Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hossszú


hossszú
őstag

Nagyon jó kis írás :C ezek után még türelmetlenebbül várom a T-től az enyémet.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#2) kiszu válasza hossszú (#1) üzenetére


kiszu
senior tag

Nagyon fogod szeretni.

(#3) HuaweiU8500 válasza kiszu (#2) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Profi cikk/teszt

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#4) Gerinces


Gerinces
csendes tag

Szia!
Köszi a személyesebb hangvételű tesztet, és hogy gondoltál a többiekre! Már többször láttam üzletben a gépet, de egy dolgot nem tudtam kipróbálni: a hangzásvilágát egy jó fülessel. Egy táblagépnek sem hallottam még a hangját. Sok Flac formátumú (és MP3 is) zeném van, melyet e-könyv olvasással egyben szeretnék hallgatni. Milyen tapasztalataid vannak, vagy lesznek ezügyben? Elmegy, hallgatható, vagy esetleg már-már audiofil? Köszi a próbát!
Üdv!

(#5) lajbi101


lajbi101
tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy facebookos játékok elmennek-e rajta?

(#6) danih


danih
addikt

Korrektor! Korrektor!

Poszt-tolónak: ne a felbontást csökkentsd, ha kicsik a betűk, főleg ha a natív felbontás 1280x800, hanem a DPI-t növeld.

(#7) KPistike


KPistike
aktív tag

Üdvözlet!

Remek írás, bár tény, van némi javítani való benne - ahogy ezt másik fórumban Sir Bakter24 is jelezte.
Ami számomra a kiemelkedően feltűnt:
"nem úgy mint az S7 esetén ahol a kábel eléggé rövid és három vége van a ,melyen van (micro usb,töltő és hdmi)"
Igazán rühellek kötözködni, de a kábel USB végződésű a töltő - vagy PC - oldalon, így a HDMI helyett az is egy USB csatlakozó, ha jól rémlik, azt hívják miniUSB-nek. Digitális kamerákon, 2,5"-os külső HDD-ken, netbook-hoz tervezett külső DVD-írókon is előszeretettel alkalmazzák.
Vagyis az ominózus kábel a Slimhez egy microUSB - ez kapcsolódik a Slimbe is -, egy miniUSB - fogalmam sincs, mire használható Slimen, hacsak nem a 101-es S7 tulajokra gondolt a gyártó -, és a töltő csatlakozó.

K. P.

(#8) kiszu válasza KPistike (#7) üzenetére


kiszu
senior tag

Köszönöm. Természetesen nem veszem kötözködésnek és ma javítom.

(#9) kiszu válasza Gerinces (#4) üzenetére


kiszu
senior tag

Gyönyörűen szólnak rajta a flac formátumù zenék is.
Én egy ultimate ears 600 vi fülessel próbáltam ami eléggé ott van a szeren,de ezzel kifogástalan a hangja.

(#10) kiszu válasza danih (#6) üzenetére


kiszu
senior tag

Nem lehet dpI-T növelni,ez nem asztali oprendszer.

(#11) danih válasza kiszu (#10) üzenetére


danih
addikt

LOL, már hogyne lehetne.
irány a build.prop, ott át tudod írni a DPI-t nagyobbra.
ro.sf.lcd_density - ezt keresd.
vagy szedj le egy LCD Density changer appot a marketről.

[ Szerkesztve ]

(#12) kiszu válasza danih (#11) üzenetére


kiszu
senior tag

Na,ezt kipróbálom. ;)

(#13) Polllen


Polllen
nagyúr

Jó írás lett. :)

Megnéztem az árát, nem sokkal olcsóbb, mint az ipad... :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14) kiszu válasza kiszu (#12) üzenetére


kiszu
senior tag

ilyen mappát nem találtam a filekezelővel, programmal változtatni a dpi t meg csak rootolt tab esetén engedi. még nem rootoltam.

(#15) Polllen válasza kiszu (#14) üzenetére


Polllen
nagyúr

A build.prop file szerkesztéséhez is root jogosultság kell. Ha minden igaz a system mappában van...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#16) kiszu válasza Polllen (#15) üzenetére


kiszu
senior tag

Megtaláltam,de root jog kell. szerkeszteni engedte,de menteni a módosítást,nem,.

igen,sajnos bolti áron közelít az ipad árhoz is akár. Valami csomagban vagy részletre megéri.
Az ideos s7 sem éri meg eredeti 80 ezres áron,amin tavaly indított.

Igazság szerint 7 col méretben,ilyen kijelzővel,ennyi rammal,ilyen anyagból összerakott tabot nem ismerek.

Mint a tesztben is írtam,ellenfele igazán a galaxy tab 7.7 ,de gsm boltból,kétes garival és tartozékokkal,német nyelvvel 120e.

(#17) Polllen válasza kiszu (#16) üzenetére


Polllen
nagyúr

Egyetértek, valóban nincs normális ellenfele. Esetleg az archos lehetne, de ott az összeszerelésnél vannak gondok... :)

Most egy wayteq 7"-t használok, de nagyon szemezek az ipad-dal... Talán ez becsusszanhat elé, ha lejár a hűségem. :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18) marcosnosta


marcosnosta
tag

Boldog tulaja, vagyok ICSel verteztem es imadom am sajnos egy par progi miatt ipadre valtanek... Amugy korrekt darab...

Minden, amire csak szükséged van, a legjobb árakon! www.pchazterv.hu

(#19) ABal


ABal
őstag

Én éppen most szemezek ezzel a készülékkel -- illetve az általad említett galaxy Tab 7.7-tel, ami nagyon tetszik, de túl drágának találom, ráadásul be is akad időnként, amit nem annyira nem látok ezen. Szóval, egyelőre dilemma. A végleges döntést valószínűleg akkor fogom meghozni, amikor már láttam mindkettő tabletet ICS-sel a fedélzetükön. Ha a 7.7 úgy is akad, akkor a MediaPad lesz a nyerő.

Köszi a cikket, értékes olvasnivaló volt!

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#20) ABal válasza ABal (#19) üzenetére


ABal
őstag

..."amit nem annyira nem látok ezen".. természetesen ez így nem oké. :N Szóval, amit annyira nem látok a mediaPad-en.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#21) kiszu válasza ABal (#20) üzenetére


kiszu
senior tag

Nem akad a 7.7-
Felraksz bármilyen launchert és villámsebes,akadásmentes.
Bizton állíthatom,hogy túl van misztifikálva.

Árban nem ugyanaz ,de nem is egy hardware.

(#22) ABal válasza kiszu (#21) üzenetére


ABal
őstag

Hát, sajnos erről nem vagyok meggyőződve, mert volt kb. egy órám kipróbálni az egyik mobilarénás fórumozó jóvoltából. Az övén még HC futott.
A MediaPad -- alap gyári beállításokkal -- ilyen szempontból meggyőzőbb a számomra. Persze a srácnak is első dolga volt lecserélni a launchert, de még így is beszaggatott (pl az ikonok időnként nem egyszerre jelentek meg, hanem soronként egymás után). Szóval ez annyira nem f@sz@ ezért az árért, pedig baromira tetszik!
Nagyon szeretném már látni, hogy ICS alatt mi történik a 7.7-en, mert igazából azt szeretném, de be kell, hogy valljam a Huawei nagyon meglepett ezzel a cuccal. Át kell minősítenem a "kínai" jelzőt. Ez is tetszik nagyon, és ha végül is nem 7.7 lesz belőle, már most van egy tuti második befutóm.
Te miért ezt vetted meg? Az ár döntötte el?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#23) kiszu válasza ABal (#22) üzenetére


kiszu
senior tag

Én eladtam a mediapadet.
Lett lehetőségem,átnyargalni 7.7-re.

Ami nekem nagyon fontos volt,az az akkuidő. Mindenben profi a mediapad de ebben a kérdésben nem,sajnos.

Az amoled kijelző miatt a 7.7 rendkívűl keveset fogyaszt. este nulla(!) fényerővel jó használni,tehát még ilyenkor is minimális a fogyasztás. De 40 % fényerővel 10-12 óra simán megvan folyamatos használattal. A hangminősége,sokkal jobb,de a Mediapad se rossz.
Nappal 1 óra folyamatos navigáció 50 % fényerőn 4%(!) minusz. Egészen elképesztő.
És nekem nagyon bejönnek a super amoled plus kijelző színei.
Nálam ez döntötte el.
És ha nem rakod tele widgettel a főképernyőt,illetve hallottam egy másik tippet,hogy fix háttérképet használva,cseppet se akad a főképernyő lapozáskor.
És 120-ért vettem újonnan a wifis verziót. Persze,drágább mint a Mediapad.

Ha nem érdekel az üzemidő,akkor én sem tudok belekötni a Mediapadba.

Nekem nagyon bevált,de elsősorban az üzemidő miatt cseréltem!

[ Szerkesztve ]

(#24) ABal válasza kiszu (#23) üzenetére


ABal
őstag

A superamoled plus nálam is számít, mert hozzászoktam a színvilághoz, és főleg a mély, igazi feketéhez. (Több, mint másfél éve használok egy Samsung Wave-et). Igazából a badás hiányosságok kiváltására is nagyon kéne már egy ütős gép, ami persze jól is néz ki és magas minőségérzete ad. A Wave ehhez is hozzászoktatott. Viszont a csúcstelefonról ezúttal lemondtam, mert nagyobb kijelzőt akarok.
Szóval, ezek ismeretében nem is nagyon van logikusabb választás a számomra, mint a 7.7. Az ára miatt kezdtem el nézelődni másfelé is, így találtam rá a MediaPad-re, de igazából a 7.7 az igazi szerelem.
A srác, aki a kezembe adta a sajátját, mindent végigmutogatott és kirakott egy élőhátteret is a bemutató során. Gondolom, az rángathatta meg a procit időnként.

Amit írsz, az nagyon meggyőző, és örülök neki, mert elsőkézből jön az infó, nem valami tesztből.
Az üzemidő a Wave-en sem volt rossz. Most már persze harmatosabb.

Azt jól tudom, hogy a 3G-s változattal telefonálni is lehet?

Gondolkodás nélkül is azt mondanád, hogy a 7.7 megéri a felárat a MediaPad-del szemben?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#25) kiszu válasza ABal (#24) üzenetére


kiszu
senior tag

Attól függ,a Mediapad mennyiért lenne.?!
Állítólag lehet vele telefonálni.

(#26) zsoci67


zsoci67
újonc

Sziasztok.

Tegnap óta tulajdonosa vagyok egy Médiapadnak, (T-mobile). Rögtön feltettem rá a 4.0 androidot.
Minden jó, de 3G-re nem megy fel. Próbálkozik vele, de ledobja és 2G-re áll.
Sebesség így 0. Amúgy nagyon jó kis gép.
Ha valaki tud légyszi segítsen! Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.