Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) icecave


icecave
nagyúr

Akkor nyitom is a sort :D

Felteszem itt is a kérdésem, hisz gondolom ez másokat is érdekel:

Lehet valahogy offline lenni? Mert elég sokan vannak már fent a barátok között, és ugye, mikor meghív valaki, egyből felugrik egy ablak, ezáltal állandóan megjelenik valami a kijelzőn, azt hiszem mindig, hogy sms.
Van erre valami mód? Hogy be tudjam állítani, hogy akkor most "zaklathatnak"?

Szóval,ha valakit visszautasítok, akkor az azért van, mert dolgozom/nem érek rá (elég a pH!-t néznem munka közben), és ez ne tántorítson el senkit attól, hogy máskor próbálkozzon.
Általában este már jó, mint mindenkinek gondolom.

Közben nézegettem, ha beírok egy szöveget a státuszba, akkor azt mindenki látja, így be lehet írni, hogy ne zavarj, vagy hogy mikor ér rá az ember kicsit játszani!

(#2) kiszu válasza icecave (#1) üzenetére


kiszu
senior tag

Kapcsold ki az értesítéseket (push). Akár csak a Gamecenter részre. Aztán a neked alkalmas időpontban visszakapcsolod és máris egyszerre kapod meg.

(#3) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Arra gondoltam, hogy lehetne ilyen mini kupákat csinàlni a jövőben! Szerintetek ez baromsàg?:D

when the sun shines, we'll shine together

(#4) icecave válasza icecave (#1) üzenetére


icecave
nagyúr

Ja, kiszu: frissül, nem frissűl :R

(#5) kiszu válasza icecave (#4) üzenetére


kiszu
senior tag

Miért,nem úgy van? :) Köszi,módosítottam. :)

(#6) kiszu válasza mexicanraven (#3) üzenetére


kiszu
senior tag

Szerintem nagy jövő elött áll a Gamecenter,még itt köztünk is.
Nem hülyeség,miért lenne az ? :)

(#7) icecave válasza kiszu (#6) üzenetére


icecave
nagyúr

A fruit ninja-val csak ketten lehet egyszerre játszani nem? Vagy nincs olyan, hogy feljelentkezünk 10-en, és körmérkőzés van? Persze, ha más játék van ilyen, ne titkoljátok el :D

(#8) kiszu válasza icecave (#7) üzenetére


kiszu
senior tag

Ha én jól láttam,akkor meg lehet nézni,hogy a nálad telepített játékok közül melyik Gamecenteres.

Nálam ilyenek:
Fruit Ninja
Angry Birds
Beast Boxing
Enigmo 2
Samurai 2

(#9) mexicanraven válasza kiszu (#8) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Szerintem jól kitaláltà ezt a GameCentert. Mobil, ahol van iPhone és sávszél ott játszható, ergó helybeli megkötés nincs. Gondolataim szerint fejleszteni is fogják ezt a platformot, hiszen ezekkel a játékokkal nem csak lehet, hanem érdemes is multizni!
Nàlam ami GC-s cucc még az Angry Birds Halloween kiadàsa és a Cut the Rope. (sajnàlon egyébként, hogy NFS Shiftet nem lehet tolni, kemény volna egymàssal driftelni:D)

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#10) Mappa


Mappa
addikt

na akkor ide is

game center name : himu86

értelem szerűen ha valaki felkinálja a játékot és elutasítás van ...akkor csak nem kell magyarázkodni :U ....legfeljebb bevágjuk a durcát :D

#9 mexicanraven - tuti jön majd valami autós game is ..vagy már lehet van? :)

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#11) kiszu válasza mexicanraven (#9) üzenetére


kiszu
senior tag

Én is és a párom is imádjuk az Angry Birds-öt. A Haloween kiadást is végigvittük.
Eszméletlen milyen jó kis játékplatformot hozott össze az Apple.
Volt,hogy hosszú órákig lekötött minket,hogy egy egy pályán túljussunk. Minden próbálkozás után adtuk át egymásnak az iPhone-t. Felváltva.

Ja,ami még nagy kedvenc az a Cut The Rope

(#12) sirarcheer


sirarcheer
senior tag

Sziasztok!

Gamecenter név: sirarcheer
Amit nálam feldobott játék az a Gun Bros. Free lövöldözős felülnézezes hentelős.
Lehet felszerelést fegyvert páncélt venni.
Azt is ki lehetne próbálni.

PSN: sirarcheer

(#13) mexicanraven válasza kiszu (#11) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Engem is nagyon magàval ragadott a AB sorozat, remélem lesz még pár update hozzà vagy új rész! Mi is egy osztálytársammal így nyomtuk tegnap, mint, ti!:)
Volna egy kérdésem, hasonló ez a PH cuccok rovatához. Ki mivel (3GS/4) játszik, használ-e vmilyen kiegészítőt, mióta iPhone tulaj, milyen szoftvereket használ stb?! Remélem nem volt túl off kérdés, csak szeretném kicsit bővíteni a fórumot, hogy jobban megismerjük egymàst ilyen szinten:)

Kezdem akkor: Én több, mint egy hónapja vagyok iPhone tulaj (a bátyám is), ez az első Apple készülékem (de nem az utolsó), kiegészítőként használok egy bullshit fóliàt és egy szilikon tokot (+van egy kemény hàtlapi tokom is).
A szoftvereim a következők: Skype, VLC, PS Express, Facebook, Angry Birds, Angry Birds Halloween, Plants vs Zombie, Fruit Ninja, NFS Shift, Cut the Rope, Talking Tom (demo), Ninjump, Flick Fishing (demo), Pocket Guitar, iGun, Shotgun Free, 3D Drum Kit, Speed Test, GPS Speed. Kb ennyi:)
Ez a felsorolás sw-k terén azért is lehet jó, mert megismerhetünk egymás cuccai közül olyat amit egyébként tetszik, de pl a Store-ban nem talàlkoztunk vele. (pl ha régebbi kiadású vagy nem toplistás)

Egyébként nem gondoljàtok, hogy be kéne iktatni a bejegyzésbe a JB-től való elzárkózást? Amúgy is illegális, meg nem is tesz jót a stabilitásnak! Lehessen róla említést tenni, de pl telepítési útmutatók ne itt legyenek negosztva!:) (JB-s iPhoneon lehet mellesleg GC-t használni?)
:)

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#14) kiszu válasza mexicanraven (#13) üzenetére


kiszu
senior tag

Belefoglalva a címbe.

(#15) baluka válasza mexicanraven (#13) üzenetére


baluka
tag

A JB nem illegális, ezt nagyon rosszul tudod :((( , tört programok futtatása és telepítése a JB-n keresztül, na az már illegális... :(
Tehát legközelebb gondold meg légyszi, mielőtt leírsz wmi szamárságot...arról nem is beszélve, hogy a JB maga nem okoz stabilitási problémát, feltéve, ha nem mindenféle custom firmware feltelepítésével van megoldva, iletve ha nincs mindenféle kevésbé komaptibilis rendszermódosító progival teleszemtelve a gép...
Szóval, peace, csak szóltam, hogy tessék megfontoltan nyilatkozni... :)

[ Szerkesztve ]

(#16) Jason83


Jason83
csendes tag

Ismertek többszemélyes multis játékot? Pl: autóverseny, nfl vagy bármi más kategória?
Egyáltalán létezik ilyen MP?

mexicanraven: elméletileg lehet ÚGY játszani GC-n :)

Szerk:

Pont most láttam meg ezt a Real Racing-nél: *Coming soon* ONLINE MULTIPLAYER via Game Center (free update) :C

[ Szerkesztve ]

(#17) rolcsibácsi


rolcsibácsi
őstag

hozzaadtam mindenkit. en nevem rolkabolka
nem tul sokat jatszottam eddig a gc-jatekaimmal de majd belejovok:)

(#18) kiszu válasza Jason83 (#16) üzenetére


kiszu
senior tag

Lépj be a Gamecenterbe ,aztán alul Játékok. Ott mutatja a telepitett játékaidat ami GC támogatottak. Görgess legalulra és ott "Gamecenter játékok keresése". ezutàn betölti az Appstoreban talalható GC játékokat.

(#19) C4mp3r válasza mexicanraven (#13) üzenetére


C4mp3r
addikt

"JB-s iPhoneon lehet mellesleg GC-t használni"

Minden jatek megy vele.

(#20) Jason83 válasza kiszu (#18) üzenetére


Jason83
csendes tag

Ezt tudom. Tudok keresni GC játékokat. Én olyat keresek ami többszemélyes, nem csak 2 mint a Fruitninja. 2nél több ember is részt tudjon venni a játékban, akár valami csapat játék vagy bármi. :)

(#21) Valed


Valed
tag

gamecenter név: Hencsy

(#22) JarrekStar


JarrekStar
tag

Sziasztok!

Engem is felírhattok! Jarrekstar a GC-s nevem

(#23) ent


ent
őstag

GC nick: sn3jd3r

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#24) mexicanraven válasza baluka (#15) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Módosítod a szoftvert, azt meg nem hiszem, hogy az Apple puszira tàmogatnà... Illetve az igen ritka, hogy vki jailbreakel és nem tesz fel vmi fizetős cuccot ingyen...(hasonló ez a torrent mizériára) :U Lehet ezzel ellenkezni, nekem nem fontos feltétlenül, hogy elfogadd a megfontoltan írt véleményem. (a wmi meg inkább vmi :)) )
A màsik meg, hogy pont azt szeretném, hogy legyen értelmesen tisztázva ez a dolog a GC-s topikon belül. (pont, mint màs iPhone témákban)

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#25) rolcsibácsi válasza mexicanraven (#24) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

na mar megint ket okostojas a ket oldalrol.. :)
ennek mi koze a gc topikhoz?

ON!

(#26) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Üdv mindenki!

Sajnos nem sikerült megcsinálnom itthonra a wifit, de rajta vagyok az ügyön.
Ezt a mondatot javítani kéne: "A topic alapötlete gyumoroj fórumtársuntól származik."
gyuromoj és fórumtársunktól (bocsi csak feltűnt)
Örülök hogy sikerült összehozni a közösséget egy kicsit jobban. :C
Amint lesz wifim itthon állandóan fent leszek, addig meg jó játékot mindenkinek. :R
Annyit esetleg hogy nekem kábeles netem van, ami modemről megy. Hogy tudnám megoldani hogy wifi legyen a telóhoz?

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#27) baluka válasza mexicanraven (#24) üzenetére


baluka
tag

Nem vitakozni akartam a véleményem leírásával, csupán felhívni a figyelmedet arra, hogy amit írtál, nem felel meg a valóságnak, vagyis attól, hogy az apple nem tűri a JB-t, az még nem illegális... :) A témát ezzel lezártnak tekintem, ez a topic nem erről kell hogy szóljon... :)

(#28) sirarcheer válasza gyuromoj (#26) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Szia nekem is kábeles netem van.
A modemből kijövő kábelt átdugod a routerbe és onnan egy kábel a gépedbe, és osztod a Wifit.

PSN: sirarcheer

(#29) mexicanraven válasza rolcsibácsi (#25) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Míg nem ismersz, addig kérlek ne alkoss rólam véleményt.
Felvetettem egy szimpla ötletet és keletkezett egy kisebb vita, kész, ennyi.

gyuromoj: Vegyél egy szimpla wifi rútert, TP-Link kb 6 kiló, otthonra tökéletes. Ha megvan akkor kiosztod simán a modemről a netet. Jelszót érdemes beállítani ha pl panelben laksz!:)

baluka: Egyetértek! :R

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#30) sirarcheer


sirarcheer
senior tag

Játék közben van VoIP?
Tehát lehet dumálni hamár chat nincs?

PSN: sirarcheer

(#31) Bling95 válasza sirarcheer (#30) üzenetére


Bling95
őstag

beépítve nem tudom, szerintem nincs.

esetleg skype multistaskba + game center?? skype támogat egyáltalán hangátvitelt?

(#32) Jason83 válasza Bling95 (#31) üzenetére


Jason83
csendes tag

persze, megy a hanghívás skype-on, de minősége nem az igazi sztem. tegnap próbáltam

(#33) icecave válasza Jason83 (#32) üzenetére


icecave
nagyúr

Egyszerre is megy (skype-on beszélgetés, közben gamecenteren játszani valakivel)? Mert a kérdés erre vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

(#34) Bling95 válasza icecave (#33) üzenetére


Bling95
őstag

:R

(#35) Jason83 válasza icecave (#33) üzenetére


Jason83
csendes tag

Igaz...., igen úgy is megy. Háttérben skype és fruit ninja :)
Arra kell vigyázni, hogy ha multiban kilépsz a játékból akkor megszakad és a főképernyőre dob vissza. Tehát a multiplayernél nincs multitask :)

(#36) icecave válasza Jason83 (#35) üzenetére


icecave
nagyúr

Pont az volna a lényeg, hogy multiban legyen. Akkor most nem ételek, multiban is van, csak kilépek belőle, akkor szétkapcsol?

(#37) Jason83 válasza icecave (#36) üzenetére


Jason83
csendes tag

Ez jóóó volt :)

igen igen, megy multiban, háttérben a skype és fruit ninja. De játék közben már nem tudsz kilépni mert megszakad. Nem jelez az ellennek, hogy pauza... ennyi.

(#38) Scoobyka


Scoobyka
addikt

icecave kollegával elég nagy meccsek mentek ;)

(#39) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Ha valaki otthon van a wifi témában az dobjon már egy PÜ-t. Pont az ötletgazda nem fogja tudni használni a GC-t, az nagy gáz lenne. :W

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#40) icecave


icecave
nagyúr

Köszönöm a meccseket! Általában 5 vagy 10 menet az ideális a fruit ninja-ban nálam :)

(#41) sirarcheer


sirarcheer
senior tag

Mindenki Fruit Ninja-zik? :)

Ez a játék miről szól?
Csak szeleteled felbukkanó tárgyakat adott idő alatt?
(Tudom hogy láma kérdés, de azért megkérdezem. :D)

PSN: sirarcheer

(#42) Scoobyka


Scoobyka
addikt

én csak most kezdtem,de azért kezdek ráérezni....azt viszont nem értem nincs is gyümi a képen ,de az ellenfelem kap pontot az miért van?

(#43) Mappa válasza Scoobyka (#42) üzenetére


Mappa
addikt

LOL micsoda kaszabolást végeztünk 2:0 neked :D ...na majd jön visszavágó :D

nem kötelező megadni

(#44) Scoobyka válasza Mappa (#43) üzenetére


Scoobyka
addikt

jaja :D....revans jöhet :D

(#45) Jason83 válasza Scoobyka (#42) üzenetére


Jason83
csendes tag

Én úgy vettem észre, ez csak egy kis késés. A gyümik ott vannak csak már nem jut el hozzád, hogy azokat is felszeleteli. Te csak azt látod hogy a pirosak leesnek és kapja a pontot. Vagyis nálam vmi ilyesmi van.

Nem tudlak felvenni GC-n, hibát dob a nevedre.

(#46) Scoobyka válasza Jason83 (#45) üzenetére


Scoobyka
addikt

scoooby's ezen a néven vagyok....

Mappa: ez jó volt :)...... volt szoros pillanat az tuti...

[ Szerkesztve ]

(#47) Mappa válasza Scoobyka (#46) üzenetére


Mappa
addikt

na közben csengettek azért szakadtam félbe :D ...majd folyt köv :D pihenni is kell :DDD

Szerk.: de azért így is 4 :7 vagy 5:7 lett a vége ... :C

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#48) icecave


icecave
nagyúr

kis off: ha írok logoutra egy címlapos cikket, akkor hiába publikálom, engedélyezésre kell várni? Mert elkészült, publikáltam, de az van ott, hogy engedélyezésre vár.

(#49) ABE válasza icecave (#48) üzenetére


ABE
őstag

Pontosan. Egy Házigazda (ha minden igaz, akkor Racecam) ellenőrzi a cikket, és időzíti a megjelenést (ez több nap).

[ Szerkesztve ]

(#50) icecave válasza ABE (#49) üzenetére


icecave
nagyúr

:R

Szólni nem kell senkinek akkor, csak bepipálni, hogy elkészült, és "leokézni", ugye?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.