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#40) nonsen5e válasza Viktor77 (#39) üzenetére


nonsen5e
addikt

A háború meg a halott lelkek mind-mind egybefüggnek a WAR-ral a WARcraftban.

Szerintem elég érthető a gondolatmenetem. A háborút szeretem a játékban, és az elmúlt kiegben meg most is miatta vannak azok. Nekem ez elég indok, hogy szeressem. Az utolsó bekezdésem meg még still megvalósulhat.

Lenne két disneyherceg Anduin mindkét oldalon, akkor unalmasabb lenne mint a barátok közt (ha úgy nézzük Shadowlands sem lenne).

---

"I don't think it's as simple as saying will she or won't she be redeemed? I think we will learn more things about her, and a lot of people might change their point of view on some of how they see her. Some people won't, because they've already decided what they think, or what they want to be true, but our job as storytellers is to continue to evolve these characters and show new sides of them"
[source - Wowhead interviewed Lead Narrative Designer Steve Danuser on Shadowlands lore]

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#41) nonsen5e válasza nonsen5e (#40) üzenetére


nonsen5e
addikt

Amúgy a szem is rajtam van még mindig. ;]

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#42) Viktor77 válasza nonsen5e (#40) üzenetére


Viktor77
titán

De háború lehet nélküle is.
Egy erősebb hordás vezető kell és kész.
Nem értem, hogy kedvelhetsz valakit, aki lenéz téged, semmibe vesz.

A szemhez meg nincs köze, az N'zoth.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#43) nonsen5e válasza Viktor77 (#42) üzenetére


nonsen5e
addikt

Feltéve HA és TÉNYLEG lenéz és semmibe vesz.
Ez, elég sok minden tükrében még abszolút nem lehet készpénznek venni.

Bármi is legyen, sokkal érdekesebb karakter, mint az ezernyi egységsugarú valaki akik vannak a hordás frakciók élein most.
És ha csak az lenne a megkülönböztetője az összes többi racial leadertől, hogy genocidiális hajlamai vannak, már ezzel kitűnik és egyedi. Ha az jobban elfogadható válasz akkor mazochista vagyok és szeretném, hogy rámlépjen. :DDD

Lehet lehetne más erősebb hordás vezető de nem sok példa volt eddig olyan erős hordás vezetőre aki (i) csinált is bármit ami WAR, (ii) ezzel együtt nem írták le pár patch alatt hitler második eljövetelének.

Tudom, hogy semmi köze, de az is ugyanilyen hasonló player choice, ahol szintén nem vagyok egyedül, aki azt választotta.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#44) Viktor77 válasza nonsen5e (#43) üzenetére


Viktor77
titán

"Feltéve HA és TÉNYLEG lenéz és semmibe vesz."
Mit feltéve? Kimondta.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#45) nonsen5e válasza Viktor77 (#44) üzenetére


nonsen5e
addikt

Mondta ki párszor az ellentettjét is. Mindenki eldöntheti magának, hogy melyiket hiszi el.

Én is most kimondtam, hogy "holnap felrobbantom a holdat és igazából soros gyuri vagyok csak álruhában és sylvanast meg utálom (nem)". Ez nem feltétlen teszi egyik állítást sem igazzá - vagy, hogy bármelyiket is komolyan gondoltam.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#46) Viktor77 válasza nonsen5e (#45) üzenetére


Viktor77
titán

Furán gondolkozol.
Ha tehetné, holnap kitépné a szíved és ennyi voltál neki. Nem számítasz. Ahogy senki.
De te szereted. Ok. Afelől meg ne legyen kétséged, hogy valami módon elintézzük. Teldrassil felégetése biztos nem marad büntetlenül.

Parttalan vita, befejeztem.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#47) _cHAos_


_cHAos_
aktív tag

Elég érdekesnek tűnik a Covenant rendszer és a Tower of the Damned is, lehet újra rámegyünk a R1-re haverokkal réjtrészingben. :DDD
Kár, hogy senki sem időmilliomos a TEAM-ből. :O

(#48) andy19770128 válasza Viktor77 (#46) üzenetére


andy19770128
aktív tag

Teldrassilért nem kár. A haladás stratégiai ára

(#49) hunluki válasza wjbhbdux (#19) üzenetére


hunluki
senior tag

Ismerősöm telken mobilnetről egy p3-as géppel tolta 512 rammal és tnt2-vel :D
Amúgy nálam is a BC féle "classic" a várós, bár van egy olyan sanda gyanúm hogy esélyem (időm) nem lesz rá annyi. De emlékként a BC tetszett a legjobban. Kellőképpen nehéz volt, bejöttek az 5 fős insták meg a hc verziójuk. Szerintem ott volt csúcson a játékmenet, kellőképpen nehéz volt, ugyanakkor szórakoztató és a világ is nekem személy szerint ott talált be igazán.
LK rendben volt meg ugye mégiscsak egy legenda lezárása történet, de nekem játékmenetben sokat könnyült a játék BC-hez képest, de LK-s raidelést még nagyon szerettem (disco-holy papként). Legionre is visszanéztem egy időben, el is raktuk gul'dan papát, de utána valahogy abbamaradt a lelkesedés.

(#50) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

Én licsking után eltettem, múlt év januárban beneztem mert adtak ingyen 2 hónapot meg az addig megjelent mindent... Hát minden karim 2 vagy 3 gombos lett. Random raideken meg instakon 1 honaP alatt kipattintottam 2 karaktert.. Egyszerű lett mint a faek, és unalmas is.. Kvázi már halottnak kellene lennie neki de még így is van pár milio elofizetoje.. Black Desert százszor jobb.. Meg a GW1 ÉS 2 is.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.