Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nrgia


nrgia
őstag

THIS IS SPARTAAAA :(( ;]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2) HyP3b0y válasza nrgia (#1) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Itt van SPíler EGY-KÉT!!! :DDD :DDD

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez vagy nagyon jó, vagy nagyon rossz. :U

(#4) BiP


BiP
nagyúr

Moziban láttam a trélert, de nem sikerült rájönnöm, hogy hogy van megoldva ez az irányításos dolog. Na majd megnézem még egyszer.

(#5) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Tartalom frissült, hogy miről is fog szólni a film története olvassátok el a hírben lévő UPDATE-t. Köszönjük movieweb és mommo

(#6) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Végre egy nagyobb hangvételű trailer a filmből.

AZért nem egészen olyan,mint a Natal, mert a Microsoft nem beszélt irányítható hús vér emberekről vagy rabokról:D:D

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7) bishoplogan válasza Zirowe (#6) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Mondjuk én a mozgás érzékelésre szerettem volna utalni... a filmben is egy rabot/avatart/karaktert írányíthatunk így.
Tiszta Death Race, nem?

[ Szerkesztve ]

(#8) BiP


BiP
nagyúr

Nekem még mindig nem világos teljesen a dolog (lehet, hogy én vagyok a hülye). Mivel irányítják, chipet építenek bele vagy miaszösz? Hogy a katonának mennyire van befolyása a történtekre: hogy csak a csata idejére irányítják? Meg közben is gondolkodik 'turn me around' stb. Kommunikál az irányító és a rab?
Arra sikerült csak eddig rájönni, hogy a konfliktushelyzetet az fogja okozni, hogy egyre jobban öntudatra ébrednek, aztán lázadnak majd a katonák. Mondjuk már ez is elég, hogy megnézzem majd :)

Ja: Rövid történet. rövid i. illetve:
emberek játszanak emberekkel…örökre. Talán itt 'for life' inkább életre-halálra, mint örökre.

[ Szerkesztve ]

(#9) fpeter07


fpeter07
veterán

2x elolvastam a hírt de nem értem :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.