Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szupermacs


szupermacs
veterán

Ez nem ugyanaz lesz, mint a F3?

(#2) Csapoati válasza szupermacs (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De, nyilván ugyanaz lesz... :U

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) szupermacs válasza Csapoati (#2) üzenetére


szupermacs
veterán

Kíváncsi vagyok, hogy miben nyújt többet majd az előző részeknél. Mondjuk az első 2 rész tetszett, a 3. már nem érdekelt. Így szerintem ez sem fog. Számomra elvették a hangulatát a játéknak a 3D FPS/TPS nézettel.

(#4) raven84


raven84
aktív tag

Mitől vannak úgy megveszve az emberek emiatt a gém miatt számomra rejtély.

(#5) Eclips21 válasza szupermacs (#3) üzenetére


Eclips21
őstag

Ha nem erdekelt mar a 3.se minek irsz ide xD gondolhattad a sok kepbol meg videobol hogy 3D-s lesz xD Meg ha nem is orobaltad a 3.at miert szolod le? Total top jatek volt tartalmilag.

(#6) szupermacs válasza Eclips21 (#5) üzenetére


szupermacs
veterán

Mert csak akkor írhatok, ha dicsérni akarom? Nemár. Meg se jelent, de nem lehetnek kételyeim vele kapcsolatban?
Ki mondta, hogy nem próbáltam a 3. részt? Játszottam vele és a New Vegas-szal is.

(#7) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Tartalomban valszeg nem kell csalódnunk most sem. Grafika más tészta, de a hangulat nem csak grafikából áll. Jó lesz ez. És azért van hype mert tartalmas játék évente csak 2-3 jön, és ez pont az. Nem is tudom idén volt e még olyan játék a Wicheren és a GTA-n kívül amibe bele lehet tenni vagy 60 órát első végigjátszásra.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8) Csapoati válasza szupermacs (#6) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha fogalmad nincs a 3. részről a nézetet leszámítva, akkor tényleg kissé vicces az első hozzászólásod. Próbáld ki előbb (vagy inkább a New Vegast, az sokkal jobb), utána visszatérhetünk a témára.

raven84: Részemről a hangulat, a játékmenet és a humor miatt.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) szupermacs válasza Csapoati (#8) üzenetére


szupermacs
veterán

(#10) hampidampi válasza szupermacs (#3) üzenetére


hampidampi
senior tag

Fallout 1-2-rajongóknak még mindig ott a Wasteland 2. :)

(#11) Csapoati válasza szupermacs (#9) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Bocsánat, az utolsó mondat elkerülte a figyelmem. Akkor viszont nem értem, hogy miért is lenne ez ugyanaz, mint a 3? Mert ugyanaz a nézet? Akkor ilyen alapon a 2 is ugyanaz, mint az 1. Más a helyszín, más lesz a sztori, a játékmeneten pedig nem kell sokat változtatni, mert a többségnek bejött az eladási adatok alapján.

szerk: Jah, neked a Wasteland 2 való.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) szupermacs válasza Csapoati (#11) üzenetére


szupermacs
veterán

Én is azt sajnálom, hogy nem Wasteland 2 lett a F3. Szeretném majd kipróbálni, csak akciózásra várok. De nekem az a stílus jobban fekszik. :D

(#13) Feverke


Feverke
tag

beleneztem egy par masodpercig az utolso videoba, de az miert van hogy a lezerfegyvernek normalis puska hangja van? vagy csak nekem tunik ugy? fura, esetleg valami szetmodolt fegyver lehet..

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#14) Csapoati válasza Feverke (#13) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Inkább az égő kutya az érdekes, aki szarik rá, aztán el is alszik a tűz a bundáján. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15) Plazmacucci válasza Csapoati (#14) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Legalább nincs fish ai.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#16) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ajjaj, a videókat nézve ettől tuti előjön majd nálam a motion sickness, ha huzamosabban játszok majd vele. :U

[ Szerkesztve ]

(#17) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A videókat törölték, betettem két újat. :)

Live-Die-Respawn

(#18) Raysen623 válasza oriic (#17) üzenetére


Raysen623
addikt

Újfent törölték... :U

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#19) Plazmacucci válasza Raysen623 (#18) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nagyon helyes.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#20) Beri78


Beri78
őstag

ohhh-későn kattintottam ...már nem tudom megnézni :N

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#21) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Van egy új videó.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.